Різдвяне Закарпаття для школярів •

РІЗДВЯНЕ ЗАКАРПАТТЯ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

 Вартість – від 2426 грн. 

Дати заїзду – під запит

Тривалість – 4 дні / 3 ночі 

Готель –  

Вартість нетто тура, грн.

Група

Хостел

(щільне розміщення)

 

Ретро

17+2

2426 грн

3170 грн

 • 1 день, 04.01.2018

– Прибуття групи на залізничний вокзал м. Мукачево на поїзді

 Обід.

– Екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1121 рік) і вічно молодим містом Мукачево, з його дивовижною історією та архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже всіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія котрого прикрашає Києво-Печерську лавру, загадають новорічні бажання , потерши бронзові гудзик сажотруса і палець князя Федора Коріатовича.

– Екскурсія “Романтика графського палацу”. Туристи побувають на території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборнів, спробують порахувати всі його вікна, димарі, двері і вежі, з подивом згадають відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, помолодшають, напившись із Джерела Краси, досхочу нафотографуються серед засніженій зелені сосен і ялин …

– Розміщення в готелі.

– Вечеря. Вільний час. Нічліг.

 • 2 день 05.01.2018

-08:30 – Сніданок в готелі.

– 09:00 – 14:00 – Екскурсія «Угорський чардаш». На Закарпатті є містечко Берегово, де проживають переважно угорці. Під час екскурсії відбудеться знайомство з видатними пам’ятниками Берегсаса, історією, національними традиціями, культурою закарпатських угорців. Можливе купання в басейні з термальною мінеральною водою та дегустація кращих закарпатських вин у справжньому трехсотлетнем “Старому підвалі”, під час якої туристи багато дізнаються про виноградарство, виноробство і культурі пиття вина (дітям подають виноградний сік). 

– 20:00 – 23:00 -Факультативно за додаткову плату пропонується атракція «Закарпатський вечір у Замку кохання». В програмі вечора – екскурсія по дорозі, яка вела з перевалу Руська брама до замку Сент-Міклош XVст. Ви побачите Чинадіївський замок при світлі смолоскипів, мерехтливе світло яких вихопить з мороку століть таємниці та загадки його знаменитих власників, романтичні історії відважних лицарів і звабливих красунь. Ви навчитеся танцювати угорський танець Чардаш, розучите кілька народних закарпатських пісень, спробуєте бограч – національне угорське блюдо, зап’єте його вином із закарпатських підвалів. І все це під акомпанемент угорських, словацьких, русинських пісень у виконанні багатонаціонального ансамблю.

– 17:00 – Вечеря. Ночівля.

 • 3 день, 06.01.2018

– 08:30 – Сніданок в готелі.

– 09:00 – 18:00 – Факультативно за додаткову плату пропонується виїзд на одну з гірськолижних трас: г. Плай (с. Плав’є);  г. Гимба (с. Пилипець); г. Красія (с. Вишка).

– 18:30 – Вечеря. Ночівля.

– 19:30 – 22:00 – Факультативно за додаткову плату пропонується Різдвяна вечеря

 • 4 день, 07.01.2018

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

– 08:00 – Сніданок в готелі.

– Екскурсія «Унгвар – древній град». На західній околиці України на кордоні зі Словаччиною розташувався Ужгород – обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і добре збереженими пам’ятками історії та архітектури. Екскурсанти познайомляться з ранковим центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо, пам’ятники ліхтарнику, св. Миколайчику, Ференцу Лісту, католицьку церкву св. Георгія, кафедральні греко-католицький і православний собори Воздвиження Чесного Хреста, колишню синагогу ортодоксальної громади іудеїв … Туристів чекає зустріч з Ужгородським замком. З дерев’яною архітектурою Закарпаття туристи познайомляться в музеї народної архітектури та побуту.

– Вечеря.

Трансфер на залізничний вокзал м. Мукачева.

– Від’їзд на поїзді.

 • Проживання в готелі – ночі,
 •  Харчування – сніданки, 4 вечері;1 обід.
 • Екскурсійне та транспортне обслуговування.

Вхідні квитки з дорослого / зі школяра

 • в Ужгородський замок –45/35/25 грн.,
 • Музей народної архітектури 35/25/15 грн.
 • Мукачевскій замок «Паланок» – 40/20 грн.,
 • На територію сан. «Карпати» і в мисливський замок графів Шенборнів – 15/10 грн.,
 • «Жайворонок – 200/100 грн.,

Пропонується факультативно:

 • Атракція «Закарпатський вечір у Замку Любові» – 3 години, 400 грн з людини при групі не менше 30 туристів;
 • Виїзд на одну з гірськолижних трас- 400 грн. з людини;
*Ціни вхідних квитків і  дегустацій дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!
**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.
Чернов Ігор Федорович
 • 0509014822  
 • 0989031224