Нові горизонти Лондона

 

Світлана Чернова (директор МКП “Екскурсія”) продовжує досліджувати цікаві туристичні об’єктиЛондона. Цього разу вона відвідала нульовий меридіан в Грінвичі, від якого йде відлік світового часу. Грінвича у програмі тура не було і кілька ентузіастів з групи добиралися туди електричкоюсамостійно.
Не було в програмі й відвідування мегалітичних споруд Стоунхенджа. Не знайшовши попутників серед своїх Світлана, маючи досвід самостійного дослідження Мальти та Майорки, добиралася туди сама.
Після захоплюючих пригод  вона побувала біля  палацу,  в якому раніше жила принцеса Діана,  а зараз  тут живе принц Вільям разом зі своєю сім’єю та в палаці династії  Тюдорових Хемптон Корт. Також  вона відвідала чудові сади палацу Хемптон Корт.
Загалом, за відгуками Світлани, вона отримала від Лондона і околиць більше, ніж очікувала. Аристократизм, краса архітектуриввічливість,  велична кількість мужчин в костюмах,краватках,  дорогих туфлях та доглянутих жінок ,  чистота, відчуття безпеки – ці словосполученнявона використала для характеристики столиці  Британії.

 

Grinvich 1

Grinvich 2

IMG A27ad9850e24e53f9817c3b4ca440d17 V

Palaceofdiana 1

Palaceoftudorov 1

Stoun1111