Закарпатські Новорічні пригоди

Пилипець-Лумшори-Перечин-Ужгород-Мукачево-Берегово-Львів

4 дні/3 ночі.

3700 грн/особа

1-й день, 30.12.2019 р.

-12:04 Зустріч   групи  на вокзалі Воловецьбіля вагона №  поезда №45.
-12:15
18:30 – Екскурсія «Водоспад Шипот і Боржавські полонини».
Маршрут проходить звивистими дорогами Українських Карпат. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, мальовничий водоспад Шипот, на повні груди вдихнуть чисте повітря і будуть здивовані як старовинною дерев’яною церквою так і суворим побутом сучасних верховинців. На крісельному гірськолижному підйомнику можна піднятися до неймовірних красот Боржавських полонин, що відкривається з гори Гимба і там, нагорі, відчути себе справжнім горцем, попиваючи гаряче вино (дітям-чай з полонинських трав) в гірській «Чайовні» над прірвою.
 – 18:30 – Розміщення у готелях «ЛанГер» і «Ретро»  у м. Мукачево.

2-й день, 31.12.2019 р.

– 06:15–Сніданок (можливо, сухим пайком).
07:00 – 18:30 –Екскурсія «Перечин, Лумшори і Унгвар – древний град».

Дорога приведе до с. Лумшори. У цьому прекрасному куточку Карпат підполониною Руна, під шум гірської річки Туриці туристи зроблять дивовижні кадри на тлі мальовничих водоспадів, сміливці попаряться в чанах (10:00 -11:00), підякими горить багаття.
– 12:00 -13:00 – Факультативно за додаткову плату на сироварні «Перечинська мануфактура» пропонуємо дегустацію 8 сортів сиру у  виробництві яких поєднано найкращі закарпатські рецепти з сучасними технологіями сироваріння.
У центрі м. Перечин туристи побачать другий у світі пам`ятник Поштарю.
Тепер нас чекає зустріч з Ужгородом. Екскурсанти познайомляться з історичним центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо, міні і не дуже міні-пам’ятники Ліхтарнику, св. Миколайчику, Моцарту, Швейку, католицьку   церкву св. Георгія, кафедральний греко-католицький собор Воздвиження Чесного Хреста і колишню синагогу ортодоксальної общини іудеїв…

З НОВИМ РОКОМ!!!

Пропонуємо зустріти Новий рік в одному з найкращих закладів Мукачева –  Порядний Ґазда.  Вартість – 1500 грн/особаУ вартість входить: Розважальна програма, кенді бар, діджей, святкова вечеря.
Орієнтовне меню: к
анапе з перцем та сиром лабне, картопля гратен, квашена капуста, плато м’ясне  домашнє, салат Олів’є від Шефа, сік з бузини, Соління, хлібна корзина, салат «Оселедець під Шубою», шия з яблуками та апельсинами,  лосось фарширований креветками та сиром філадельфія, салат «Мала гора», Гусяче філе з ягідним соусом, підчеревина в смокері,  панакота з червоною ікрою, паштет мандарин, нарізка сирна.

3-й день, 01.01.2020 р.

-09:00  Сніданок.
10:00-13:30 Екскурсія «Місто над Латорицею».
-14:30-17:30  Екскурсія «Місто над Латорицею». На нас чекає знайомство  «май ліпшим варишом» (найкращим містом) – Мукачевом та перлиною європейської фортифікації –замком «Паланок». Під час екскурсії ми побачимо середньовічні та модерні  храми різних конфесій, бароковий палац,  Ратушу. По фотографуємо і потремо бронзових  гусей, святих, сажотруса, кельтів, князів. Шенборни, Зріні, Ракоці, Коріатовичі, Мункачі з усіма їх титулами і досягненнями відкриються нам у неповторній розповіді екскурсовода.

-13:30-14:30 –Вільний час у центрі Мукачева для самостійного обіду.
-14:30-19:30 Виїзд в м. Берегово для купання у відкритих і критих басейнах оздоровчо-рекреаційному комплексі «Жайворонок-Пачірта» з термальною мінеральною водою.

 

4-й день, 02.01.2020 р.

-07:00 — Сніданок . Виселення з готелів.
07:45-12:00 — Трансфер  Мукачево-Львів.
-12:00-15:00 – Зустріч з екскурсоводом.
Пішохідна екскурсія по старому Львову: огляд знаменитого Оперного театру, проспект Свободи, пам’ятник Шевченкові, площа Івана Підкови з г, огляд Єзуїтського костелу Св. Апп. Петра і Павла XVII ст. (, площа Ринок,  Латинська катедра- католицький кафедральний храм XIV- XV століття з діючим органом , каплицю Боїмів із статуєю Ісуса Христа Скорботного, Вірменський Собор, Домініканського костел. Відвідування музеїв за бажанням:   аптека-музей– одна із найстаріших досі діючих аптек в Україні(XVIII ст.); королівські палати та італійський дворик- резиденція польського короля Яна ІІІ Собєського; музей старовинної зброї Арсенал.
– 15:00-16:30 – Вільний час у центрі Львова. Туристи матимуть нагоду відвідати числені львівські кавярні, майстерні шоколаду, пряників, карамелі, скуштувати смачнющих струделів, піднятися на сам вершечок  вежі Ратуші  і почути дзвін старого годинника
-17:00 – Трансфер на залізничний вокзал Львів.
Самостійний від`їзд зі Львова.

lviv

Проживання –3 ночі у готелі.
– Харчування – 3 сніданки. 
– Транспортне і екскурсійне обслуговування.
– Чани у с. Лумшори ( чани комплексу «Давір» та «Лумшорські чани»).

Вхідні квитки:  до замку Паланок– 50, на водоспад Шипот – 10, на територію санаторія «Карпати» 20, аптека-музей–45/40/30; королівські палати та італійський дворик-10/5; музей старовинної зброї Арсенал – 30/10

Підйомник: Гимба 120/100

Басейни: “Жайворонок” –200/2 години, 20 – шафка

Дегустації: “Перечинська мануфактура сиру”– 100

Новорічна вечеря: в ресторані “Порядний Газда”1500/особа

-Ціни дано станом на сьогодні, вони можуть змінитися власниками закладів без попереджень.

-Туроператор залишає  за собою право змінювати програму, без зменшення загальною  об’єму послуг.

-Час вказаний в програмі є умовним і може змінюватися в залежності від об’єктивних обставини(прибуття/відбуття поїздів і.т.п.).

-Наведені ціни є мінімально-оптимальними для вказаної програми. Коректну вартість уточнюйте за допомгою контактів знизу.

-Місця в автобусі уточнюйте за контактами знизу.
   

Ігор Чернов – +38050-901-48-22, +38098-903-12-24