Закарпаття чудове Завжди

ЗАКАРПАТТЯ ЧУДОВЕ ЗАВЖДИ

 Вартість – 1750 грн. 

Дати заїзду – кожна п’ятниця

Тривалість – 3 дні/2 ночі 

Готель –  

 • 1 день,   П’ятниця
12:52 – Зустрічаємо групу на залізничному вокзалі Мукачево
– Трансфер до готелю. Розміщенняу готелі . але якщо приїдете раніше – також зустрінемо, доставимо, розкажемо чим зайнятися до початку екскурсії.
14:30 –17:30  – Екскурсія «Місто над Латорицею». На нас чекає знайомство  «май ліпшим варишом» (найкращим містом) – Мукачевом та перлиною європейської фортифікації –замком «Паланок». Під час екскурсії ми побачимо середньовічні та модерні  храми різних конфесій, бароковий палац,  Ратушу. По фотографуємо і потремо бронзових  гусей, святих, сажотруса, кельтів, князів. Шенборни, Зріні, Ракоці, Коріатовичі, Мункачі з усіма їх титулами і досягненнями відкриються нам у неповторній розповіді екскурсовода.
18:00 -Факультативно за додаткову плату пропонується дегустація в «Кельтському дворі» (200 грн при групі не менше 4 осіб).  Пропонуємо дегустацію фруктових паленок і настоянок (слив’янка, кедрівка, черешневка, дичковка, хурмовка…), а також декількох видів вермута приготованого на трьох десятках трав в Дегустація проходить в старовинному сорока п’ятиметровому підвалі біля підніжжя Ловачки, на схилах якої вже більше 500 років вирощують виноград. (До Кельтського двору довозить автобус після екскурсії, після дегустації самостійне добирання на таксі – номери на звороті).
 • 2 день,    Субота
08:00– Сніданок в «Ретро».
09:00 -11:00 – Факультативно пропонується екскурсія-дегустація «Мукачево з ароматом кави» (100 грн з людини при групі не менше 5-ти осіб). Початок від готелю.Аромат кави міцно увійшов в життя сучасної людини. На Закарпатті каву почали пити років на 50 раніше, ніж у Відні, років на 80 – ніж у Львові, а в радянські часи бренд «Кава по-закарпатськи» була невід’ємним рядком меню всіх перелічених ресторанів навіть тоді, коли інші за кавою видавали підфарбований в склянках окріп. На цій екскурсії туристи не тільки дізнаються про історію появи кави, види і способи приготування цього божественного напою, але і продегустують сім його сортів в кращій кав’ярні Мукачева.
13:00-18:00– Виїзд  від готелю до м. Берегова у басейн з термальною мінеральною водою «Жайвронок» ( 2 години – 200/100 грн).  Візьміть купальники, шльопанці, рушники.  
 • 3 день, 04.11.2018,  Неділя
07:30 – Сніданок. Виселення з готелю.
08:30-19:00 – Екскурсія «Синевир+Шипот». Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, мальовничий водоспад Шипіт, на повні груди вдихнуть чисте повітря, а по дорозі спробують мінеральної води прямо з джерела і будуть здивовані як старовинної дерев’яної церквою так і суворим побутом сучасних горян. Якщо вистачить часу, сил і грошей – туристи можуть навіть піднятися на крісельному гірськолижному підйомнику до неймовірних красот Боржавських полонин, які відкриваються з гори Гимба. По дорозі до озера Синевир можна побачити бурих ведмедів, що живуть в оточеному надійною огорожею лісі єдиного в Україні реабілітаційного центру. Гірське озеро Синевир, яке називають в народі Морським оком – це одне з семи природних чудес України, яке знаходиться на висоті 989 м над рівнем моря.
Трансфер на залізничний вокзал ст.  Мукачево.
22:30 – Самостійний від`їд поїздом №45 з Мукачева.
 • Екскурсійно-транспортне обслуговування згідно програми
 • Проживання в готелі – 2 ночі
 • Сніданки – 2
Вхідні квитки*:
 • Замок Паланок – 40/20 грн
 • Водоспад “Шипіт” –  10/5 грн
 • Синевирське Озеро –  25/10
 • РЦ Бурих Ведмедів 25/10
 • Басейни з термальною мінеральною водою  «Жайворонок» – 200 грн/особа, 2 години.
Факультативно пропонується:
Дегустації
 • «Кельтський двір» – 200 грн/особа, 
 • Екскурсія-дегустація «Мукачево з ароматом кави» – 100грн/особа, 
Підйомник на гору : Гимба – 120/80 грн , Маковиця  -100 грн
 
*Ціни вхідних квитків і  дегустацій дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!
**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.
Чернов Ігор Федорович
 • 0509014822  
 • 0989031224