ЗАМКИ ЗАКАРПАТТЯ — ІСТОРІЯ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ФОРТИФІКАЦІЇ

груповий тур, 3 дні/2 ночі

    Вартість туру нетто, грн. 

Вартість нетто  з особи грн

16+1

24+1

40+2

2650

2300

2280


 1 день
- 10:00 - Зустріч біля вагону поїзда на ст. Воловець

- 10:10 – 11:00Сніданок.
-11:30-13:30 Екскурсія  «Військовими  стежками Карпат» (с. Верхня Грабівниця)На цій екскурсії туристи будуть дивитися на чудові Карпати, як на рубіж, який одні армії споконвіку намагалися захистити, а інші – подолати. Так було безліч разів на цих землях. Остання війна залишила оборонні споруди, які вважаючись неприступними, стали безсилими перед Червоною Армією. ДОТи, що мали перекрити вузькі дороги вздовж долин гірських річок, бетонні надовби, які мали зупинити радянські танки, підземний бункер в якому міг розміститися піхотний батальйон… Все це побачать туристи під час подорожі однією з доріг, якою йшло визволення нашого краю під час Східно-Карпатської операції восени 1944 року.

-14:30-15:30- Далі у програмі — екскурсія по дорозі, яка вела з перевалу Руські ворота до замку Сент-Міклош  XVст. Ви побачите Чинадієвський замок і розповідь екскурсовода ледь вихопить з мороку століть таємниці і загадки його знаменитих власників, романтичні історії відважних лицарів і спокусливих красунь.У замку Сент-Міклош любителі фортифікації зможуть побачити сильно висунуті за лінію стіни кутові вежі в яких стояли колись гармати на поворотних лафетах для фланкірування підступів до замку, частина потайного ходу – ними були буквально пронизані стіни, якщо пощастить – можна буде оглянути тільки що розкритий цокольний поверх, який сьогодні здається підземеллям, а також живу кладку XV століття.

16:00-17:00- Екскурсія по Мукачеву «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1120 років) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво-Печерську Лавру, загадають бажання, потерши бронзові гудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича. 
У Мукачівському замку любителі фортифікації зможуть побачити, немов ілюстрації з підручника: башти, ескарпи і контрескарпи рови, каземати, бійниці, бастею, бастіони різного часу в кам’яних одежах з гострими і тупими шпіцами, куртини, барбакан у вигляді равеліну і залишки зовнішньої системи оборони бастіонного типу, побудованої за простою системою Вобана (кілька бастіонів головного валу, парочка равелінів, залишки гласиса і прикритого шляху). 

-18:30- Вечеря. Вільний час. Ночівля.

2 день
-08:30 Сніданок.
-09:00-19:00- Екскурсія «Замки Марамороша та Угочі». Туристи побувають на руїнах Хустського замку , згадки про початок будівництва якого відносяться до 1090 року. Ним колись володіли дід самого Влада Цепеша ( Дракули), знаменитий угорський король Матяш Корвін Гуняді … Замок Хуст являє собою прекрасний зразок укріплення в якому неприступність 150 – метрової гори поєднується з тенальними і кремальернимі фортечними фронтами зовнішньої огорожі , а внутрішні стіни укріплені вежами з романтичною назвою ” персі “. Любителів фортифікації не може не зацікавити кам’яна церква XIV століття з товстими оборонними стінами і баштою з дерев’яним підсябиттям – не тільки замки воювали з ворогами. Подальший маршрут пройде через м. Виноградово (в минулому Севлюш ) де на Чорній горі туристи побачать руїни замку Канко ХIV століття ( тут цікавий кремальєрний фронт, середньовічна система опалення та викладений з каменю підземний хід невідомого призначення ) палац барона Перені , церкви різних конфесій ХV століття … Від замку Ньолаб в с. Королево (Кіральгаза ) залишилися руїни, але саме звідси прекрасно видно що ж саме захищали замки Хуст, Ньолаб і Канко – Великий соляний шлях .У місті Берегово, котрий, як і Севлюш , колись був комітатського містом угорського королівства, немає жодного замка. Але тут туристи побачать побудований в 1629 році палац Габора Бетлена – трансільванського князя , статуя якого встановлена на площі героїв у Будапешті, церкву , тричі знищену і тричі відновлену під час воєн ХІІІ – ХVII століть , познайомляться з традиціями та національною культурою закарпатських угорців. За додаткову плату у м. Берегово можливо купання в басейні з термальною мінеральною водою та дегустація кращих сортів Закарпатських вин в 300 – річному підвалі, де їх і сьогодні виробляють …

-19:00 – Вечеря . Вільний час . Ночівля .

3 день
-08:30-Сніданок. Виселення з готелю
-10:00-19:00-Екскурсія «Унгвар-древний град + Невицький замок».
 На західній околиці України на кордоні із Словаччиною розташувався Ужгород — обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і пам’ятниками історії і архітектури, що добре збереглися. Перед тим, як потрапити в це старовинне місто, туристи познайомляться з його форпостом —Невицьким замком ХIV століття, який спрадавна перегороджував ворогам шлях уздовж долини річки Уж і вихід в Ужанську долину. Кожен його камінь дихає середньовічною суворістю. Це зразок середньовічної фортифікації з видовбаними в кам’яних схилах ровами, вежами різної форми, барбаканом, смертоносним захабом і прекрасним донжоном кінця ХІІІ століття. Тепер нас чекає зустріч з Ужгородом. Екскурсанти познайомляться з історичним центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо, пам’ятники Ліхтарнику, св. Миколайчику, Ференцу Листу, католицьку церкву св. Георгія, кафедральний греко-католицький собор Воздвиження Чесного Хреста і колишню синагогу ортодоксальної общини іудеїв. Туристів чекає зустріч з замком УнгЦе єдиний замок Закарпаття в якому є бастіони з орильонами. Тут же, в залі зброї краєзнавчого музею, туристи побачать прекрасні його зразки серед яких дворучний меч XVI століття, списи, алебарди, кіраси, шпаги і навіть особиста шабля самого Стефана Баторі, який переміг колись війська самого Івана Грозного. З дерев’яною архітектурою Закарпаття туристи познайомляться в музеї народної архітектури і побуту.

-Вечеря в Мукачево.
-19:00-Трансфер до залізничного вокзалу станції Мукачево. 
-20:20-Від`їзд на поїзді  №.

У вартість включено:
- проживання в готелі –  2 ночі;
- харчування – 3 сніданки, 3 вечері;
- екскурсійне і  транспортне обслуговування. Вхідні квитки і екскурсія по «Лінія Арпада».

Додатково оплачується (грн):
- Вхідні квитки до Мукачівського замку «Паланок» -40/20 , до Ужгородського замку 45/35/20 , музею народної архітектури та побуту 35/25/15, “Жайворонок” -200/100, дегустація вин- 100 грн

Пропонується факультативно:
- Атракція «Рицарський бій у середньовічному замку» (вартість уточняються).
Після екскурсії по середньовічному замку в його дворику туристи перевірять влучність очі і твердість руки, стріляючи з англійського лука, а потім стануть суддями поєдинку воїнів кінця ХIV-ХV століть початку. Дзвін мечів, брязкання обладунків, збуджені крики бійців перенесуть туристів в ті далекі часи, коли честь і доблесть цінувалися більше ніж багатство.

 

Тел. для зв`язку (050) 950-90-90, (050 901-48-22)

 

 

Контакти

МКП "Екскурсія"
89600, Україна, Закарпатська обл., 
м.Мукачево,       пл.Федорова, 4
                            вул. Я. Мудрого, 32/2

infoЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(03131) 2-15-73, (050) 950-90-90, (050) 373-21-26

ЗАКАРПАТТЯ для всього світу!

Весь світ для ЗАКАРПАТЦІВ!

Карта google офісів

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…