Чудеса Ужанської долини •

ЧУДЕСА УЖАНСЬКОЇ ДОЛИНИ

 Вартість – 3050 грн. 

Дати заїзду – під запит

Тривалість – 4 дні / 3 ночі 

Готель –  

 • 1 день

– Зустріч групи біля вагона № поїзда № на ст. Мукачево або Ужгорода. 

– Сніданок. 

– Екскурсія «Унгвар — древній град». На західній околиці України на кордоні із Словаччиною розташувався Ужгород — обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і пам’ятниками історії і архітектури, що добре збереглися. Екскурсанти познайомляться з історичним центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо, пам’ятники Ліхтарнику, св. Миколайчику, Ференцу Листу, католицьку церкву св. Георгія, кафедральний греко-католицький собор Воздвиження Чесного Хреста і колишню синагогу ортодоксальної общини іудеїв. Туристів чекає зустріч з Ужгородським замком. Це єдиний замок Закарпаття в якому є бастіони з орільонами. Тут же, в залі зброї краєзнавчого музею, туристи побачать прекрасні його зразки серед яких дворучний меч XVI століття, списи, алебарди, кіраси, шпаги, і навіть особиста шабля Стефана Баторі, який переміг колись війська самого Івана Грозного. З дерев’яною архітектурою Закарпаття туристи познайомляться в музеї народної архітектури і побуту.

– Вільний час в центрі Ужгорода. 

– Екскурсія «Невицький замок — перлина фортифікації». Туристи познайомляться з форпостом Ужгорода— Невицьким замком століття, який спрадавна перегороджував ворогам шлях уздовж долини річки Уж і вихід в Ужанську долину. Кожен його камінь дихає середньовічною суворістю. Це зразок середньовічної фортифікації з видовбаними в кам’яних схилах ровами, вежами різної форми, барбаканом, смертоносним захабом і прекрасним донжоном 1300 року будови.
– Переїзд в с. Стужиця на територію Ужанського Національного Природного Парку.
 

– Розміщення на базі відпочинку.

– Вечеря. Вільний час. Ночівля.

 • 2 день 

– 08:30 – Сніданок. Отримання сухого пайка для обіду в горах. 

– 09:00 – 16:00 – Сходження на вершину гори Кремінець (1214 м), де зійшлися кордони трьох країн: України, Словаччини та Польші. Маршрут довжиною 19 км проходить буковими пралісами неймовірної краси. Буки висотою з дев’ятиповерхівку, дзюрчання гірських потічків, чисте повітря, сліди диких тварин на тропі, смак води з джерела — все це скрасить нелегку подорож. А нагородою стануть чудові фото з прикордонними стовпчиками трьох сусідніх країн та можливість сказати тим, хто лишився вдома: я там був!

– 16:30 – Вечеря. 

– 17:30 -20:30 – Виїзд в с. Ужок. Саме тут, в Геракловому джерелі, в 1600 році починалася курортна справа нашого краю, а тепер язики полум`я ліниво лижуть величезний чавунний казан, а в ньому цілюща гірська вода знімає втому цього довгого дня з геройських туристів, які ще кілька годин тому спочатку браво вдавали досвідчених спортсменів, потім божилися що ніколи більше в гори не підуть, а потім, вже на вершині, в захваті пишалися собою й своїми товаришами… Своєрідною візитівкою Закарпаття є церква святого Михайла. Це одна з найцікавіших споруд бойківського стилю. Вона настільки досконало поставлена на схилі, що, здається, виросла на цьому місці. Храм знаходиться просто під Ужоцьким перевалом, тому всі, хто бачив церкву, починають із захоплених описів краєвидів. Храм св. архангела Михаїла поставили у 1745 році. За характерний силует і колір церкву іноді називають “чорним корабликом”. 
Увага! Якщо тропи на гору Кременець занесе снігом і сходження буде неможливим — туристи відвідають базу відпочинку “Воєводино” з прекрасною територією і чудовим, одним з небагатьох подібних в Україні парків — парком графів Шьонборн, який відновили нещодавно. Є тут і чан- традиційна для цих місць розвага.  
– Вільний час. Ночівля (абсолютно кріпкий сон).

 • 3 день 

– 08:30 – Сніданок. Отримання сухого пайка для обіду в горах. 

– 09:00 – 17:00 –  Виїзд на гірськолижний комплекс “Красія” на горі Красія для катання на лижах. Траси європейської якості різного рівня складності, зручні крісельні підйомники, морозне гірське повітря — тут чудово проведуть час і лижники і навіть зовсім не лижники. 

– 18:00 – Вечеря. 

– Вільний час. Ночівля.

 • 4 день 

– 08:00 – Сніданок. Виселення з бази відпочинку. 

– 09:00 – 11:30 – Переїзд в Мукачево. 

– 11:30 -16:30 – Екскурсія “Місто над Латорицею”. Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1121 років) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво-Печерську Лавру, загадають бажання, потерши бронзові ґудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича, познайомляться з історією та життям діючого Свято-Миколаївського жіночого монастиря. 

– 13:30 – 14:30 – Вільний час в центрі Мукачева під час екскурсії. 

– 16:30 –  Трансфер до залізничного вокзалу м. Мукачева. 

– 17:11- Від’їзд на поїзді № .

 • Проживання на базі відпочинку- 3 ночі; 
  – Харчування – 4 сніданки, 3 вечері, 2 обіди (сухий пайок); 
 •  Екскурсійне та транспортне обслуговування  – за програмою. 

Вхідні квитки:

 • в Мукачівський замок «Паланок» – 40/20,
 • в Ужгородський замок – 45/35/20,
 • в музей Народної архітектури та побуту – 35/25/15,   
 • прокат гірськолижного спорядження – 60-150 ,
 • користування гірськолижним витягом- 25-35 ,
 • користування чанами. 
*Ціни вхідних квитків і  дегустацій дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!
**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.
Чернов Ігор Федорович
 • 0509014822  
 • 0989031224