Фестиваль вина «ЧЕРВЕНЕ ВИНО - 2018»    

 Збірний тур, 4 дні/3 ночі,  12.01.-15.01.2018

Гарантуємо – збірний тур відбудеться  

З давніх-давен вино на Закарпатті вважається цінним напоєм, тому місцеві жителі пили його не тільки на свята, але й кожного дня «для дезінфекції» через те що вживання сирої води часто призводило  до інфекційних хвороб.
     Серед багатьох заходів, які проводяться в нашому місті, особливий статус має фестиваль-конкурс «Червене вино». Його вважають одним із найпопулярніших в Україні.
    Народившись у далекому 1996 році, цей культурний захід перетворився у справжнє свято виноробів і витончених цінителів сонячного напою, в свято щедрівок і колядок, народних ремесел. Традиційно фестиваль проводиться на день святкування Святого Василя (Старий Новий рік), 14 січня.
    Фестиваль проводиться для популяризації виноробства і показу досягнень у його виробництві.
   Свято «Червоного вина» не тільки відроджує та зберігає давні  агротехнічні традиції  виноградарів історичного Закарпаття,- він наповнює життя нашого багатонаціонального міста новими яскравими відтінками, робить святкування ще більш цікавим і привабливим.
Дегустування вина на Закарпатті, як правило, супроводжується закусками, в тому числі з сирів..

Вартість туру нетто на 1 туриста, грн.

при розміщенні в готелі “Ретро”

Кількість днів/ночей, харчування Кількість туристів / вартість на 1 людину
4 дні / 3 ночі,
3 сніданки
4 5 6 7 8 9
4 110 2 625 2 400 2 200 2 040 1 925 2 240

 

    

1 день, 14.01.17
- Зустріч групи біля вагона поїзда на ст. Мукачево. 

- Екскурсія “Місто над Латорицею”. Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1121 років) і вічно молодим містом Мукачево, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво-Печерську Лавру, загадають бажання, потерши бронзові гудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича.
- Трансфер до готелю. Розміщення у готелі
 (при наявності вільних місць — не чекаючи розрахункової години ще до екскурсії).
- Екскурсія “Романтика графського палацу”. Туристи відвідають маєток мисливського палацу австрійських графів Шьонборн в урочищі Берегвар (нині — санаторій “Карпати”), де злічать усі його вікна, димарі, двері і вежі, із здивуванням згадають відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, помолодшають, напившись з Джерела Краси. Тут можна досхочу нафотографуватися узимку — серед засніженої зелені смерек… 
-  Вільний час. Участь у фестивалі.
-
 Ночівля.

2 день, 15.01.17
-  Сніданок у готелі.
- Вільний день. Участь у фестивалі.
- Ночівля. 

3 день, 16.01.17
Сніданок у готелі. 
  Екскурсія «Угорський чардаш». На Закарпатті є містечко Берегово, де мешкають переважно угорці. Під час екскурсії відбудеться знайомство з видатними пам’ятками Берегсаса, історією, національними традиціями, культурою закарпатських угорців. Прикраса центру цього містечка – середньовічний собор Воздвиження Чесного Хреста з сонячним годинником, старовинна реформатська церква із зірочкою замість хреста на шпилі, помпезна будівля Королівського суду, «горбатий міст» – найстаріший на Закарпатті… У цьому місті можливе купання в басейні з термальною мінеральною водою і дегустація кращих закарпатських вин у справжньому підвалі. А ще в Берегово можна за додаткову плату продегустувати найкращі закарпатські вина в цьому трьохсотрічної “Старому підвалі”. Таких підвалів на вулиці Виноградній було колись близько двохсот і їх називали «господарськими». Дегустацію проводить справжній винороб, знає не тільки толк у вині, а й істину в ньому приховану … У цьому місті можна ще й скупатися в басейні з термальною мінеральною водою.
- Вільний час.

 - Ночівля.

4 день,
– Сніданок у готелі. Виселення з готелю.
– Екскурсія «Унгвар — древній град». На західній околиці України на кордоні із Словаччиною розташувався Ужгород — обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і пам’ятниками архітектури, що добре збереглися. Екскурсанти познайомляться з історичним центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо, пам’ятники Ліхтарнику, Миколайчику, Ференцу Листу, католицьку церкву св. Георгія, кафедральний греко-католицький собор Воздвиження Чесного Хреста і колишню синагогу ортодоксальної общини іудеїв. Туристів чекає зустріч з Ужгородським замком. Це єдиний замок Закарпаття в якому є бастіони з орільонами. Тут же, в залі зброї краєзнавчого музею, туристи побачать прекрасні його зразки серед яких дворучний меч XVI століття, списи, алебарди, кіраси, шпаги, і навіть особиста шабля Стефана Баторі, який переміг колись війська самого Івана Грозного. З дерев’яною архітектурою Закарпаття туристи познайомляться в музеї народної архітектури і побуту.
- Трансфер до залізничного вокзалу. Самостійний від’їзд.

У вартість включено:

- Проживання в стандартному номері в готелі “Ретро”  3 ночі;
– Харчування 3 сніданки;
– Екскурсійне та транспортне обслуговування – за програмою;
- Комісія турагентствам.

Додатково оплачується (грн):
- Вхідні квитки  в Мукачівський замок «Паланок» – 40/20, на територію сан. «Карпати» і в мисливський замок графів Шенборнів – 15/10, в Ужгородський замок – 45/35/15 , в музей Народної архітектури та побуту – 35/20/15

– Дегустація вина в Берегові – 70,
– Купання в басейні з термальною мінеральною водою на протязі 2-х годин:  УСБ «Закарпаття» – 80/30/20 грн. або «Жайворонок – 160/80.

 

Тел. для  зв`язку 050-950-90-90, 050-901-48-22, 098-903-12-24

564ec19e1a027 Dsc 7420
8 58
Жаворонок
Ратуша зимой
Фестиваль «Червене вино»
винний підвал
санаторій карпати
ужгород

Контакти

МКП "Екскурсія"
89600, Україна, Закарпатська обл., 
м.Мукачево,       пл.Федорова, 4
                            вул. Я. Мудрого, 32/2

infoЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(03131) 2-15-73, (050) 950-90-90, (050) 373-21-26

ЗАКАРПАТТЯ для всього світу!

Весь світ для ЗАКАРПАТЦІВ!

Карта google офісів

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…