Берегово - термальний басейн • Жайворонок • Купальня

БЕРЕГОВО - ТЕРМАЛЬНИЙ БАСЕЙН

Опис екскурсії:

Транспортне обслуговування. Туристи матимуть можливість поплавати та оздоровитись в термальному басейні “Жайворонок”.

 Вартість – 150 грн.

Початок – 13:45

Тривалість – 3 год.

Маршрут 

Мукачево – Берегово – Мукачево

 

ЖАЙВОРОНОК  – це унікальний, сучасний і комфортний комплекс відпочинку, на території якого знаходиться єдиний в Україні критий термальний басейн.

Розташований в славному місті Берегово біля самих витоків цілющої термальної води та біля підніжжя Карпатських гір. Це місце, де можна відпочити тілом і душею. Навіть відвідавши всі місця планети, Ви оціните неперевершену атмосферу природи, дію термальної води, смак угорської та української кухонь і вишуканість вина з усіх куточків Закарпаття.

На території комплексу розміщений єдиний в Україні унікальний критий басейн з термальною водою!

Термальні води басейнів оздоровчого комплексу «Жайворонок» відомі на всю Україну своїми лікувальними властивостями, тому що містять різноманітні мінерали та мікроелементи.

Весь секрет у тому, що вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1150 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.  Гарячі води нашого комплексу надходять із магматичних інтрузій у районах активної вулканічної місцевості, на які багатий Берегівський край.

ПЕРЕВАГИ ТЕРМАЛЬНИХ БАСЕЙНІВ

Справжньою гордістю, предметом особливої турботи співробітників комплексу і його родзинкою є термальна вода. Вона має унікальні оздоровчі та лікувальні властивості. Такий ефект досягається за рахунок того, що басейни заповнюються природною мінеральною водою безпосередньо з термальних свердловин.

 

  • Транспортне обслуговування 
  • вхідний квиток до басейну з термально-мінеральною водою (2 год.):
    -“Жайворонок”- 180/90
*Ціни вхідних квитків дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!
**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.
Чернов Ігор Федорович
  • 0509014822  
  • 0989031224