Ціновапропозиція по туру

«Долина нарцисів-4»-2017 (нетто, грн.)

при розміщенні в готелях“Водолій”/ “Ретро”,“Аполлон”,“Вишневийсад”   

Кількість

днів/ночей,

харчування

Кількістьтуристів / віртість на 1 людтну

16 + 1

мк автобус

24 + 1

автобус

40 + 2

євроклас

4 дні/ 3 ночі, 

4 сніданки,1 обід

2305/1940

2070/1710

2110/1745

 

 

«Долина нарцисів -4»

4 дні/3 ночі

1 день

-Зустріч в Мукачевобіля вагона поїзда.

-Сніданок. Розміщення  в готелі.

-12:00-16:00 -Екскурсія «Місто над Латорицею».Під час екскурсіївідбудетьсязнайомство з древнім (1120 років) і вічно молодим містом Мукачевом, з йогодивовижноюісторією і архітектурою. Туристивідвідаютьовіяний легендами замок Паланок, бурхливаісторіяякогопов’язана з історієюмайжеусіхкраїнцентральноїЄвропи, побувають в історичномуцентріміста, оточеному колись міськоюстіною, побачатьоригіналпам’ятникаКирилу і Мефодію, копіяякогоприкрашаєКиєво-печерську Лавру, загадаютьбажання, потерши бронзовігудзиксажотруса і палець князя ФедораКорятовича, познайомляться з історією та життямдіючого Свято-Миколаївськогожіночогомонастиря.

- Вільний час. Ночівля.

2 день

-08:30 – Сніданок.

-09:00-20:00-Экскурсия “Синевир”.Гірське озеро Синевир, якеназивають в народіМорським оком — цеодне з семи природних чудес України. Маршрут до нього проходить через Вулканічний та міжПолонинським і Водороздільним хребтами Українських Карпат. Туристипочуютьтаємничілегендигірського краю, побачатьчудову панораму гір, бурхливі потоки річок, живописнийводоспадШипот, на повні груди вдихнутьчистеповітря, а по дорозіскуштуютьмінеральної води прямо з джерела. Можливийобід у колибінеподаліквідозера (за додаткову плату).

- Вільний час. Ночівля.

 

3 день

-08:30-09:00-Сніданок.

-09:00-15:00-Екскурсія «Долина нарцисів». Маршрут пройдевздовжнайбільшоїзакарпатськоїрікиТиси та її притоки Ріки. Туристипобувають(факультативно за додаткову плату ) на єдиній в Українісироварні, де готуютьсправжнійшвейцарський сир, та продегустуютьрізнійогосорти. Відвідаютьєдину в Україніоленячу ферму де можнапобачитиціле стадо цихтварин, в селіІза — знаменитому центрілозоплетіння, здивуютьсямайстерностійогожителів й купляь на пам`ятьсувеніри.Туристивідвідають Долину нарцисів — єдинемісце в Європі, де в дикійприроді на рівнині росте і на початку травняцвітенарцисвузьколистий . В місті Хуст, яке колись було столицею України (Карпатської), важкоутриматисьвід захвату  перед оточеноюобороннимимурамицерквою  ХIV сторічча, туристипобачать і Замкову гору з руїнамимогутньогоХустського замку, який належав колись предку славнозвісногоДракули, і незвичний квартал епохиЧехо-Словаччини.

-12:30-13:30-Обід в кафе в центріміста Хуст під час екскурсії.

-17:00-21:00-Екскурсія «Угорський чардаш» в г. Берегово. На Закарпатті є містечко Берегово, де мешкаютьпереважноугорці. Під час екскурсіївідбудетьсязнайомство з видатнимиархітектурнимипам’яткамиБерегсаса, історією, національнимитрадиціями, культурою закарпатськихугорців. Можливекупання у басейні з термальною мінеральною водою і дегустаціякращихзакарпатських вин.

- Вільний час. Ночівля.

 

4 день

- 08:30 —Сніданок.

- 09:00- 16:00- Екскурсія “Унгвар – древній град”. На західнійоколиціУкраїни на кордоніізСловаччиноюрозташувався Ужгород — обласний центр Закарпаття, місто з неповторнимвиглядом, цікавоюісторією і пам’ятникамиісторії і архітектури, що добре збереглися. Екскурсантипознайомляться з історичним центром цьогоміста, побачатьстаровиннувулицюКорзо, пам’ятникиЛіхтарнику, св. Миколайчику, Ференцу Листу, католицькуцеркву св. Георгія, кафедральний греко-католицький собор ВоздвиженняЧесногоХреста і колишню синагогу ортодоксальноїобщиниіудеїв. Туристівчекаєзустріч з Ужгородським замком. Цеєдиний замок Закарпаття в якому є бастіони з орильонами. Тут же, в залізброїкраєзнавчого музею, туристипобачатьпрекраснійогозразкисередякихдворучний меч XVI століття, списи, алебарди, кіраси, шпаги, і навітьособисташабля Стефана Баторі, якийпереміг колись війська самого Івана Грозного. Здерев’яноюархітектуроюЗакарпаттятуристипознайомляться в музеїнародноїархітектури і побуту.

У вартість включено:

-проживання в готелі-3 ночі;

-харчування -1 обід, 4 сніданки;

-екскурсійне і транспортнеобслуговування, трансфер.

Додатковооплачується (грн):

-Вхідні квитки з дорослого/зі школяра до Мукачівського замку «Паланок» —40/20 , в Долину нарцисів 25/15, на Оленячу ферму 20/10, до басейну з термальною мінеральною водою протягом 1-ї години в УСБ “Закарпаття” 70/30 , “Жайворонок” -130/60 , в заповідник “Синевир” — 15 /5 , на водоспадШипот — 10 /5 ,

-дегустація вина у «Старому підвалі» м. Берегово 50/25 (сік), дегустаціясиру – 55/55.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Контакти

МКП "Екскурсія"
89600, Україна, Закарпатська обл., 
м.Мукачево,       пл.Федорова, 4
                            вул. Я. Мудрого, 32/2

infoЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(03131) 2-15-73, (050) 950-90-90, (050) 373-21-26

ЗАКАРПАТТЯ для всього світу!

Весь світ для ЗАКАРПАТЦІВ!

Карта google офісів

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…