Чарівне Закарпаття школярам

ЧАРІВНЕ ЗАКАРПАТТЯ ШКОЛЯРАМ

 Вартість – від 2090 грн.

Дати заїзду – під запит

Тривалість – 4 дні / 3 ночі 

Готель –  

Вартість туру  нетто, грн.

Група

«ВОДОЛІЙ»
3-4 місні зі зручностями 
в номері
«Ретро» 
2-3 місні номери
15+22 375
2 570
17+22 275
2 465
24+22 090
2  280
 • 1 день

– *Прибуття групи на залізничний вокзал м. Мукачево на поїзді

– *Екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1120 років) і вічно молодим містом Мукачево, з його дивовижною історією та архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже всіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія котрого прикрашає Києво-Печерську лавру, загадають новорічні бажання , потерши бронзові гудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича.

– Екскурсія “Романтика графського палацу”. Туристи побувають на території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборнів, спробують порахувати всі його вікна, димарі, двері і вежі, з подивом згадають відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, помолодшають, напившись із Джерела Краси, досхочу нафотографуються серед засніженій зелені сосен і ялин …

– Розміщення в готелі.

Вечеря. Вільний час. Нічліг.

 • 2 день

-08:30 – Сніданок в готелі.

– 09:00 – 14:00 – Екскурсія «Угорський чардаш». На Закарпатті є містечко Берегово, де проживають переважно угорці. Під час екскурсії відбудеться знайомство з видатними пам’ятниками Берегсаса, історією, національними традиціями, культурою закарпатських угорців. Можливе купання в басейні з термальною мінеральною водою та дегустація кращих закарпатських вин у справжньому трьохсотлітньому “Старому підвалі”, під час якої туристи багато дізнаються про виноградарство, виноробство і культурі пиття вина (дітям подають виноградний сік).

– 17:00 – Вечеря. Ночівля.

 • 3 день

– 08:30 — Сніданок в готелі. 

Факультативно за додаткову плату пропонується:

– 09:00 – 18:00- Екскурсія «Водоспад Шипот і Боржавські полонини». Маршрут проходить звивистими дорогами Українських Карпат. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, мальовничий водоспад Шипот, на повні груди вдихнуть чисте повітря і будуть здивовані як старовинною дерев’яною церквою так і суворим побутом сучасних верховинців. На крісельному гірськолижному підйомнику можна піднятися до неймовірних красот Боржавських полонин, що відкривається з гори Гимба і там, нагорі, відчути себе справжнім горцем, попиваючи гаряче вино (дітям-чай з полонинська трав) в гірській «Чайовні» над прірвою.

– Вечеря. Ночівля.

 • 4 день

– 08:00 – Сніданок в готелі.

– *Екскурсія «Унгвар – древній град». На західній околиці України на кордоні зі Словаччиною розташувався Ужгород – обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і добре збереженими пам’ятками історії та архітектури. Екскурсанти познайомляться з ранковим центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо, пам’ятники ліхтарнику, св. Миколайчику, Ференцу Лісту, католицьку церкву св. Георгія, кафедральні греко-католицький і православний собори Воздвиження Чесного Хреста, колишню синагогу ортодоксальної громади іудеїв … Туристів чекає зустріч з Ужгородським замком. З дерев’яною архітектурою Закарпаття туристи познайомляться в музеї народної архітектури та побуту.

– *Вечеря.

– *Трансфер на залізничний вокзал м. Мукачева. 

– *Від’їзд на поїзді.

 • Проживання в готелі – 3 ночі,
 •  Харчування – 3 сніданки, 4 вечері;
 • Екскурсійне та транспортне обслуговування.

Вхідні квитки з дорослого/школяра

 • в Ужгородський замок -45/35/20,
 • музей народної архітектури та побуту — 45/35/20,
 • мукачівський замок «Паланок» – 40/20 ,
 • на територію сан. «Карпати» і в мисливський замок графів Шенборнів – 15/10,
 • в «Жайворонок – 200/100/0,
 • дегустація вина – від 80.

  Факультативно пропонується (грн) :
   Екскурсія «Водоспад Шипот і Боржавські полонини» – 4600 з групи 15+2, 17+2. Додатково оплачуються вхідні квитки з дорослого/школяр на водоспад 10/5, на підйомник 80/60.
*Ціни вхідних квитків і  дегустацій дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!
**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.
Чернов Ігор Федорович
 • 0509014822  
 • 0989031224