-13:00 -17:00— Трансфер до оздоровчо-рекреаційного комплексу Термальні води “Жайворонок” 150 грн/особа
УВАГА: ЧЕКАЄМО ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПОЧАТКУ РОБОТИ КОМПЛЕКСА!
Вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.  Гарячі води комплексу надходять із магматичних інтрузій у районах активної вулканічної місцевості, на які багатий Берегівський край.

Додатково оплачується:
200 грн/2 години —купання, 20 грн шафка.

  Екскурсія  «Винні підвали» — 250 грн/особа
УВАГА: ЧЕКАЄМО ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПОЧАТКУ РОБОТИ!
-13:30-17:30 — Ми відвідаємо легендарні Середнянські винні підвали ХVI ст.  Засновані героєм “Егера” Іштваном Добо, видовбані руками військовополонених турків. Вина з цих підвалів постачали до столу Петра І і радянських генсеків. Під час екскурсії ми просякнемося вражаючою атмосферою підвалів  та скуштуємо неповторні середнянські вина. (Дегустація у вартості).

  Екскурсія  «Замки Мукачівщини».
175 грн/особа
-13:30-17:30
—Між селищем Чинадієво і м. Мукачево розташувалися два замки і мисливський палац, які ми побачимо впродовж нашої подорожі.  Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи. Після Мукачева ми побуваємо на території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборн (нині — санаторій “Карпати”), спробують злічити усі його вікна, димарі, двері і вежі, помолодшають, напившись з Джерела Краси. Далі у програмі — екскурсія дорогою, яка вела з перевалу Руські ворота до замку Сент-Міклош XV ст. Ви побачите Чинадіївський замок і розповідь екскурсовода ледь вихопить з мороку віків таємниці і загадки його знаменитих власників, романтичні історії відважних лицарів і спокусливих красунь.

Додатково оплачується:
Вхідний квиток в Мукачівський замок— 50 /30 грн, на територію  Санаторія “Карпати”— 50 /30 грн, Сент-Міклош— вхідного квитка нема,але рекомендується благодійний внесок— 30 грн
осіб

 

  Екскурсія  «Монастирі Мукачівщини» 175 грн/особа.
-13:30-17:30 —
Під час екскурсії ми побачимо три православні святині Мукачівщини. Свято-Миколаївський жіночий монастир ХV ст, який кілька століть був центром православної та Мукачівської греко-католицької єпархії і впродовж всієї історії є одним з найзначніших  духовно-культурних центрів Західної України. Також ми познайомимося з чоловічим Покровським монастирем у  Ракошині та Успенським жіночим монастирем у с. Домбоки.

– 09:00- 16:00 – Екскурсія «У долину Тиси». (Оленяча ферма-Хуст- Хустський замок- ферма ” Карпатський буйвол”)
450 грн/особа.

Маршрут пройде уздовж найдовшої закарпатської річки Тиси та її притоки Ріки. Село Іза –  знаменитий центр лозоплетіння, туристи, здивовані майстерністю його жителів, куплять тут сувеніри на пам’ять. Туристи відвідають  єдину в Україні оленячу ферму –цих прекрасних тварин тут вирощують для виготовлення пантокрину. У місті Хуст, який колись був столицею Карпатської України, побачать будівлю Карпатської Січі, будинок Президента … Перед оточеній оборонними стінами церквою ХIV століття важко стримати захоплення! Побачать тут і Замкову гору з руїнами могутнього Хустського замку, який належав колись навіть предку знаменитого Дракули… Поблизу міста Виноградів туристи відвідають ферму «Карпатський буйвіл», де займаються відновленням популяції буйволів та виробництвом молочних продуктів, які ми і продегустуємо.

Додатково оплачується: вхідні квитки на Оленячу ферму 30 /15 грн, екскурсія фермою “Карпатський буйвол” – 20/20 грн, дегустація продукції – 45/45 грн.

– 09:00 – 18:00 – Екскурсія « Лумшори – чани й водоспади». 450 грн/особа.
Вздовж мальовничої долини  річки Уж дорога приведе до знаменитого пам’ятника листоноші в центрі м. Перечин. Тут можна скуштувати чудові закарпатські сири на Мануфактурі сиру, а там і до с. Лумшори недалеко. У цьому прекрасному куточку Карпат під полониною Руна, під шум гірської річки Туриці одні попаряться в чанах, під якими горять багаття, інші – повечеряють в колибі, треті – зроблять дивовижні кадри на тлі мальовничих водоспадів … На звороті пропонується обід-дегустація у славетній корчмі “Підкова”- після 13 страв різних народів Закарпаття туристи можуть вважати себе фахівцями нашої кухні.
Додатково оплачується: чани – 100-150 грн з людини, сир – 100 грн, обід-дегустація – 200 грн.

НОВИНКА!
– 11:00 – 13:30 – Екскурсія «Мукачево – космічний форпост України». 
250 грн/дорослий
(транспорт, супровід, екскурсія, вхідний квиток).

     Мукачево – це середньовічна історія могутнього замку, світове лідерство у виготовленні гірських лиж і хокейних ключок,  чудова навколишня природа…
    І майже ніхто не знає, що Мукачево ще й космічне місто! Тут розташовано гордість України – ЗЦРТС, який входить до НЦУВКЗ у складі ДКАУ і забезпечує роботу СКАКО і який було  створено на базі ортв у складі СПРН ППО СРСР.

     Заплуталися? То замість того, щоб розбиратися у цих  фантастичних абревіатурах  пропонуємо особисто побачити те, що мало хто бачив, торкнутися славетних сторінок космічної історії нашої країни, відчути політ передової інженерної думки. Цю екскурсію для вас проведуть справжні «монстри» космосу, яких в Україні залишилося не більше кількох десятків і на яких лежала колись відповідальність за безпеку світу…

Щосуботи в 11:00 ми пропонуємо збірну екскурсію. Запис – до 12:00 четверга. 
Вартість 250 грн
(у вартість включено трансфер до об’єкту, екскурсійний супровід дорогою і на об’єкті, вхідний квиток на територію Центру).

     Увага! До екскурсії допускаються лише громадяни України. Для запису надати паспортні дані (дітям- ПІБ та дату народження). На об’єкт допускаються лише громадяни України по завчасно узгоджених списках. На КПП  дорослі пред’являють паспорт, діти  проходять по списку у супроводі дорослих.
    Екскурсія може бути скасована у разі виконання Центром особливо важливих робіт по супроводу космічних об’єктів, виниктення нештатних ситуацій, або проведенні технічного обслуговування великої періодичності.

– 06:00-22:00 – «Піший похід Карпатами” маршрутом: г. Бребенескул (2036 м) – оз. Бребенескул  – г. Менчул – г. Дземброня – 800 грн/особа. Старт – мікроавтобусом з Мукачева.

   – 08:30-19:30 – Екскурсія  «Синевир+ Шипот» у складі збірної групи. – 450 грн/особа. 
Гірське озеро Синевир, яке називають в народі Морським оком – це одне з семи природних чудес України, яке знаходиться на висоті 989 метрів  над рівнем моря. Маршрут до нього проходить по звивистих дорогах Українських Карпат. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, мальовничий водоспад Шипіт, на повні груди вдихнуть чисте повітря, а по дорозі спробують мінеральної води прямо з джерела і будуть здивовані як старовинної дерев’яної церквою так і суворим побутом сучасних горян. 
Поза основною програмою: 1. Можна побачити навіть бурих ведмедів, що живуть в оточеному надійною огорожею єдиного в Україні реабілітаційного центру  2.Туристи можуть навіть піднятися на крісельному гірськолижному підйомнику до неймовірних красот Боржавських полонин, які відкриваються з гори Гимба або Маковиця.

Додатково оплачується:
Вхідні квитки на Шипот – 10/5, Синевир – 25/10,  РЦ Бурих ведмедів – 25/10. Підйомник на гору Гимба – 140/110 або Маковиця – 100/80.

– 09:00 – 15:00 – Піший похід на г. Обавський камінь.
200 грн/особа
.

Від Мукачева Вас довезуть до с. Чинадієва. Ви підніметеся лісом до вулкана Обавський камінь, помилуєтеся краєвидами, трохи відпочинете і спуститеся у сан. Синяк, звідки автобусом доїдете до Мукачева.