Екскурсійка до упаду •

ЕКСКУРСІЙКА ДО УПАДУ

 Вартість – 2475 грн. 

Дати заїзду – під запит

Тривалість – 5 днів / 4 ночі 

Готель –  

Цінова пропозиція – 2019, ціна нетто, грн.

 Кількість 

днів/ночей/харчування

Кількість туристів / вартість на 1 туриста
16+124+140+2
5 днів / 4 ночі / 4 сніданки2 9902 8402 475

1 день.
Зустріч групи біля вагону поїзда на з/д вокзалі Мукачева, трансфер в готель. 
Розміщення. 
–  Екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1122 роки) і вічно молодим містом Мукачево, з його дивною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами, прекрасно відреставрований замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже всіх країн центральної Європи – видатний пам’ятник архітектури і фортифікації, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною. 
– Вільний час. Нічліг.

2 день. 
– Сніданок. 
– Екскурсія «В долину Тиси». 
 Маршрут пройде уздовж найдовшої закарпатської річки Тиси та її притоки Ріки. Туристи продегустують різні сорти сиру на сироварні в Ізі (тут можна погладити вівцю, сфотографуватися з козлом або конем). Село Іза – ще й знаменитий центр лозоплетіння, туристи, здивовані майстерністю його жителів, куплять тут сувеніри на пам’ять. Туристи відвідають Долину нарцисів – єдине місце в Європі, де в дикій природі на рівнині зростає і на початку травня цвіте нарцис вузьколистий. В інший час пропонуємо відвідатиєдину в Україні оленячу ферму. В місті Хуст, який колись був столицею Карпатської України, побачать будівлю Карпатської Січі, будинок Президента … Перед оточеній оборонними стінами церквою ХIV століття важко стримати захоплення! Побачать тут і Замкову гору з руїнами могутнього Хустського замку, який належав колись навіть предку знаменитого Дракули …

– Вільний час. Нічліг.

3 день 
 – Сніданок
– Екскурсія «Угорський Чардаш». 
На Закарпатті є містечко Берегово, де мешкають переважно угорці. Під час екскурсії відбудеться знайомство з видатними пам’ятками Берегсаса, історією, національними традиціями, культурою закарпатських угорців. Прикраса центру цього містечка – середньовічний собор Воздвиження Чесного Хреста з сонячним годинником, старовинна реформатська церква із зірочкою замість хреста на шпилі, помпезна будівля Королівського суду, «горбатий міст» – найстаріший на Закарпатті…  У цьому місті можна скупатися в басейні з термальною мінеральною водою. А ще в Берегово можна за додаткову плату продегустувати найкращі закарпатські вина в трьохсотрічному “Старому підвалі”. Таких підвалів на вулиці Виноградній було колись близько двохсот і їх називали «господарськими».  Дегустацію проводить справжній винороб, який знає не тільки толк у вині, але й істину в ньому приховану … 
– Вільний час. Нічліг.

4 день
Сніданок
– Екскурсія «Унгвар – древній град». На західній околиці України на кордоні із Словаччиною розташувався Ужгород – обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією, пам’ятниками історії та архітектури, що добре збереглися. Екскурсанти познайомляться з Ужгородським замком, музеями – краєзнавчим і народної архітектури та побуту. По дорозі можлива дегустація закарпатських вин в дегустаційному залі «Леанка» в с . Середнє з короткою екскурсією по винних підвалах, можлива дегустація і в дегустаційному залі «Шардоне» в центрі Ужгороду (за додаткову плату). 
– Вільний час. Нічліг.

5 день
Сніданок. Виселення з готелю. 
– Екскурсія «Синевир». Гірське озеро Синевир, яке називають в народі Морським оком – це одне з семи природних чудес України. Маршрут до нього проходить через Вулканічний та між Полонинським і Водороздільним хребтами Українських Карпат. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, живописний водоспад Шипот, на повні груди вдихнуть чисте повітря, а по дорозі скуштують мінеральної води прямо з джерел. 
– Трансфер до залізничного вокзалу станції Воловець. 
– Від’їзд з Воловця.

 • проживання в готелі зі зручностями в номері  «Ретро», «Аполлон», «Альфа» – 4 ночі;
 • харчування – 4 сніданки;
 • екскурсійне обслуговування;
 • транспортне обслуговування.

Вхідні квитки:

 • в Мукачівський замок «Паланок»- 40/20, Ужгородський замок- 45/35/20,
 • етнографічний музей-35/25/15,
 • в басейни з термальною мінеральною водою -180 (1 годин), 200 (2 години)
 • в нац. парк «Синевир» – 25/10,
 • на водоспад « Шипот»-10/5,
 • дегустація сиру в сироварні ОСГ “Бараново”-75/75,
 • вина в «Старому підвалі» м. Берегово-100/50 (сік).
*Ціни вхідних квитків і  дегустацій дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!
**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.
Чернов Ігор Федорович
 • 0509014822  
 • 0989031224