ПАРТНЕРИ

ЗАКАРПАТТЯ – ДЛЯ КОЖНОГО З ВАС!

Мукачівський туристичний оператор “Екскурсія “

вітає Вас і запрошує до Закарпаття!

Наше давнє Мукачево знаходиться в мальовничому куточку України – Закарпатті, на берегах гірської річки Латориці, біля південно–західних схилів Карпат. Місто приваблює туристів тисячолітньою історією, середньовічним замком, що височить над ним, цікавою, типовою для центральної Європи архітектурою, діючим жіночим монастирем. А ще – це найзручніше місце, де Ви можете зупинитися, щоб здійснити подорожі до чарівних куточків краю.

Різноманітні програми, які ми пропонуємо, познайомлять Вас з неповторною природою Карпат, самобутньою історією Закарпаття та культурним спадком багатонаціонального населення. Наш край – один із найбільш екологічно чистих куточків Украіни. Тут можна просто відпочити на природі серед гір, піднятися на вершини гір, поблукати лісовими стежинами, набратися сил і здоров`я, полікуватися нашими мінеральними водами, взимку покататися на лижах, а також відвідати сусідні країни ( від Мукачева до Угорщини – 45 км, до Словаччини – 45 км, до Румунії – 58 км, до Польщі – 59 км).

Ми забезпечимо Вам прекрасний відпочинок, приємні враження й чудові спогади. До речі, до запроплнованих програм за Вашим бажанням можуть бути внесені будь-які прийнятні зміни щодо проживання, харчування, якості транспортного або об`єму екскурсійного обслуговування.