Пригода у замках кохання

ПРИГОДА У ЗАМКАХ КОХАННЯ

 Вартість – 4000 грн. 

Дати заїзду – під запит

Тривалість – 2 дні / 1 ночі 

Готель –  

 • 1 день

– Зустріч біля вагону поїзда. Розміщення у готелі «Вишневий сад».

– 12:30 – 15:30 – Екскурсія по Мукачево «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1121 років) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво-Печерську Лавру, загадають бажання, потерши бронзові гудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича. 

– 15:30 – 18:00 – Екскурсія “Романтика графського палацу”.Туристи відвідають маєток мисливського палацу австрійських графів Шьонборн в урочищі Берегвар (нині — санаторій “Карпати”), де злічать усі його вікна, димарі, двері і вежі, із здивуванням згадають відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, помолодшають, напившись з Джерела Краси. Тут можна досхочу нафотографуватися весною — серед квітів сакури і магнолії, влітку — в зелені дубів, восени — у червоно-золотому різнобарв`ї буків, узимку — серед засніженої зелені смерек…

 18:00 – 19:00 – Вечірня факельна  екскурсія по «Замку кохання». У програмі вечора — екскурсія по дорозі, яка вела з перевалу Руські ворота до замку Сент-Миклош XV ст. Ви побачите Чинадієвський замок при факелах, мерехтливе світло яких вихопить з мороку століть таємниці і загадки його знаменитих власників, романтичні історії відважних лицарів і спокусливих красунь.

– Вільний час. Ночівля.

 • 2 день

-09:00 – Сніданок. Виселення з готелю.

-10:00-17:00 – Екскурсія «Унгвар – древній град». На західній околиці України на кордоні із Словаччиною розташувався Ужгород — обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і пам’ятниками історії і архітектури, що добре збереглися. Екскурсанти познайомляться з історичним центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо, пам’ятники Ліхтарнику, св. Миколайчику, Ференцу Листу, католицьку церкву св. Георгія, кафедральний греко-католицький собор Воздвиження Чесного Хреста і колишню синагогу ортодоксальної общини іудеїв. Туристів чекає зустріч з Ужгородським замком. Це єдиний замок Закарпаття в якому є бастіони з орильонами. Тут же, в залі зброї краєзнавчого музею, туристи побачать прекрасні його зразки серед яких дворучний меч XVI століття, списи, алебарди, кіраси, шпаги, і навіть особиста шабля Стефана Баторі, який переміг колись війська самого Івана Грозного. З дерев’яною архітектурою Закарпаття туристи познайомляться в музеї народної архітектури і побуту.

– 17:00 -Трансфер до залізничного вокзалу ст. Мукачево.

– Від`їзд на поїзді.

 • Проживання-1 ніч в готелі;
 • Харчування-1 сніданок;
 • Екскурсійне та транспортне обслуговування відповідно до програми;

Вхідні квитки з дорослого / зі школяра

 • в Мукачівський замок “Паланок» – 40/20 , 
 • Ужгородський замок-45/35/20,
 • етнографічний музей -35/25/15 , 
 • в сан. «Карпати» -15/10
*Ціни вхідних квитків і  дегустацій дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!
**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.
Чернов Ігор Федорович
 • 0509014822  
 • 0989031224