Чудеса Закарпаття •

ЗАКАРПАТТЯ ЧУДОВЕ ЗАВЖДИ

 Вартість – від 1870 грн. 

Дати заїзду – під запит

Тривалість – 3 дні / 2 ночі 

Готель –  

Проживання в готелях «Аполлон», «Ретро», «Вишневий сад»

Вартість туру нетто, грн

Кількість 
днів/ночей /
харчування

Кількість туристів / вартість на 1 людину

4
легковий автомобіль

16 + 1

 

24 + 1

3 дні / 2 ночі,
2 сніданки, 3 вечері

2 600

1 930

1 870

 • 1 день (розминка і, щонайменше, 2 дива).

– Зустріч біля вагона поїзда на ж/д вокзалі ст. Мукачево. Переїзд в готель. Поселення.

– 12:00*-15:00 – Екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1121 років) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво-Печерську Лавру, загадають бажання, потерши бронзові ґудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича, звірять час за найстарішим діючим годинником України на соборі св. Мартіна, познайомляться з історією та життям діючого Свято-Миколаївського жіночого монастиря. Наше місто, до речі, – єдине місто у світі, яке розташоване на відстані не більше ніж 60 км одночасно від чотирьох кордонів!

– 15:00-17:30 – Екскурсія “Романтика графського палацу”. Туристи відвідають маєток мисливського палацу австрійських графів Шьонборн в урочищі Берегвар (нині — санаторій “Карпати”), де злічать усі його вікна, димарі, двері і вежі, із здивуванням згадають відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, помолодшають, напившись з Джерела Краси. Тут можна досхочу нафотографуватися весною — серед квітів сакури і магнолії, влітку — в зелені дубів, восени — у червоно-золотому різнобарв`їбуків, узимку — серед засніженої зелені смерек…

– 18:00  Вечеря у готелі. Вільний час. Ночівля.

– 20:00-23:00 – Факультативно за додаткову плату пропонується атракція «Закарпатський вечір у Замку Кохання».  У програмі вечора — екскурсія по дорозі, яка вела з перевалу Руські ворота до замку Сент-Миклош XVст. Ви побачите Чинадієвський замок при факелах, мерехтливе світло яких вихопить з мороку століть таємниці і загадки його знаменитих власників, романтичні історії відважних лицарів і спокусливих красунь. Ви навчитеся танцювати угорський танець Чардаш, розучите декілька народних закарпатських пісень, спробуєте бограч — національне угорське блюдо, зап’єте його вином із закарпатських підвалів. І усе це під акомпанемент угорських, словацьких, русинських пісень у виконанні багатонаціонального ансамблю. Замок “Сент-Міклош” – єдиний замок в Україні, який взято в оренду для відновлення приватною особою.

 • 2 день (чудеса – 3 штуки).

– 08:00  Сніданок у готелі.

– 08:30-20:00 – Екскурсія «Чудеса Маромороша». Ви бувалий мандрівник і Вас нічим не здивуєш? Невже Ви бачили багато дерев’яних церков ХVII — XVIII віків? Тоді ми покажемо найвищу на Закарпатті. Ліс Вам не в дивину? А якщо це праліс? А якщо таких в Європі з десяток? Невже біля Вашого будинку теж ростуть буки висотою з п`ятнадцяти поверхівку? Ну тоді… Тоді зіб’ємо з Вас пиху півторагодинним підйомом серед цих велетнів і скель до справжньої карстової печери, вимитої водою близько 20 тисяч років тому. Так, це буде нелегко, але мало хто зможе повторити за Вами: “Я це бачив!

-18:30 – Вечеря у селі Велика Уголька. Вільний час. Ночівля.

 • 3 день (ще кілька чудес – і по домівках).

-08:30 – Сніданок у готелі. Виселення з готелю.

– 09:00-19:30 – Екскурсія «Унг – невідома земля ». Подорож пройде по землях королівського комітату Унг і почнеться в знаменитій Горянської ротонди. Тільки Софія Київська старша за неї з церков України … Продовжиться здивування в загадковому Невицькому замку , що перегороджував ворогам вихід в Ужанську долину. Кожен його камінь дихає середньовічною суворістю. Потім маршрут пройде уздовж долини річки Уж до її верхів’їв по дорозі з прекрасними гірськими пейзажами до села Зарічово , де туристи зможуть побувати в музеї ” Лемківська садиба”, що розмістився в споруді 1902 року. Тут можна спробувати диво -чай з семи трав , зібраних у п’ятницю на світанку напередодні Зелених свят в тутешніх горах . Попивши чайку – знову в дорогу . У селі Кострино розташована одна з найстаріших в Закарпатті церков – це дерев’яна церква Покрови Пресвятої Богородиці ХVII століття. Храм зберіг майже первозданний вигляд. Його архітектура в поєднанні з вражаючою природою заворожує красою і досконалістю форм , створених древніми майстрами. Ну а тепер на гору Красія (висота 1036 м) – казковому місцю на кордоні України , Польщі та Словаччини. Ні, не пішки, звичайно, а на крісельному гірськолижному підйомнику. Закордон зверху – як на долоні.

– 16:45-17:30 – Вечеря в будинку справжнього сучасного горянина. І ніякої хімії.

– 17:30-19:30 – Переїзд до залізничного вокзалу м. Мукачево.

– Від’їзд з Мукачева на поїзді №…

 • проживання – 2 ночі в готелях “Аполлон”, “Ретро” або ” Вишневий сад” – 2-3 місні номери зі зручностями;
 • харчування – 3 сніданки. 3 вечері , чаювання в «Лемківській садибі»;
 • екскурсійне та транспортне обслуговування по програмі.

Вхідні квитки:

 • в Мукачівський замок 40/20 ,
 • на територію сан. « Карпати» і в мисливський палац – 15/10 ,
 • на підйомник на горі Красія – 100,
 • в Угольський широколужанський заповідник – 40.
*Ціни вхідних квитків і  дегустацій дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!
**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.
Чернов Ігор Федорович
 • 0509014822  
 • 0989031224