Закарпаття чудове Завжди

Мукачево-Берегово-Синевир

3 дні/2 ночі.
Заїзд кожну п’ятницю

1750 грн

1-й день

-12:52- Зустріч групи на залізничному вокзалі Мукачево. Поїзд № 46, вагон 
– Трансфер до готелю. Розміщення у готелі .
– 14:30-17:30–Екскурсія «Місто над Латорицею».
Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1122 р.) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною.

– 18:00 -Факультативно за додаткову плату пропонується дегустація у «Кельтському дворі». Пропонуємо дегустацію фруктових паленок і настоянок (слив’янка, кедрівка, черешнівка, дичковка, хурмовка…), а також декількох видів вермута приготованого на трьох десятках трав в Дегустація проходить в старовинному сорока п’ятиметровому підвалі біля підніжжя  Ловачки, на схилах якої вже більше 500 років вирощують виноград. (До Кельтського двору довозить автобус після екскурсії, після дегустації самостійне добирання на таксі – номери на звороті).   Вартість – 200 грн при групі не менше 4 осіб.

2-й день

-08:00–Сніданок в готелі
-14:00-18:00– Трансфер до м. Берегова у басейн з термальною мінеральною водою «Жайворонок». Початок від готелю. Візьміть купальники, шльопанці, рушники.

-09:00 -11:00 – Факультативно пропонується екскурсія-дегустація «Мукачево з ароматом кави». Аромат кави міцно увійшов в життя сучасної людини. На Закарпатті каву почали пити років на 50 раніше, ніж у Відні, років на 80 – ніж у Львові, а в радянські часи бренд «Кава по-закарпатськи» була невід’ємним рядком меню всіх порядних  ресторанів навіть тоді, коли інші за кавою видавали підфарбований в склянках окріп. На цій екскурсії туристи не тільки дізнаються про історію появи кави, види і способи приготування цього божественного напою, але і продегустують сім його сортів в кращій кав’ярні Мукачева.  Вартість: 100 грн з людини при групі не менше 4-х осіб.

3-й день

– 06:45 – Сніданок у кафе готелю «Ретро». Виселення з готелю
– 07:30 –
Трансфер до місця початку екскурсії у складі збірної групи.
– 07:45-19:00 – Екскурсія  «Синевир+ Шипот». Гірське озеро Синевир, яке називають в народі Морським оком – це одне з семи природних чудес України. Маршрут до нього проходить по звивистих дорогах Українських Карпат. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, мальовничий водоспад Шипіт, на повні груди вдихнуть чисте повітря, а по дорозі спробують мінеральної води прямо з джерела і будуть здивовані як старовинної дерев’яної церквою так і суворим побутом сучасних горян. Саме озеро  Синевир входить до семи природних див України і знаходиться на висоті 989 н.р.м.
Візьміть з собою теплі речі і захист від дощу – у горах може бути холодна і дощова погода !
Поза основною програмою: 1. Можна побачити навіть бурих ведмедів, що живуть в оточеному надійною огорожею єдиного в Україні реабілітаційного центру  2.Туристи можуть навіть піднятися на крісельному гірськолижному підйомнику до неймовірних красот Боржавських полонин, які відкриваються з гори Гимба або Маковиця .
– 19:00 – Трансфер на залізничний вокзал ст.  Мукачево.
– 22:32 – Самостійний від’їзд поїздом №45.

2 ночівлі в готелі,  2 сніданки,  транспортне і екскурсійне обслуговування.

Вхідні квитки: Замок Паланок – 50/30, Шипот – 10/5, Синевир – 25/10,  РЦ Бурих ведмедів – 25/10.

Підйомник: Гимба 120/100, Маковиця – 100/80

Басейни: “Жайворонок” –200/2 години, 20 – шафка

Дегустації: Кельтський двір – 200,  “Мукачево з ароматом кави”  – 100.

Доплата за одномісне розміщення  від 100 /доба

-Ціни дано станом на сьогодні, вони можуть змінитися власниками закладів без попереджень.

-Туроператор залишає  за собою право змінювати програму, без зменшення загальною  об’єму послуг.

-Час вказаний в програмі є умовним і може змінюватися в залежності від об’єктивних обставини(прибуття/відбуття поїздів і.т.п.).

-Наведені ціни є мінімально-оптимальними для вказаної програми. Коректну вартість уточнюйте за допомгою контактів знизу.
   

Ігор Чернов – +38050-901-48-22, +38098-903-12-24