НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ НА ЗАКАРПАТТІ-2021

3750 грн
30.12.20 – 02.01.21
4 дні/3 ночі

з розміщенням у готелі «Фердинанд», Мукачево

1 день, 30.12.2020
– 09:00 – Зустріч   групи з екскурсоводом на вокзалі.
– 09:30— 13:00 –
Екскурсія «Казки древнього вароша».
Мукачево – древнє місто! Хрещення мукачівців сталося набагато раніше за киян. Кілька володарів Мукачева правили Угорщиною, кілька – Трансільванією, дехто був у особистому листуванні з Королем Сонцем. Туристи побувають у замку – про його володарку у кожному номері 2 роки поспіль писала найстаріша у Британії «London Gazette». Бурхлива історія Мукачева пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи. Туристи побувають в історичному центрі міста, колись оточеному міською стіною. Побачать пам’ятник Кирилу і Мефодію, кінний монумент св. Мартину, загадають бажання, потерши бронзовийґудзик сажотруса, орлиний ніс правителя Угорщини Ференца ІІ Ракоці, клюв зрадливого гусака і вказуючий перст князя Федора Корятовича.

– 18:00 – 20:00 – Факультативно за додаткову плату пропонується дегустація крафтового пива і м’ясних виробів (сири, шовдарі та ін.) власного виробництва у тунелі ресторану «Порядний Газда».

– 13:00 – 15:00 – Розміщення у готелі «Фердинанд»  у Мукачеві

2 день, 31.12.2020
 
– 08:00–Сніданок.  
– 09:00 – 12:00 – Факультативно за додаткову плату пропонується екскурсія «Мукачево – космічний форпост України». 
Майже ніхто не знає, що Мукачево ще й космічне місто! Тут розташовано гордість України – Західний Центр Радіотехнічного Спостереження Державного Космічного Агентства України (колишній окремий радіотехнічний вузол системи попередження про ракетний напад Військ протиракетної і протикосмічної оборони особливого призначення).

    Пропонуємо особисто побачити те, що мало хто бачив, торкнутися славетних сторінок космічної історії нашої країни, відчути політ передової інженерної думки. Ви побачите транзисторні комп’ютери, які займають величезний зал, електронні лампи, які важко підняти навіть спортсмену, сфотографуєтеся у кріслі оперативного чергового командного пункту – у всьому СРСР одночасно  бойове чергування несло не більше 30 таких людей.  Цю екскурсію для вас проведуть справжні «монстри» космосу, яких в Україні залишилося не більше кількох десятків і на яких лежала колись відповідальність за безпеку цілого світу…

– 15:30 – 19:30 – Екскурсія «Ужгородський квест «Встигни зустріти Новий рік». Ужгород — найменший і найзахідніший обласний центр України. Місто з неповторним старовинним шармом. Сьогодні познайомимося з історичним центром – старовинна вулиця Корзо, католицька церкву св. Георгія, католицька церква св. Георгія, кафедральний греко-католицький собор Воздвиження Чесного Хреста, колишню синагога ортодоксальної общини іудеїв. Особливої казковості надають місту мініатюрні і не дуже пам’ятники: Ліхтарник, св. Миколайчик, Ференц Ліст, Свободка, Джон Лорд, бравий солдат Швейк, Тіводар Чондварі, Міклош Берчені з Крістіною Чакі – до Нового року встигнемо обійти всі! Чи не встигнемо? 

12:00 – 13:30- Переїзд у Перечин.
– 13:30 – 15:30 – Обід –дегустація закарпатських страв  у колоритній корчмі «Підкова».
15 страв різних народів Закарпаття дадуть туристам право називатися знавцями закарпатської кухні.– 22:00 – За додаткову плату пропонується Новорічна вечеря
у ресторані «Порядний газда» (він же «Графський двір») у залі «Амур».

3 день, 01.01.2021            
З НОВИМ 2021 РОКОМ!

– 09:00–Сніданок. 
– 10:00 – 17:00 –
Екскурсія «Жива вода Карпат + тюбінг».
Туристи побувають на території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шьонборн в урочищі Берегвар, де порахують всі його вікна, димарі, двері і вежі, з подивом згадають відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, помолодшають, напившись з Джерела Краси. Тут можна досхочу нафоткатись  серед засніженої зелені смерек та сосен і смерек на фоні казкового замку… Живою водою називають цілющі мінеральні води Закарпаття. Туристи познайомляться з передгір’ями Полонинських Карпат, де розмістився санаторій «Квітка полонини» , спробують мінеральної води з декількох джерел та цілющого гірського повітря. Ну а тепер- тюбінг на спеціальній гірській трасі ГК «Ведмежа»! Що таке тюбінг? Сміх, сніжний вітер у лице, рожеві щічки дівчат і перевірка дії приказки «любиш кататися – люби й … тюб возити»…  

4 день, 02.01.2021
– 07:30–Сніданок
(можливо, сухим пайком). Виселення з готеля. 
– 08:30 – 14:00 – Виїзд  в м. Берегово для купання у відкритих і критих басейнах оздоровчо-рекреаційному комплексі «Жайворонок-Пачірта» з термальною мінеральною водою.
– 12:00 – 13:30 – Факультативно за додаткову плату пропонується дегустація найкращих закарпатських вин у 300-річному «Старому підвалі». Дегустацію проводить винороб, який точно знає, яка саме істина схована у цьому сонячному напої.

– 14:00 – Трансфер на залізничний вокзал у Мукачеві.
– 14:50 – Самостійнй вїд’їзд.

У вартість включено:
Проживання -3 ночі у готелі «Фердинанд».
–  Харчування –3 сніданки, 1 обід- дегустація у корчмі «Підкова». 
– Екскурсійне і транспортне обслуговування.

Додатково оплачується *
(грн):
– Закарпаття: Вхідні квитки до замку Паланок– 50/30, на водоспад Шипот – 20/10, підйомник – 140/100.
Вхідні квитки на територію санаторія «Карпати» 20/15 з дорослого/зі школяра.

Факультативно пропонується* (грн):
дегустація пива і м’ясних закусок власного виробництва у ресторані «Порядний Газда» – 200;

– екскурсія «Мукачево – космічний форпост України» – 250;
  
Увага! До екскурсії допускаються лише громадяни України по завчасно узгоджених списках.  Для запису    
  
надати паспортні дані (дітям ще й дату народження). На КПП   пред’являються документи.

– вхідний квиток на територію. Мисливського палацу – 20/10;
– прокат тюба – 150 – 1 година;
– басейн «Жайворонок-Пачірта» -200+20 (шафка)  – 2 години;
– дегустація вина у «Старому підвалі» – 100;
– Новорічна вечеря у ресторані «Порядний Газда» – 1500.

*
Ціни дано станом на сьогодні і можуть змінитися власниками закладів без попереджень.