Черновик для Екскурсії цього тижня •

Екскурсія САНАТОРІЇ СВАЛЯВЩИНИ + БУНКЕР – 250 грн
– 13:30 – 18:30 – Туристи відвідають санаторії Свалявщини, спробують замениті мінеральні води “Лужанська, “Поляна квасова”, “Поляна купель”. Побачать вони і чудову природу навколо свалявських курортів – не тільки вода а й позитивні враження лікують людей.    

14:00-18:00Екскурсія «Мукачево – місто над Латорицею» – 250 грн.
Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1124 р.) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать першу кінну скульптуру Закарпаття, оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, кінний монумент св. Мартину. Загадають бажання, потерши бронзовий ґудзик сажотруса, відмітять час за найстарішим діючим годинником України, побачать будівлі будапештських, мукачівських архітекторів та навіть творіння “генія німецького бароко” – Балтазара фон Неймана…

Додатково оплачується: вхідний квиток у замок – 50 грн

– 18:00 -Дегустація у «Кельтському дворі». Вартість – 200 грн
Справжній гал пригостить вас напоями за стародавніми рецептами: ромом, граппою, орухо , кальвадосом, терновим джином, медовим вермутом, грюйтом… Тільки тут ви зможете скуштувати те, що пили кельти: ель, медове пиво, фраошан, збитень, сидр, граггерт.  А для тендітних жінок – вершково-кавовий лікер «Богиня Бригітта».  Дегустація проходить в старовинному підвалі біля підніжжя  Ловачки, на схилах якої більш ніж 2000 років тому було кельтське місто. (До Кельтського двору довозить автобус після екскурсії, а після дегустації – самостійне добирання на таксі ). 

НОВИНКА!
Екскурсія «Мукачево – космічний форпост України» – 200 грн. 
– 08:45 – 12:00 –
Мукачево ще й космічне місто! Тут розташовано гордість України – Західний Центр Радіотехнічного Спостереження, який було  створено на базі 1056 ортв ПРН у складі Військ протиракетної і протикосмічної оборони особливого призначення. Пропонуємо особисто побачити те, що мало хто бачив, торкнутися славетних сторінок космічної історії нашої країни, відчути політ передової інженерної думки. Цю екскурсію для вас проведуть справжні «монстри» космосу, яких в Україні залишилося не більше кількох десятків і на яких лежала колись відповідальність за безпеку світу…

     Увага! Запис – за 2 робочі дні.  До екскурсії допускаються лише громадяни України. Для запису надати паспортні дані (дітям- ПІБ та дату народження). На об’єкт допускаються лише громадяни України по завчасно узгоджених списках. На КПП  дорослі пред’являють паспорт, діти  проходять по списку у супроводі дорослих.

-13:00 -17:00— Трансфер до оздоровчо-рекреаційного комплексу Термальні води “Жайворонок” 200 грн/особа
Вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.  Гарячі води комплексу надходять із магматичних інтрузій у районах активної вулканічної місцевості, на які багатий Берегівський край.

Додатково оплачується:
200 грн/2 години —купання, 20 грн шафка.

  Екскурсія  «Винні підвали» — 270 грн/особа

-14:00-17:30 — Зануримося у світ вина і виноробства й яскравий відпочинок разом із Chateau Chizay.  Спочатку відвідаємо чудовий «Музей винороба Чіза», трохи погуляємо виробництвом і, нарешті, спробуємо найкращі закарпатські вина. Про них розповість фахівець, який точно знає де саме схована істина… 

(Дегустація у вартості).

  Екскурсія  «Винні підвали» — 260 грн/особа

-13:30-17:30 — Ми відвідаємо легендарні Середнянські винні підвали ХVI ст.  Засновані героєм знаменитого роману “Зірки Егера” Іштваном Добо, видовбані руками військовополонених турків. Вина з цих підвалів постачали до столу Петра І і радянських генсеків. Під час екскурсії ми просякнемося вражаючою атмосферою підвалів  та скуштуємо неповторні середнянські вина. (Дегустація у вартості).

– 10:00- 17:00 -Екскурсія «Унгвар — древній град»  – 300 грн.
На західній околиці України на кордоні із Словаччиною розташувався Ужгород — обласний центр Закарпаття. Місто з неповторним виглядом, цікавою історією і пам’ятниками історії та архітектури. Екскурсанти познайомляться з історичним центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо, пам’ятники Ліхтарнику, св. Миколайчику, Ференцу Листу, католицьку церкву св. Георгія, кафедральний греко-католицький собор Воздвиження Чесного Хреста і колишню синагогу ортодоксальної общини іудеїв. Туристів чекає зустріч з Ужгородським замком. Це єдиний замок Закарпаття в якому є бастіони з орильонами. Тут же, в залі зброї краєзнавчого музею, туристи побачать прекрасні його зразки серед яких дворучний меч XVI століття, списи, алебарди, кіраси, шпаги, і навіть особиста шабля Стефана Баторі, який переміг колись війська самого Івана Грозного. З дерев’яною архітектурою Закарпаття туристи познайомляться в музеї народної архітектури і побуту.
Вхідні квитки: до Ужгородського замку 50 /35/20 грн, музею народної архітектури та побуту, 40 /35/20 грн.

  Екскурсія  «Замки Мукачівщини».
200 грн/особа
-13:30-17:30
—Між селищем Чинадієво і м. Мукачево розташувалися два замки і мисливський палац, які ми побачимо впродовж нашої подорожі.  Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи. Після Мукачева ми побуваємо на території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборн (нині — санаторій “Карпати”), спробують злічити усі його вікна, димарі, двері і вежі, помолодшають, напившись з Джерела Краси. Далі у програмі — екскурсія дорогою, яка вела з перевалу Руські ворота до замку Сент-Міклош XV ст. Ви побачите Чинадіївський замок і розповідь екскурсовода ледь вихопить з мороку віків таємниці і загадки його знаменитих власників, романтичні історії відважних лицарів і спокусливих красунь.

Додатково оплачується:
Вхідний квиток в Мукачівський замок— 50 /30 грн, на територію  Санаторія “Карпати”— 20 /10 грн, Сент-Міклош— вхідного квитка нема,але рекомендується благодійний внесок— 30 грн осіб

  Екскурсія  «Монастирі Мукачівщини» 175 грн/особа.
-13:30-17:30 —
Під час екскурсії ми побачимо три православні святині Мукачівщини. Свято-Миколаївський жіночий монастир ХV ст, який кілька століть був центром православної та Мукачівської греко-католицької єпархії і впродовж всієї історії є одним з найзначніших  духовно-культурних центрів Західної України. Також ми познайомимося з чоловічим Покровським монастирем у  Ракошині та Успенським жіночим монастирем у с. Домбоки.

– 09:00- 16:00 – Екскурсія «У долину Тиси». (Оленяча ферма-Хуст- Хустський замок- ферма ” Карпатський буйвол”)
450 грн/особа.

Маршрут пройде уздовж найдовшої закарпатської річки Тиси та її притоки Ріки. Село Іза –  знаменитий центр лозоплетіння, туристи, здивовані майстерністю його жителів, куплять тут сувеніри на пам’ять. Туристи відвідають  єдину в Україні оленячу ферму –цих прекрасних тварин тут вирощують для виготовлення пантокрину. У місті Хуст, який колись був столицею Карпатської України, побачать будівлю Карпатської Січі, будинок Президента … Перед оточеній оборонними стінами церквою ХIV століття важко стримати захоплення! Побачать тут і Замкову гору з руїнами могутнього Хустського замку, який належав колись навіть предку знаменитого Дракули… Поблизу міста Виноградів туристи відвідають ферму «Карпатський буйвіл», де займаються відновленням популяції буйволів та виробництвом молочних продуктів, які ми і продегустуємо.

Додатково оплачується: вхідні квитки на Оленячу ферму 30 /15 грн, екскурсія фермою “Карпатський буйвол” – 20/20 грн, дегустація продукції – 45/45 грн.

– 09:00 – 18:00 – Екскурсія « Лумшори – чани й водоспади». 450 грн/особа.
Вздовж мальовничої долини  річки Уж дорога приведе до знаменитого пам’ятника листоноші в центрі м. Перечин. Тут можна скуштувати чудові закарпатські сири на Мануфактурі сиру, а там і до с. Лумшори недалеко. У цьому прекрасному куточку Карпат під полониною Руна, під шум гірської річки Туриці одні попаряться в чанах, під якими горять багаття, інші – повечеряють в колибі, треті – зроблять дивовижні кадри на тлі мальовничих водоспадів … На звороті пропонується обід-дегустація у славетній корчмі “Підкова”- після 13 страв різних народів Закарпаття туристи можуть вважати себе фахівцями нашої кухні.
Додатково оплачується: чани – 100-150 грн з людини, сир – 100 грн, обід-дегустація – 200 грн.

– 09:00 – 18:00 – Екскурсія «Лумшори – чани й водоспади та Невицький замок».
350 грн/особа. 
Туристи знайомляться з Невицьким замком XIX століття, який з давніх-давен перекривав ворогам шлях уздовж долини річки Уж і вихід в Ужанську долину. Кожен його камінь дихає середньовічною суворістю. Це зразок середньовічної фортифікації з видовбані в кам’яних схилах ровами, баштами різної форми, барбаканом, смертоносним захабом і прекрасним донжоном 1300 року побудови. Потім дорога приведе до знаменитого пам’ятника листоноші в центрі м. Перечин, а там і до с. Лумшори недалеко. У цьому прекрасному куточку Карпат під полониною Руна, під шум гірської річки Туриці одні попаряться в чанах, під якими горять багаття, інші –  повечеряють в колибі, треті – зроблять дивовижні кадри на тлі мальовничих водоспадів …
Додатково оплачується: чани – 100-150 грн з людини, обід-дегустація – 200 грн.

– 06:00-22:00 – «Піший похід Карпатами” маршрутом: г. Бребенескул (2036 м) – оз. Бребенескул  – г. Менчул – г. Дземброня – 800 грн/особа. Старт – мікроавтобусом з Мукачева.

– 04:00 – 23:00 – Піший похід Карпатами – г. Томнатик 2016 м та оз. Бребенескул.  800 грн.
Чи бували ви у горах? А чи ходили горами пішки? Маєте змогу це зробити з досвіченими провідниками. Вони обійшли Карпати вздовж та впоперек і знають всі безпечні тропи, що ведуть до величних вершин! Аж дух захопить від відчуття свободи, коли там, під хмарами, ви переможно, піднявши руки, крикнете: “Я це зміг!”

– 10:00 – 16:00 – Піший похід
на гору Високий камінь400 грн.
 Від Мукачева  доїдемо до села Жденієво. Це, напевно, найкращий похід по співвідношенню зусилля/враження. Неважкий підйом серед тристарічних буків  та скельних валійських дубів на скелю  висотою 836 м над рівнем моря завершиться вражаючою фотосесією. Аж дух захопить від могутньої величі навколишніх гір та відчуття власної перемоги.
Загалом пішки пройдемо 4 км. Цей похід під силу навіть дітям! Ходили з нами й дорослі віком за 60. Вершина скелі під час фотосесії вимагає дисципліни і зібраності. 

– 09:00 – 16:00 – Піший похід
на гору Обавський камінь200 грн
 Від Мукачева  доїдемо до села Синяк і через однойменний санаторій пішки піднімемося лісом на згаслий 20 млн років тому вулкан. На майже кілометровій висоті (989 м над рівнем моря) потупочемо ногами по його кам’яній поверхні, прислухаючись до гулкої відповіді надр, помилуємося краєвидами, що аж дух захоплюють суворою красою, влаштуємо фотосесію, як справжні підкорювачі вершин, трохи відпочинемо,  і знову спустимося у санаторій “Синяк”, звідки й повернемося до Мукачева.
Загалом пішки пройдемо 8 км. Частину шляху – весняним лісом, решту – зимовими тропами. Це під силу навіть дітям!

квадрат

   – 08:30-19:30 – Екскурсія  «Синевир+ Шипот» у складі збірної групи. – 450 грн/особа. 
Гірське озеро Синевир, яке називають в народі Морським оком – це одне з семи природних чудес України, яке знаходиться на висоті 989 метрів  над рівнем моря. Маршрут до нього проходить по звивистих дорогах Українських Карпат. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, мальовничий водоспад Шипіт, на повні груди вдихнуть чисте повітря, а по дорозі спробують мінеральної води прямо з джерела і будуть здивовані як старовинної дерев’яної церквою так і суворим побутом сучасних горян. 
Поза основною програмою: 1. Можна побачити навіть бурих ведмедів, що живуть в оточеному надійною огорожею єдиного в Україні реабілітаційного центру  2.Туристи можуть навіть піднятися на крісельному гірськолижному підйомнику до неймовірних красот Боржавських полонин, які відкриваються з гори Гимба або Маковиця.

Додатково оплачується:
Вхідні квитки на Шипот – 10/5, Синевир – 25/10,  РЦ Бурих ведмедів – 25/10. Підйомник на гору Гимба – 140/100
або
Маковиця – 100/80.

   – 07:30-19:00 – Екскурсія  «Синевир+ Шипот»  – 450 грн 
Гірське озеро Синевир, яке називають в народі Морським оком – це одне з семи природних чудес України, яке знаходиться на висоті 989 метрів  над рівнем моря. Маршрут до нього проходить по звивистих дорогах Українських Карпат. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, мальовничий водоспад Шипіт, на повні груди вдихнуть чисте повітря, а по дорозі спробують мінеральної води прямо з джерела і будуть здивовані як старовинної дерев’яної церквою так і суворим побутом сучасних горян. 
Поза основною програмою: 1. Можна побачити навіть бурих ведмедів, що живуть в оточеному надійною огорожею єдиного в Україні реабілітаційного центру  2.Туристи можуть навіть піднятися на крісельному гірськолижному підйомнику до неймовірних красот Боржавських полонин, які відкриваються з гори Гимба або Маковиця.

Додатково оплачується: вхідні квитки на Шипот – 20/10, Синевир – 30/15,  РЦ Бурих ведмедів – 30/15. Підйомник на гору Гимба – 140/100 або Маковиця – 100/80.

– 09:00 – 15:00 – Піший похід на г. Обавський камінь.
200 грн/особа
.

Від Мукачева Вас довезуть до с. Чинадієва. Ви підніметеся лісом до вулкана Обавський камінь, помилуєтеся краєвидами, трохи відпочинете і спуститеся у сан. Синяк, звідки автобусом доїдете до Мукачева.

Екскурсія  «Карстовий міст, печери, Стрімчак і … осетрина»  – 550 грн. 
– 06:45-21:00 – Нас чекають заповідні букові праліси ЮНЕСКО, геологічне диво природи “Карстовий міст”, скеля Чур з якої відкриваються фантастичне різнобарв’я осінніх Карпат та неймовірні карстові печери Чур і Дружба (Романія). На завершення чудового дня – осетрова ферма з ухою з цієї чудової риби.

 

– 12:00 -13:30 – Екскурсія-дегустація «Мукачево з ароматом кави». – 100 грн (при групі не менше 4-х осіб).
  Аромат кави міцно увійшов в життя сучасної людини. На Закарпатті каву почали пити років на 50 раніше, ніж у Відні, років на 80 – ніж у Львові, а в радянські часи бренд «Кава по-закарпатськи» була невід’ємним рядком меню всіх порядних  ресторанів навіть тоді, коли інші за кавою видавали підфарбований в склянках окріп. На цій екскурсії туристи не тільки дізнаються про історію появи кави, види і способи приготування цього божественного напою, але і продегустують сім його сортів в кращій кав’ярні Мукачева.

-12:00 -17:00— Екскурсія “Угорський чардаш”  –  250 грн
   На Закарпатті є містечко Берегово, де мешкають переважно угорці. Під час екскурсії відбудеться знайомство з видатними пам’ятками Берегсаса, історією, національними традиціями, культурою закарпатських угорців. Прикраса центру цього містечка – середньовічний собор Воздвиження Чесного Хреста з сонячним годинником, кінний монумент Ференцу ІІ Ракоці, старовинна реформатська церква із зірочкою замість хреста на шпилі, «горбатий міст» — найстаріший на Закарпатті, помпезна будівля Королівського суду.
   У цьому місті можна скупатися в басейні з термальною мінеральною водою “Жайворонок”.
   А ще в Берегово можна  продегустувати найкращі закарпатські вина в трьохсотрічному “Старому підвалі”. Таких підвалів на вулиці Виноградній було колись близько двохсот і їх називали «господарськими».  Дегустацію проводить справжній винороб, який знає не тільки толк у вині, але й істину в ньому приховану …

Додатково оплачується (грн): басейни «Жайворонок» -2 години -220/110 (+30 – шафка),  дегустація вина у «Старому підвалі» —100/50 .

-13:00 -17:00— Трансфер до оздоровчо-рекреаційного комплексу Термальні води “Жайворонок” 200 грн/особа
Вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.  Гарячі води комплексу надходять із магматичних інтрузій у районах активної вулканічної місцевості, на які багатий Берегівський край.

Додатково оплачується: 200 грн/2 години —купання, 20 грн — шафка.

-13:00 -17:00— Трансфер до оздоровчо-рекреаційного комплексу Термальні води “Косино” 200 грн
Вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.  Гарячі води комплексу надходять із магматичних інтрузій у районах активної вулканічної місцевості, на які багатий Берегівський край.

Додатково оплачується: 450 грн/3 години —купання, 50 грн шафка.

Понеділок, 08.03.2021

ЗІ СВЯТОМ ВАС,
                                      ЛЮБІ ЖІНКИ!!!

– 09:30 -10:30 – Екскурсія «Квітуче Закарпаття»450 грн
–У подарунок жінкам – поїздка на фотосесію з крокусами
у знаменитий Березинський дендропарк. Напевно, стільки крокусів одночасно ви ще не бачили! 

-Трансфер у Олешник – присілок міста Виноградів.
Дегустація продуктів з молока карпатських буйволиць на  фермі «Карпатський буйвіл», де займаються відновленням популяції цих тварин.
Вільний час для обіду у Виноградові.
– Трансфер до оздоровчо-рекреаційного комплексу  “Термальні води Косино” у с. Косонь. Купання у басейнах з термальною мінеральною водою .
Додатково оплачується (грн):
дегустаціяна  фермі «Карпатський буйвіл» – 75, купання у басейнах “Термальні води Косино” 450+50 (шафа)

– 08:30-19:30Екскурсія «Лумшори + Унгвар древній град» – 450 грн.
Руїни двох середньовічних замків, пам’ятник легендарному листоноші  Федору Фекете,  живописні пейзажі сіл у підніжжі Вулканічного хребта – все це ми побачимо дорогою до Лумшор. В самій світовій «столиці чанів» ми зможемо на собі випробувати цілющий ефект цього чудо-казана (11:00), поварившись у сірководневій воді та освіжившись в р. Туриця. Альтернативою чанам можуть стати мальовничі водоспади і чай з полонинських трав в колибі. Тепер слід підкріпитися – ми рекомендуємо корчму «Підкова» (13:00)і здійснимо справжню гастро-екскурсію закарпатськими стравами (13 страв + узвар та сливовиця). Після обіду на нас чекає найменший і найзахідніший обласний центр України – Ужгород. Легендарний Ужгородський замок, що дав назву цілій європейській країні, майже три десятки міні-скульптур (кожна зі своєю «Великою історією), атмосферна вулиця Корзо – де  найбільша концентрація «крафтового пива на квадратний метр», величний Хресто-воздвиженський  кафедральний греко католицький собор XVII ст, багато затишних кав’ярень, чеський квартал та багато іншого, що ви відкриєте для себе у місті над Ужем.
Додатково оплачується (грн): чан 150-200, обід-дегустація – 200

850 грн  

 Найвища гора України “г.Говерла 2061 м”

02:00-21:00 . Маршрут середньої складності, довжина маршруту 7-8 км., набір висоти 800м!!! Стартуєм із Івано-Франківської області, спортбаза Заросляк 1200м найбільш коротким та простим маршрутом.

У вартість включено транспортно-екскурсійні послуги.

Додатково оплачується:  .

БІЛЬШЕ »