Мукачево - місто над Латорицею •

МУКАЧЕВО - МІСТО НАД ЛАТОРИЦЕЮ

Опис екскурсії:

Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1121 р.) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста.

 Вартість – 200 грн.

Початок – 14:30

Тривалість – 3 год.

Локація

Мукачево

Картинки по запросу замок паланокЗамок Паланок

Грандіозний замок Паланок видно ще на під’їзді до міста Мукачево. Він височить над місцевістю майже на 70 метрів, завдяки горі вулканічного походження, на якій розташовується. Будувати кам’яну фортецю на горі почали в XIV столітті. До цього тут також була фортеця, правда, вона не збереглася. Нинішній вигляд Мукачівський замок отримав не відразу. Будували його аж до кінця XVII століття, тобто ще цілих чотири століття. За цей час фортеця зазнала численних змін, а її архітектура поєднала різні зміни, які вносили з оборонних та естетичних міркувань власники.

Картинки по запросу Мукачево - місто над Ð›Ð°Ñ‚Ð¾Ñ€Ð¸Ñ†ÐµÑŽМіська ратуша

Ще одна прикраса міста Мукачево – ратуша. Побудована в неоготичному стилі з урахуванням архітектурних віянь XX століття, ратуша має романтичний вигляд. На основний вежі є балкон з розкішними поручнями, а кожен ріг прикрашений середньовічними вежами. На ризаліті, що відступає від основного фасаду, є ще дві декоративні вежі – вони додають ратуші індивідуальності. Однак найбільш впізнаваною її робить оливковий колір. І все разом робить будівлю, де нині розташована міська рада, неповторною.

Похожее изображение

Пам’ятник сажотрусу

Пам’ятник прикрашає центральну площу міста Мукачево. Виготовлений він з бронзи, а висота сягає зросту дорослої людини. Виготовлення пам’ятника проводилося в Києві. Ідея незвичайного пам’ятника виникла у жителів Мукачева – Віктора Балога, який спонсорував створення, і скульптора Івана Бровді. Відкриття пам’ятника зібрало багато жителів, а особливо дітей. Пам’ятник змальовує зовнішність Берталона Товта, який понад 50 років працював сажотрусом в Мукачево. Скульптура має великий попит у маленьких дітей. Вони з величезним задоволенням фотографуються з сажотрусом.

Картинки по запросу костел святого мартина мукачевоСобор святого Мартіна

Кафедральний собор був побудований в 1904 році, на честь покровителя міста Святого Мартіна. Поруч з собором збереглася каплиця Святого Йосипа, яка вважається зразком релігійних пам’яток XIV століття. Костел виконаний в світло-коричневих тонах, а головну його вежу прикрашають годинник. Прогулюючись біля храму, варто зайти в нього і помилуватися старовинними розписами. До того ж, в ньому зберігається орган 1914 року, музика якого пронизує все тіло наскрізь. Кафедральний костел розташовується неподалік від ратуші, яка, до речі, прикрашена гербами з покровителем міста.

  • Екскурсійно-транспортне обслуговування 
  • вхідні квитки до Мукачівського замку “Паланок” – 40/20 грн.
*Ціни вхідних квитків дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!
**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.
Чернов Ігор Федорович
  • 0509014822  
  • 0989031224