19 підсумків 2019-го року

🎄У туризмі існує чудове правило: “Хто добре працює, у того Старий рік завершується у 20-х числах Нового”.
😎У 2019-му ми добре попрацювали, тому тримайте наші враження:
1. 💓Як ми і писали – Мукачево – Місто №1, у плані прийому туристів і кількості екскурсій…ну і в наших серцях.
2. 🏖️Найпопулярніший закордонний «морський напрям» – Єгипет. За 2019-й рік у країну Фараонів ми відправили майже півтисячі туристів.
3. 🇹🇷Срібло у Туреччини – 300 щасливих відвідувачів.
4. 🇪🇺Близько двом сотням закарпатців ми допомогли підкорити Європейські береги Болгарії, Хорватії, Греції, Італії та Іспанії.
5. 🏝️Також за 2019 близько сотні наших туристів обрали для себе екзотичні напрямки – ОАЕ, Домінікану, Шрі-Ланку, Тайланд, Туніс, Індію, Катар.
6. 🇮🇳Відкриття року – Індія. Про це детальніше у нашій рубриці «Бенгальський експрес».
7. ✈️Хороша тенденція 2019-го року – набагато менше затримок авіарейсів у порівнянні з 2018, тому не відмовляйте собі у задоволенні відкривати нові напрямки.
8. 🚌Найпопулярніший автобусний напрям – Будапешт та Відень.
9. 🇫🇷Закарпатські школярі активно підкорювали Європу. У 2019 році знову «впала Бастилія» – мукачівські учні доїхали з нами до Франції.
10.🇸🇰 🇭🇺🇲🇩Дякуючи унікальному географічному положенню Закарпаття –ми почали «туристичну експансію» до найближчих сусідів. Як результат– три навчальні поїздки для фахівців туристичного супроводу і два десятка груп в Угорщині та Словаччині. З весни 2020 – починаємо «підкорення» Румунії.
11.🧸 203 групи ! Саме таку кількість ми прийняли у Закарпатті за 2019-й рік.
12. 🏰⛰️Найпопулярніші напрямки –« Закарпатська класика»: Мукачево-Берегвово-Синевир-Ужгород. Якщо простіше – міста, термали, замки, гори.
13. 🐃🍷🍖Варто зазначити, що ще одним популярним напрямком – є гастро-тури. Як приклад, вже другий рік поспіль обов’язковим рядком «туристичного меню» для корпоративних груп є екскурсія «Смачний Севлюш» (буйволи + пиво/вино + леквар і м’ясо).
14. 🌟Хоч «перевірена класика» – це прекрасно, ми не втомлюємося розробляти нові напрямки для подорожей нашим краєм. Закарпаття вміє і може вражати своїм туристичним різноманіттям.
15. 🚂«Укрзалізниця» – прекрасна організація. Сарказм.
16. 🏆У 2019-му році ми доповнили і актуалізували наш «квестовий арсенал». Наша особиста гордість квест-випускний для учнів 4-х класів Мукачівської спеціалізованої школи №4. Тому замовляйте, відривайтеся і відкривайте рідне місто і край з нової сторони.
17. 🇺🇦Завдяки батькам, вчителям і в деякій мірі нам мукачівські школярі активно підкорювали Український напрямок. Зокрема Київ, Львів, Кам’янець-Подільський. У 2020-му році ми разом з вами будемо активно розширювати географію поїздок по рідній країні.
18. 🏅Наш особистий «туристичний оскар» йде Хотинській фортеці і Кам’янцю-Подільському. Спочатку мукачівські школярі, а потім і команда МКП Екскурсії були вражені історією та неймовірною красою цих місць.
19. 💞Але номером один для нас завжди залишається Закарпаття. Ми дякуємо всім кого прийняли у нашому краї, всім закарпатцям, які через нас поїхали відпочивати, всім друзям і партнерам, які допомагали у роботі. 2019-й був цікавим, 2020-й буде ще цікавішим. Мандруйте разом з нами #вашаекскурсія.