«ВОДНИЙ СВІТ СРІБНОЇ ЗЕМЛІ»

груповий тур, 4 дні/3ночі,

с. Нижнє Селище або Шаян, сніданки + вечері 

Вартість нетто, грн.

Кількість днів/нічлігів/ харчування

Кількість туристів / вартість на 1 людину

4

 

7

 

16 + 1

 

24 + 1

 

4 дні/3 ночі,

3 сніданки, 4 вечері

4 335

4 520

3 495

3 125

1 день
- Зустріч групи біля вагону поїзда на ж/д вокзалі Мукачева.

Екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1121 років) і вічно молодим містом Мукачево, з його дивною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами, прекрасно відреставрований замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже всіх країн центральної Європи – видатний пам’ятник архітектури і фортифікації, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, познайомляться з історією і життям діючого Свято – Миколаївського жіночого монастиря. Переїзд в село Нижнє Селище або Шаян Хустського району. Розміщення в готелі.

Вечеря. Вільний час. Нічліг. Можливий відпочинок в російській або фінській лазні (за додаткову плату).

2 день
- Сніданок. 

-Екскурсія «В долину Тиси». Маршрут пройде уздовж притоки Тиси – річки Ріки з відвідинами єдиної на Україні оленячої ферми, села Іза – визнаного центру лозоплетіння Закарпаття. Потім туристи побачать замкову гору з руїнами Хустського замку, що колись належав предкам кровожерливого Дракули, побувають в місті Хуст, який був колись столицею Підкарпатської Русі і Карпатської України и який стоїть на берегу Тиси, пересічуть цю найбільшу Закарпатську ріку и побувають в с. Велятино, розташованому майже на кордоні з Румунією. Там за додаткову плату можна розслабитися в купальнях с термальною мінеральною водою. Можна відвідати, за бажанням, єдину на Україні сироварню в селі Нижнє Селище, де роблять справжній швейцарський сир, що визнається самими швейцарцями з дегустацією трьох його сортів за додаткову плату.

Вечеря. Вільний час. Нічліг.

3 день
- Сніданок. 

-Екскурсія «Синевир+Колочава». Туристи побачать дивну гірську панораму, бурхливі річки, почують таємничі легенди гірського краю. Маршрут, який проходить між Полонинським і Вододільним хребтами Українських Карпат, приведе до самого високогірного озера України, одного з семи природних чудес України – озеру Синевир, де після знайомства з околицями можливий обід в колибі за додаткову плату. Після переїзду в село Колочава туристи побувають в чудових музеях «Старе село» і «Колочавська залізниця», а потім уздовж річки Теребля повернуться в готель, побувавши по дорозі на водосховищі знаменитої Теребле-Рікськой ГЕС.

- Вечеря. Вільний час. Нічліг. (При розміщенні в готелі «Скорпіон» замість звичайної вечері можлива участь в розважальній програмі «Закарпатська гостина» з доплатою до вартості вечері).

4 день
- Сніданок. Вільний час. Виселення з готелю.

- Екскурсія «Угорський Чардаш». Під час якої маршрут пройде через с. Велика Копаня з його Джерелом близнят, повз руїн Королівського замку Ньолаб, через м. Виноградово (у минулому Севлюш), де побувають на руїнах замку Канко ХIV століття, а з вікон мікроавтобуса побачать палац барона Перені, церкви різних конфесій ХV століття. У місті Берегово, яке, як і Севлюш, колись був комітетським містом угорського королівства, можна познайомитися з традиціями і національною культурою закарпатських угорців. Можливе купання в басейні з термальною мінеральною водою у Виноградові в санаторії «Теплиця» у  Берегові в УСБ «Закарпаття» чи “Жайворонок” за додаткову плату.

- Вечеря в Берегові. Можлива дегустація вина в «Старому підвалі» в Берегові – 300 – річному підвалі, де і сьогодні роблять дивне вино і де туристи багато дізнаються про виноградарство і виноробство (за додаткову плату).

- Трансфер до залізничного вокзалу станції Мукачево. Від’їзд.

 

У вартість включено:

-проживання в готелі зі зручностями в номері – 3 ночі (2-х – 3-х місні номери – «Колиба опришків», с. Нижнє Селище або «Мараморош», с. Шаян);
-харчування – 3 сніданки, 4 вечері;
- екскурсійне і транспортне обслуговування.

Додатково оплачується (грн):

-вхідні квитки в Мукачівський замок «Паланок»- 40/20 , Ужгородський замок- 45/25/15 , музей народної архітектури та побуту- 35/25/15 , в басейн "Жайворонок"- 2 год - 200 грн або сан. «Теплиця» з термальною мінеральною водою, на оленячу ферму- 30/25/ 20, в нац. парк «Синевир»- 25/10 , на водопад Шипот- 15/10 , дегустація сиру в сироварні с. Нижнє селище- 75, вина в «Старому підвалі» м. Берегово- 80/50(сік) ; доплата до вечері за «Закарпатську гостину» в готелі «Колиба опришків».

 

Тел. 050-950-90-90; 050-901-48-22

Контакти

МКП "Екскурсія"
89600, Україна, Закарпатська обл., 
м.Мукачево,       пл.Федорова, 4
                            вул. Я. Мудрого, 32/2

infoЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(03131) 2-15-73, (050) 950-90-90, (050) 373-21-26

ЗАКАРПАТТЯ для всього світу!

Весь світ для ЗАКАРПАТЦІВ!

Карта google офісів

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…