Травневий навігатор Закарпаттям 01-04.05.2021

НАРЦИСИ ДЛЯ ТИХ, ХТО НЕ ВСТИГ!

Тур на 3 дні – 2 400 грн

Тур гарантовано відбудеться при 3 туристах

1 день, 28.05.2021
-12:56Зустріч групи на залізничному вокзалі станції Мукачево. Поїзд № 46.
-13:00-15:00 Трансфер до готелю. Розміщення.
-15:00-18:30
  Екскурсія «Місто над  Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1125 р.) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, колись оточеному міською стіною. Побачать пам’ятник Кирилу і Мефодію, кінний монумент св. Мартину, загадають бажання, потерши бронзовий ґудзик сажотруса і палець князя Федора Корятовича. За  бажанням туристи познайомляться з історією та життям діючого Свято-Миколаївського жіночого монастиря.
-18:30-21:00Факультативно за додаткову плату пропонується дегустація крафтовогопива і м’ясних виробів (сири, шовдарі та ін.) власного виробництва у тунелі ресторану «Порядний Газда» (заброньовано на 19:00).

2 день, 29.05.21
– 08:00–Сніданок в готелі.
-09:00 – 17:00 – Екскурсія “Долина нарцисів”.
  Маршрут пройде вздовж найбільшої закарпатської ріки Тиси та її притоки Ріки. Туристи продегустують різні сорти сиру  на на одній з сироварень. Відвідають єдину в Україні оленячу ферму де можна побачити ціле стадо цих тварин. Поруч розмістилась ферма равликів “Ранчо Хайленд” де буде можливість продегустувати равликів. Село Іза — ще й знаменитий центр лозоплетіння, туристи, здивовані майстерністю його жителів,  можуть придбати  тут сувеніри на пам`ять. Також туристи відвідають  Долину нарцисів — єдине місце в Європі, де в дикій природі на рівнині росте і на початку травня цвіте нарцис вузьколистий . В місті Хуст, яке колись було столицею Карпатської України, побачать будівлю Карпатської Січі, будинок Президента… Перед оточеною оборонними мурами церквою  ХIV сторіччя важко втриматись від захвату! Побачать туристи і Замкову гору з руїнами могутнього Хустського замку, який належав колись навіть предку славнозвісного Дракули.

foto nartsissa

3 день, 30.05.2021 
-08:00Сніданок у готелі.
-08:30-20:30Екскурсія «Синевир». Озеро  Синевир – одне з семи природних див України, знаходиться воно на висоті 989 над рівнем моря.Маршрут до нього проходить звивистими дорогами Українських Карпат. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, мальовничий водоспад Шипіт. Відчайдухи зможуть піднятися крісельним підйомником, до неймовірних красот Боржавських полонин, що відкривається з гори Гимба і там, нагорі, відчути себе справжнім  верховинцем, попиваючи гаряче вино (дітям-чай з полонинських трав) в гірській «Чайовні» над прірвою. За бажанням туристів можна відвідати найбільший в Україні реабілітаційний центр бурих ведмедів і на власні очі побачити наймогутнішу тварину Карпат. Неподалік – «Долина вовків, де у вольєрах живуть не тільки вовки різних порід, але і тепер вже «карпатські»леви, тигри, верблюди, лами, олені і страуси.

  Вертаючись, перетнемо найбільшу річку Закарпаття – могутню Тису, проїдемо вздовж Угорсько-Українського кордону, побачимо знаменитого Вилоцькоготурула та «Соляний дім» XVст., в селіЧетфолво зробимо  фото, де в одному кадрі буде старовинна  реформатська церква з найвищою в Україні дерев’яною дзвіницею з ракетно-космічним силуетом і сучасна католицька- незвичайно модерних обрисів. З вікон автобусу побачимо й середньовічну оборонну церкву в с.Бене, сади найтеплішого району Закарпаття та  знаменитий Мужіївськийзолоторудник.
       В Берегові ми відвідаємо басейни «Жайворонок», термальна мінеральна вода яких змиє всю втому цього довгого дня.
     Але день ще триває! У Берегові можна продегустуватинайкращі закарпатські вина в трьохсотрічному “Старому підвалі”(18:30- 19:30). Таких підвалів на вулиці Виноградній було колись близько двохсот і їх називали «господарськими».  Дегустацію проводить справжній винороб, який знає не тільки толк у вині, але й істину в ньому приховану…
-21:00 – Трансфер на вокзал.
-22:36– Самостійний від’їзд поїздом №46 тої частини групи, яка приїхала на 3 дні. 
Решта групи повертається до готелю.
 

У вартість включено:
– проживання: 2 ночі в готелі,
– харчування:2 сніданки,
– екскурсійне і транспортне обслуговування за програмою. 

Додатково оплачується(грн):
-Вхідні квитки: Замок Паланок – 50/30, озеро Синевир 30/15, водоспад Шипот 20/10.

Факультативно пропонується (грн, з дорослого/ школяра): дегустація пива і м’ясних виробіву тунелі ресторану «Порядний Газда» – 180, підйомник на гору Гимба – 150/100, РЦ Бурих ведмедів – 30/15, «Долина вовків» – 50/30, екскурсія і дегустація на фермі «Карпатський буйвіл» 90,  «Жайворонок» – 220/110 + шафка – 30, дегустація вина – 100.

Важливо!
-Ціни вхідних квитків дано станом на сьогодні, вони можуть змінитися власниками закладів без попереджень.
-Туроператор залишає  за собою право змінювати програму, без зменшення загальною  об’єму послуг.
-Час вказаний в програмі є умовним і може змінюватися в залежності від об’єктивних обставин (прибуття/відбуття поїздів і.т.п.).