Екскурсія «Водоспад Шипот, бункер лінії Арпада і санаторій «Квітка полонини»

– 09:00 – 19:00 – Дорогою туристи побачать три хребти Українських Карпат: Вулканічний, Полонинський і Вододільний. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, живописний водопад Шипот, на повні груди вдихнуть чисте повітря, побачать церкву 18 століття… За додаткову плату, скориставшись гірськолижним крісельним підйомником, можна піднятися на гору Гимба- одну з гір полонини Боржава!

  Далі подивимося на Карпати, як на рубіж, який одні армії споконвіку намагалися захистити, а інші – подолати. Так було безліч разів на цих землях. Остання війна залишила оборонні споруди, які вважаючись неприступними, стали безсилими перед Червоною Армією. Таким став і підземний бункер в якому міг розміститися піхотний батальйон…
  Живою водою у називають цілющі мінеральні води Закарпаття. Туристи познайомляться з передгір’ями Полонинських Карпат, де розмістився санаторій «Квітка полонини», спробують мінеральної води з декількох джерел та цілюще  гірське повітря .
Вартість:
– 5100 грн з групи
(9 – 20) +1 особа
– 8500 грн з групи (22 – 48) +2 особи.
Додатково оплачуються вхідні квитки (грн, дорослий/ст. школяр/мол. школяр):
водоспад Шипот — 10/5/5, підйомник на гору Гимба
– 140/100 (до 12 років),  бункер – 70/50/35.