«КАРПАТСЬКИМИ ПОЛОНИНАМИ» 

                                                         (полонини Боржава та Свидовець або Красна)

                                       груповий тур, 4 дні/3 ночі, 3 сніданки, 3 вечері,1 обід                                           
                                                     розміщення в селі Усть – Чорна і в Мукачево


Вартість туру нетто,
грн.

 Кількість туристів

4

7

16+1

24+2

40+2

Вартість на 1 туриста

3500

2960

2700

2500

2200

  

1 день
- Зустріч біля вагону поїзда на ж/д вокзалі ст. Воловець. 
- Екскурсія «Водоспад Шипот, полонина Боржава та долина Тиси». Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, живописний водоспад Шипот, на повні груди вдихнуть чисте повітря, а по дорозі скуштують мінеральної води прямо з джерела. При можливості і бажанні  на крісельному підйомнику піднімуться на гору Гимба з якої видно всі Боржавські полонини. Далі вздовж притоки Тиси Ріки група доїде до єдиної в Україні оленячої ферми, відвідає єдину в Україні сироварню справжнього швейцарського сиру в селі Нижнє Селище. В селі Іза — знаменитому центрі лозоплетіння, туристи здивуються майстерності його жителів й куплять на пам`ять сувеніри. Якщо дати туру співпадають з цвітінням нарцисів – відвідають  Долину нарцисів — єдине місце в Європі, де в дикій природі на рівнині росте і на початку травня цвіте нарцис вузьколистий. В місті Хуст, яке колись було столицею України (Карпатської), важко утриматись від захвату  оточеною оборонними мурами церквою  ХIV сторіччя, туристи побачать і Замкову гору з руїнами могутнього Хустського замку, який належав колись предку славнозвісного Дракули, і незвичайний квартал епохи Чехо-Словаччини. побувають в долині річки Тиса, яка на окремих ділянках утворює кордон України з Угорщиною, а потім з Румунією. Подальший маршрут пройде уздовж ще одної притоки Тиси – річки Тересви до гірського села Усть – Чорна.
- Вечеря.
- Розміщення в приватних садибах гірського села Усть – Чорна.

2 день
- Сніданок. Подорож на обладнаному для перевезення туристів усюдиході по Свидовецькому хребту (або по полонині Красній при поганій погоді на Свидовці) – складовій частині Полонинських Карпат. Види гірських вершин, що захоплюють дух, шикарна панорама Карпат, гірське повітря, романтика гірського привалу біля багаття, шурпа – суп пастуха, закарпатське вино… 
-Вечеря. Вільний час. Нічліг.

3 день
-Сніданок. Виселення з готелю. 
- Екскурсія «Квітуче Закарпаття». В селі Сокирниця туристи відвідають Святомиколаївський храм — справжній шедевр дерев’яної сакральної архітектури XVII –XVІІІ ст. Подальший маршрут пройде через с. Велика Копаня з його Джерелом близнюків, повз руїни Королівського замку Ньолаб, через м. Виноградово (в минулому — Севлюш), де подорожуючі побачать руїни замку Канко ХIV сторіччя, палац барона Перені, церкви різних конфесій ХV століття і сади самого теплого району Закарпаття. В місті Берегово, яке, як і Севлюш, колись бул комітетським містом угорського королівства, туристи познайомляться з традиціями і національною культурою закарпатських угорців. Завершиться екскурсія в купальнях “Термальні води Косино”, де термальна мінеральна вода як рукою зніме втому цього довгого дня. Можлива дегустація вина в «Старому підвалі» в Берегові – 300 – річному підвалі, де і сьогодні – роблять дивне вино і де туристи багато дізнаються про виноградарство і виноробство (за додаткову плату).
-Переїзд в Мукачево.
-Вечеря. Розміщення в готелі. Вільний час. Нічліг.

4 день
-Сніданок
-Екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1121 років) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво-Печерську Лавру, загадають бажання, потерши бронзові гудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича, познайомляться з історією та життям діючого Свято-Миколаївського жіночого монастиря.
-Вечеря. 
-Трансфер до залізничного вокзалу м. Мукачево по закінченні екскурсії.
-Від’їзд на поїзді №

У вартість включено:
-проживання в приватній садибі – 2 ночі (2- 4 місні номери), у готелі в Мукачево (2-3 місні номери);
-харчування – 3 сніданки, 3 вечері, 1 обід в похідному таборі;
-екскурсійне і транспортне обслуговування відповідно до програми.

Додатково оплачується (грн):
-вхідні квитки в Мукачівський замок-40/20, на оленячу ферму-25/15, дегустації сиру 55/55 та вина-80/405 (сік) , до басейну з термальною мінеральною водою протягом 1-ї години: УСБ “Закарпаття” 90/30, “Жайворонок” -160/70 .

Тел. для зв`язку (050) 950-90-90, (050) 901-48-22

Контакти

МКП "Екскурсія"
89600, Україна, Закарпатська обл., 
м.Мукачево,       пл.Федорова, 4
                            вул. Я. Мудрого, 32/2

infoЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(03131) 2-15-73, (050) 950-90-90, (050) 373-21-26

ЗАКАРПАТТЯ для всього світу!

Весь світ для ЗАКАРПАТЦІВ!

Карта google офісів

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…