День святого Валентина у Мукачеві

Мукачево-Берегово-Лумшори-Ужгород

3 дні/2 ночі.
Заїзд 14.02.2020

Вартість
2300 грн/особа

1 день, 12.01.2021, п’ятниця

-12:52- Зустріч групи на залізничному вокзалі Мукачево. Поїзд № 46, вагон 
-Трансфер до готелю. Розміщення у готелі .
-14:30-17:30–
Екскурсія «Легенди старого міста» .
Мукачево – древнє місто! Хрещення мукачівців сталося набагато раніше за хрещення киян. Кілька володарів Мукачева правили Угорщиною, кілька – Трансільванією, дехто був у особистому листуванні з Королем Сонцем. Туристи побувають у замку – про його володарку у кожному номері 2 роки поспіль писала найстаріша у Британії «London Gazette». Бурхлива історія Мукачева пов’язана і з історією майже усіх країн центральної Європи і з історією великого кохання.  Туристи побувають в історичному центрі міста, колись оточеному міською стіною. Побачать пам’ятник Кирилу і Мефодію, кінний монумент св. Мартину, загадають бажання, потерши бронзовий ґудзик сажотруса, орлиний ніс правителя Угорщини Ференца ІІ Ракоці, клюв зрадливого гусака і вказуючий перст князя Федора Корятовича.

-18:00 Факультативно за додаткову плату пропонується факельна екскурсія у замку кохання “Сент-Міклош”

        У день святого Валентина відвідати один з найромантичніших замків Європи — на щастя!
Кохання, що спалахнуло в його стінах наприкінці ХVII ст. між Ілоною Зріні та Імре Текелі  сколихнуло всю тодішню Європу.  Під час подорожі
ви побачите Чинадієїський замок при факелах, мерехтливе світло яких вихопить з мороку століть таємниці і загадки його знаменитих власників, романтичні історії відважних лицарів і спокусливих красунь.
100 грн/особа (не менше 10 осіб).

2 день, 13.01.2021, субота

НОВИНКА! ЕКСКЛЮЗИВ!

-08:00–Сніданок в готелі.
– 09:00 – 12:00 – Факультативно пропонується Екскурсія «Мукачево – космічний форпост України». 

 Хочете дізнатися, чому Мукачево ще й космічне місто?! Хочете торкнутися славетних сторінок космічної історії нашої країни, відчути політ передової інженерної думки?! Поїхали з нами на екскурсію, яку для вас проведуть справжні «монстри» космосу, яких в Україні залишилося не більше кількох десятків і на яких лежала колись відповідальність за безпеку світу…

Вартість 250 грн з людини при групі не менше 3-х осіб.
     Увага! Запис – до 12:00 четверга.  До екскурсії допускаються лише громадяни України. Для запису надати паспортні дані (дітям- ПІБ та дату народження). На об’єкт допускаються лише громадяни України по завчасно узгоджених списках. На КПП  дорослі пред’являють паспорт, діти  проходять по списку у супроводі дорослих.

– 12:00 -13:30 – Факультативно пропонується екскурсія-дегустація «Мукачево з ароматом кави». Аромат кави міцно увійшов в життя сучасної людини. На Закарпатті каву почали пити років на 50 раніше, ніж у Відні, років на 80 – ніж у Львові, а в радянські часи бренд «Кава по-закарпатськи» була невід’ємним рядком меню всіх порядних  ресторанів навіть тоді, коли інші за кавою видавали підфарбований в склянках окріп. На цій екскурсії туристи не тільки дізнаються про історію появи кави, види і способи приготування цього божественного напою, але і продегустують сім його сортів в кращій кав’ярні Мукачева.
Вартість: 100 грн з людини при групі не менше 4-х осіб.

-08:00Сніданок в готелі
-09:00-11:00 Факультативно пропонується екскурсія-дегустація «Мукачево з ароматом кави». Аромат кави міцно увійшов в життя сучасної людини. На Закарпатті каву почали пити років на 50 раніше, ніж у Відні, років на 80 – ніж у Львові, а в радянські часи бренд «Кава по-закарпатськи» була невід’ємним рядком меню всіх порядних  ресторанів На цій екскурсії туристи не тільки дізнаються про історію появи кави, види і способи приготування цього божественного напою, але і продегустують сім його сортів в кращій кав’ярні Мукачева.  Вартість: 100 грн з людини при групі не менше 4-х осіб.
-14:00-18:00 Трансфер до м. Берегова у басейн з термальною мінеральною водою «Жайворонок». Початок від готелю. Візьміть купальники, шльопанці, рушники.

3 день, 14.01.2021, неділя

-07:30 Сніданок. Виселення з готелю.
-08:30-19:00 – Екскурсія «Лумшори + Унгвар древній град».  Руїни двох середньовічних замків, пам’ятник легендарному листоноші  Федору Фекете,  живописні пейзажі  підніжжя Вулканічного хребта ми побачимо дорогою до Лумшор. В самій світовій «столиці чанів» зможемо на собі випробувати цілющий ефект цього чудо-казана поварившись у сірководневій воді та освіжившись в р. Туриця. Альтернативою чанам можуть стати мальовничі водоспади і чай з полонинських трав в колибі . Після див природи і рекреації слід підкріпитися – ми рекомендуємо корчму  «Підкова» і здійснимо справжню гастро-екскурсію закарпатськими стравами (15 страв + узвар та сливовиця) під акомпанемент народних пісень.

Після обіду на нас чекає найменший і найзахідніший обласний центр України – Ужгород. Легендарний Ужгородський замок, що дав назву цілій європейській країні, майже три десятки міні-скульптур(кожна зі своєю «Великою історією), атмосферна вулиця Корзо – де  найбільша концентрація «крафтового пива на квадратний метр», величний Хрестовоздвиженський  кафедральний греко католицький собор XVIIст, багато затишних кав’ярень, чеський квартал та багато-багато іншого, що ви відкриєте для себе у місті над Ужем. І знов розповідь про кохання двох великих людей! За додаткову плату можна продегустувати найкращі закарпатські вина в старовинному винному підвалі  “Шардоне”.
– Трансфер на залізничні вокзали ст. Ужгород чи Мукачево.
– Самостійний від`їзд.

2 ночівлі в готелі,  2 сніданки,  транспортне і екскурсійне обслуговування.

Вхідні квитки: Замок Паланок – 50/30, Ужгородський замок – 40/35/20

Басейни: “Жайворонок” –200/2 години, 20 – шафка

Чан: 250/особа

Дегустації:  “Мукачево з ароматом кави”  – 100, обід-дегустація в “Підкові” – 220, “Шардоне”(вино) – 100
Екскурсії: Факельна екскурсія у замку “Сент-Міклош”–100/особа

Доплата за одномісне розміщення  від 100 /доба

-Ціни дано станом на сьогодні, вони можуть змінитися власниками закладів без попереджень.

-Туроператор залишає  за собою право змінювати програму, без зменшення загальною  об’єму послуг.

-Час вказаний в програмі є умовним і може змінюватися в залежності від об’єктивних обставини(прибуття/відбуття поїздів і.т.п.).

-Наведені ціни є мінімально-оптимальними для вказаної програми. Коректну вартість уточнюйте за допомгою контактів знизу.
   

Ігор Чернов – +38050-901-48-22, +38098-903-12-24