ЗАМКИ ЗАКАРПАТТЯ — ІСТОРІЯ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ФОРТИФІКАЦІЇ

груповий тур, 3 дні/2 ночі

    Вартість туру нетто, грн. 

при розміщенні в готелях “Ретро”/ “Аметист”, “Аполлон”, “Вишневий сад”

Кількість днів/ночей, харчування Кількість туристів / вартість на 1 людину
16+1 24+1 40+2

3 дні / 2 ночі,

2 сніданки, 3 вечері

“Ретро” “Аметист”, “Аполлон”, “Вишневий сад” “Ретро” “Аметист”, “Аполлон”, “Вишневий сад” “Ретро” “Аметист”, “Аполлон”, “Вишневий сад”
1 915 2 085 1 630 1 800 - 1 605


 1 день
- Зустріч біля вагону поїзда на ст. Мукачево, трансфер в готель.  
- Сніданок. Розміщення в готелі.
- 11:30-15:00- Екскурсія по Мукачеву «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1120 років) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво-Печерську Лавру, загадають бажання, потерши бронзові гудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича. 
У Мукачівському замку любителі фортифікації зможуть побачити, немов ілюстрації з підручника: башти, ескарпи і контрескарпи рови, каземати, бійниці, бастею, бастіони різного часу в кам’яних одежах з гострими і тупими шпіцами, куртини, барбакан у вигляді равеліну і залишки зовнішньої системи оборони бастіонного типу, побудованої за простою системою Вобана (кілька бастіонів головного валу, парочка равелінів, залишки гласиса і прикритого шляху). 
-15:00-18:00-Екскурсія «Романтика графських замків». Туристи відвідають маєток мисливського палацу австрійських графів Шьонборн в урочищі Берегвар (нині — санаторій “Карпати”), де злічать усі його вікна, димарі, двері і вежі, із здивуванням згадають відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, помолодшають, напившись з Джерела Краси. Тут можна досхочу нафотографуватися весною — серед квітів сакури і магнолії, влітку — в зелені дубів, восени — у червоно-золотому різнобарв`ї буків, узимку — серед засніженої зелені смерек… Далі у програмі — екскурсія по дорозі, яка вела з перевалу Руські ворота до замку Сент-Миклош XVст. Ви побачите Чинадієвський замок і розповідь екскурсовода ледь вихопить з мороку століть таємниці і загадки його знаменитих власників, романтичні історії відважних лицарів і спокусливих красунь.
У замку Сент-Міклош любителі фортифікації зможуть побачити сильно висунуті за лінію стіни кутові вежі в яких стояли колись гармати на поворотних лафетах для фланкірування підступів до замку, частина потайного ходу – ними були буквально пронизані стіни, якщо пощастить – можна буде оглянути тільки що розкритий цокольний поверх, який сьогодні здається підземеллям, а також живу кладку XV століття.
-18:30- Вечеря. Вільний час. Ночівля.

2 день
-08:30 Сніданок.
-09:00-19:00- Екскурсія «Замки Марамороша та Угочі». Туристи побувають на руїнах Хустського замку , згадки про початок будівництва якого відносяться до 1090 року. Ним колись володіли дід самого Влада Цепеша ( Дракули), знаменитий угорський король Матяш Корвін Гуняді … Замок Хуст являє собою прекрасний зразок укріплення в якому неприступність 150 – метрової гори поєднується з тенальними і кремальернимі фортечними фронтами зовнішньої огорожі , а внутрішні стіни укріплені вежами з романтичною назвою ” персі “. Любителів фортифікації не може не зацікавити кам’яна церква XIV століття з товстими оборонними стінами і баштою з дерев’яним підсябиттям – не тільки замки воювали з ворогами. Подальший маршрут пройде через м. Виноградово (в минулому Севлюш ) де на Чорній горі туристи побачать руїни замку Канко ХIV століття ( тут цікавий кремальєрний фронт, середньовічна система опалення та викладений з каменю підземний хід невідомого призначення ) палац барона Перені , церкви різних конфесій ХV століття … Від замку Ньолаб в с. Королево (Кіральгаза ) залишилися руїни, але саме звідси прекрасно видно що ж саме захищали замки Хуст, Ньолаб і Канко – Великий соляний шлях .У місті Берегово, котрий, як і Севлюш , колись був комітатського містом угорського королівства, немає жодного замка. Але тут туристи побачать побудований в 1629 році палац Габора Бетлена – трансільванського князя , статуя якого встановлена на площі героїв у Будапешті, церкву , тричі знищену і тричі відновлену під час воєн ХІІІ – ХVII століть , познайомляться з традиціями та національною культурою закарпатських угорців. За додаткову плату у м. Берегово можливо купання в басейні з термальною мінеральною водою та дегустація кращих сортів Закарпатських вин в 300 – річному підвалі, де їх і сьогодні виробляють …
-19:00 – Вечеря . Вільний час . Ночівля .

3 день
-08:30-Сніданок. Виселення з готелю
-10:00-19:00-Екскурсія «Унгвар-древний град + Невицький замок». На західній околиці України на кордоні із Словаччиною розташувався Ужгород — обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і пам’ятниками історії і архітектури, що добре збереглися. Перед тим, як потрапити в це старовинне місто, туристи познайомляться з його форпостом —Невицьким замком ХIV століття, який спрадавна перегороджував ворогам шлях уздовж долини річки Уж і вихід в Ужанську долину. Кожен його камінь дихає середньовічною суворістю. Це зразок середньовічної фортифікації з видовбаними в кам’яних схилах ровами, вежами різної форми, барбаканом, смертоносним захабом і прекрасним донжоном кінця ХІІІ століття. Тепер нас чекає зустріч з Ужгородом. Екскурсанти познайомляться з історичним центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо, пам’ятники Ліхтарнику, св. Миколайчику, Ференцу Листу, католицьку церкву св. Георгія, кафедральний греко-католицький собор Воздвиження Чесного Хреста і колишню синагогу ортодоксальної общини іудеїв. Туристів чекає зустріч з замком УнгЦе єдиний замок Закарпаття в якому є бастіони з орильонами. Тут же, в залі зброї краєзнавчого музею, туристи побачать прекрасні його зразки серед яких дворучний меч XVI століття, списи, алебарди, кіраси, шпаги і навіть особиста шабля самого Стефана Баторі, який переміг колись війська самого Івана Грозного. З дерев’яною архітектурою Закарпаття туристи познайомляться в музеї народної архітектури і побуту.
-Вечеря в Мукачево.
-19:00-Трансфер до залізничного вокзалу станції Мукачево. 
-20:20-Від`їзд на поїзді  №.

У вартість включено:
- проживання в готелі –  2 ночі;
- харчування – 3 сніданки, 3 вечері;
- екскурсійне і  транспортне обслуговування.  

Додатково оплачується (грн):
- Вхідні квитки до Мукачівського замку «Паланок» -40/20 , до Ужгородського замку 45/35/20 , музею народної архітектури та побуту 35/25/15, в басейни з термальною мінеральною водою протягом 1-ї години: УСБ “Закарпаття” 80/30, “Жайворонок” -160/80, дегустація вин- 70, на територію санаторію “Карпати” – 15/10 .

Пропонується факультативно:
- Атракція «Рицарський бій у середньовічному замку» (вартість уточнюється).
Після екскурсії по середньовічному замку в його дворику туристи перевірять влучність очі і твердість руки, стріляючи з англійського лука, а потім стануть суддями поєдинку воїнів кінця ХIV-ХV століть початку. Дзвін мечів, брязкання обладунків, збуджені крики бійців перенесуть туристів в ті далекі часи, коли честь і доблесть цінувалися більше ніж багатство.

 

Тел. для зв`язку (050) 950-90-90, (050 901-48-22)

Контакти

МКП "Екскурсія"
89600, Україна, Закарпатська обл., 
м.Мукачево,       пл.Федорова, 4
                            вул. Я. Мудрого, 32/2

infoЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(03131) 2-15-73, (050) 950-90-90, (050) 373-21-26

ЗАКАРПАТТЯ для всього світу!

Весь світ для ЗАКАРПАТЦІВ!

Карта google офісів

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…