Екскурсії цього тижня

Понеділок, 29.06.2020

Зателефонуйте +38050-901-48-22 і ми організуємо подорож у цей день спеціально для вас.
Або виберіть заплановану екскурсію у будь-який інший день цього тижня.

-13:00-18:00—Трансфер до оздоровчо-рекреаційного комплексу “Термальні води Косино” 200 грн/особа

Додатково оплачується:
450 грн/3 години —купання, 50 грн шафка.

УВАГА: ЧЕКАЄМО ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПОЧАТКУ РОБОТИ КОМПЛЕКСА!
На території комплексу «Термальні води «Косино»  розміщено сім басейнів, чотири з них – термальні.  Комплекс пропонує оздоровитись у термальних водах Закарпаття. Цілюща вода курорту піднімається з однієї із трьох діючих, на даний момент, свердловин на Закарпатті, під назвою 16 Т. Гарячий гейзер термальної води прямує із самого серця землі, та потрапляє в термальний басейн з температурою 41°C. Глибина свердловини 1190 метрів під землею.  Тарифи для дорослих включають дворазове відвідування «Королівських саун» (до 30 хвилин в загальному).

Вівторок, 30.06.2020

  Екскурсія  «Замки Мукачівщини».
175 грн/особа
-13:30-17:30
—Між селищем Чинадієво і м. Мукачево розташувалися два замки і мисливський палац, які ми побачимо впродовж нашої подорожі.  Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи. Після Мукачева ми побуваємо на території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборн (нині — санаторій “Карпати”), спробують злічити усі його вікна, димарі, двері і вежі, помолодшають, напившись з Джерела Краси. Далі у програмі — екскурсія дорогою, яка вела з перевалу Руські ворота до замку Сент-Міклош XV ст. Ви побачите Чинадіївський замок і розповідь екскурсовода ледь вихопить з мороку віків таємниці і загадки його знаменитих власників, романтичні історії відважних лицарів і спокусливих красунь.

Додатково оплачується:
Вхідний квиток в Мукачівський замок— 50 /30 грн, на територію  Санаторія “Карпати”— 50 /30 грн, Сент-Міклош— вхідного квитка нема,але рекомендується благодійний внесок— 30 грн з людини.

Середа, 01.07.2020

  Екскурсія  «Винні підвали» — 250 грн/особа
УВАГА: ЧЕКАЄМО ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПОЧАТКУ РОБОТИ!
-13:30-17:30 — Ми відвідаємо легендарні Середнянські винні підвали ХVI ст.  Засновані героєм “Егера” Іштваном Добо, видовбані руками військовополонених турків. Вина з цих підвалів постачали до столу Петра І і радянських генсеків. Під час екскурсії ми просякнемося вражаючою атмосферою підвалів  та скуштуємо неповторні середнянські вина. (Дегустація у вартості).

  Екскурсія  «Монастирі Мукачівщини» 175 грн/особа.
-13:30-17:30 —
Під час екскурсії ми побачимо три православні святині Мукачівщини. Свято-Миколаївський жіночий монастир ХV ст, який кілька століть був центром православної та Мукачівської греко-католицької єпархії і впродовж всієї історії є одним з найзначніших  духовно-культурних центрів Західної України. Також ми познайомимося з чоловічим Покровським монастирем у  Ракошині та Успенським жіночим монастирем у с. Домбоки.

П'ятниця, 03.07.2020

Екскурсія «Місто над Латорицею»200 грн/особа.
– 14:30 – 18:00 – Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1124 роки) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво-Печерську Лавру, загадають бажання, потерши бронзові гудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича. При бажанні туристи також познайомляться з історією та життям діючого Свято-Миколаївського жіночого монастиря.
Додатково оплачується:
Вхідний квиток в Мукачівський замок— 50 /30 грн.

Субота, 04.07.20207

НОВИНКА!
– 08:45 – 11:30 – Екскурсія «Мукачево – космічний форпост України». 
Вартість: 
– 200 грн
(дорослий), – 150 грн (школяр).
У вартість включено: транспорт, супровід, екскурсія, вхідний квиток).
При групі з 4  осіб – 250 грн.

     Майже ніхто не знає, що Мукачево ще й космічне місто! Тут розташовано гордість України – ЗЦРС, який входить до НЦУВКЗ у складі ДКАУ і забезпечує роботу СКАКО – його було  створено на базі ортв у складі СПРН ППО СРСР.

     Заплуталися? То замість того, щоб розбиратися у цих  фантастичних абревіатурах  пропонуємо особисто побачити те, що мало хто бачив, торкнутися славетних сторінок космічної історії нашої країни, відчути політ передової інженерної думки. Цю екскурсію для вас проведуть справжні «монстри» космосу, яких в Україні залишилося не більше кількох десятків і на яких лежала колись відповідальність за безпеку світу…

Щосуботи в 09:00 ми пропонуємо збірну екскурсію. Запис – до 12:00 четверга. 
     Увага! До екскурсії допускаються лише громадяни України. Для запису надати паспортні дані (дітям- ПІБ та дату народження). На об’єкт допускаються лише громадяни України по завчасно узгоджених списках. На КПП  дорослі пред’являють паспорт, діти  проходять по списку у супроводі дорослих.
    Екскурсія може бути скасована у разі виконання Центром особливо важливих робіт по супроводу космічних об’єктів, виниктення нештатних ситуацій, або проведенні технічного обслуговування великої періодичності.

НОВИНКА!
– 09:00 – 15:00
– Смачна і ароматна екскурсія  “Лавандова Гора, Перечинська мануфактура, Пасіка Pcholnika”
Найбільша в Закарпатті лавандова плантація!
Найбільший асортимент крафтових сирів!
Найкращий краєвид Закарпаття над новою пасікою!
 
Вартість – 350 грн.
У вартість включено: трансфер і супровід екскурсовода.
 
Додатково оплачується:
▪екскурсія-дегустація на лавандовій плантації – 100 грн.
▪екскурсія-дегустація на сироварні – 80 грн.
▪екскурсія-дегустація на пасиці – 80 грн.

-13:00-17:00—Трансфер до оздоровчо-рекреаційного комплексу Термальні води “Жайворонок” 150 грн/особа
УВАГА: ЧЕКАЄМО ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПОЧАТКУ РОБОТИ КОМПЛЕКСА!
 Вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.  Гарячі води комплексу надходять із магматичних інтрузій у районах активної вулканічної місцевості, на які багатий Берегівський край.

Додатково оплачується:
200 грн/2 години —купання, 20 грн шафка.

   – 08:30-19:30 – Екскурсія  «Синевир+ Шипот» у складі збірної групи. – 450 грн/особа. 
Гірське озеро Синевир, яке називають в народі Морським оком – це одне з семи природних чудес України, яке знаходиться на висоті 989 метрів  над рівнем моря. Маршрут до нього проходить по звивистих дорогах Українських Карпат. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, мальовничий водоспад Шипіт, на повні груди вдихнуть чисте повітря, а по дорозі спробують мінеральної води прямо з джерела і будуть здивовані як старовинної дерев’яної церквою так і суворим побутом сучасних горян. 
Поза основною програмою: 1. Можна побачити навіть бурих ведмедів, що живуть в оточеному надійною огорожею єдиного в Україні реабілітаційного центру  2.Туристи можуть навіть піднятися на крісельному гірськолижному підйомнику до неймовірних красот Боржавських полонин, які відкриваються з гори Гимба або Маковиця.

Додатково оплачується:
Вхідні квитки на Шипот – 10/5, Синевир – 25/10,  РЦ Бурих ведмедів – 25/10. Підйомник на гору Гимба – 140/110 або Маковиця – 100/80.

– 09:00 – 15:00 – Піший похід на г. Обавський камінь.
200 грн/особа
.

Від Мукачева Вас довезуть до с. Чинадієва. Ви підніметеся лісом до вулкана Обавський камінь, помилуєтеся краєвидами, трохи відпочинете і спуститеся у сан. Синяк, звідки автобусом доїдете до Мукачева.

 Якщо Вас щось зацікавило, але Ви не готові бронювати екскурсію – виникли питання чи не знайшли у випадаючому списку саме тієї, що Вас цікавить, чи Вам підходить інший день – відправте запит. У тексті повідомлення вкажіть телефон – це прискорить відповідь.