ТРАВНЕВИЙ НАВІГАТОР ЗАКАРПАТТЯМ-08-10.05.21

08-10.05.2021,            
Тур гарантовано відбудеться при 3 туристах

foto nartsissa

1 день, 08.05.2021
-12:32 Зустріч групи на залізничному вокзалі станції Карпати. Поїзд №46, вагон №.

-12:45-14:45 Екскурсія “Романтика графського палацу”.
Туристи побувають на території мисливського маєтку Берегвар австрійських графів Шенборн (нині — санаторій “Карпати”). На будівлі палацу  спробують злічити усі його вікна, димарі, двері і вежі, із здивуванням згадають відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, помолодшають, напившись з Джерела Краси, досхочу нафотографуються серед квітів сакури і магнолії навесні, в зелені дубів влітку, червоно-золотому різнобарв`ї буків восени, засніженою зеленню смерек узимку.

-14:45-16:00 –Розміщення у готелі.
– 16:00-19:30
Екскурсія «Казки древнього вароша».
Мукачево – древнє місто! Хрещення мукачівців сталося набагато раніше за киян. Кілька володарів Мукачева правили Угорщиною, кілька – Трансільванією, дехто був у особистому листуванні з Королем Сонцем. Туристи побувають у замку – про його володарку у кожному номері 2 роки поспіль писала найстаріша у Британії«LondonGazette». Бурхлива історія Мукачева пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи. Туристи побувають в історичному центрі міста, колись оточеному міською стіною. Побачать пам’ятник Кирилу і Мефодію, кінний монумент св. Мартину, загадають бажання, потерши бронзовийґудзик сажотруса, орлиний ніс правителя Угорщини Ференца ІІ Ракоці, клюв зрадливого гусака і вказуючий перст князя Федора Корятовича.

– 19:30 -Факультативно за додаткову плату пропонується дегустація у «Кельтському дворі під Ловачкою» – 200 грн
Справжній гал пригостить вас напоями за стародавніми рецептами: ромом, граппою, орухо.  кальвадосом, терновим джином, медовим вермутом, грюйтом… Тільки тут ви скуштуєте напої, які пили кельти: ель, медове пиво, фраошан, збитень, сидр, граггерт, питний мед.  А для тендітних жінок – вершково-кавовий лікер «Богиня Бригітта».  Дегустація проходить в старовинному підвалі біля підніжжя  Ловачки, на схилах якої більш ніж 2000 років тому було кельтське місто. 

2 день, 10.05.2021
-07:30–Сніданок в готелі.
– 08:00-21:00 Екскурсія «Квітуче Закарпаття».
М
аршрут пройде вздовж найбільшої закарпатської ріки Тиси та її притоки Ріки. Спочатку ми підкоримо замкову гору з руїнами Хустського замку, який колись належала діду легендарного Дракули. Далі туристи відвідають знамениту Долину нарцисів – єдине місце в Європі, де на рівнині росте і цвіте вузьколистий нарцис.
Подальший маршрут пройде через с. Велика Копаня з Джерелом близнюків, повз руїни Королівського замку Ньолаб,
-13:00 – 14:00 – Поблизу міста Виноградів у присілку Олешник туристи відвідають ферму «Карпатський буйвіл», де займаються відновленням популяції карпатських буйволів та виробництвом молочних продуктів, які ми і продегустуємо.
Вертаючись, перетнемо найбільшу річку Закарпаття – могутню Тису, проїдемо вздовж Угорсько-Українського кордону, побачимо знаменитого Вилоцькоготурула та «Соляний дім» XVст., в селі Четфолво зробимо  фото, де в одному кадрі буде старовинна  реформатська церква з найвищою в Україні дерев’яною дзвіницею з ракетно-космічним силуетом і сучасна католицька- незвичайно модерних обрисів. З вікон автобусу побачимо й середньовічну оборонну церкву в с. Бене, сади найтеплішого району Закарпаття та  знаменитий Мужіївський золоторудник.
       В Берегові ми відвідаємо басейни «Жайворонок», термальна мінеральна вода яких змиє всю втому цього довгого дня.
     Але день ще триває! У Берегові можна продегустувати найкращі закарпатські вина в трьохсотрічному “Старому підвалі”(18:30- 19:30). Таких підвалів на вулиці Виноградній було колись близько двохсот і їх називали «господарськими».  Дегустацію проводить справжній винороб, який знає не тільки толк у вині, але й істину в ньому приховану…

foto nartsissa

3 день, 10.05.2020

– 07:30 – Сніданок.
– 08:30– 12:00 –НОВИНКА! ЕКСКЛЮЗИВ! Факультативно за додаткову плату пропонується екскурсія «Мукачево – космічний форпост України» – 200 грн. 
  Майже ніхто не знає, що Мукачево ще й космічне місто! Тут розташовано гордість України – ЗЦРТС, який входить до НЦУВКЗ у складі ДКАУ і забезпечує роботу СКАКО – його було  створено на базі ортв у складі СПРН ППО СРСР.

    Заплуталися? То замість того, щоб розбиратися у цих  фантастичних абревіатурах  пропонуємо особисто побачити те, що мало хто бачив, торкнутися славетних сторінок космічної історії нашої країни, відчути політ передової інженерної думки. Цю екскурсію для вас проведуть справжні «монстри» космосу, яких в Україні залишилося не більше кількох десятків і на яких лежала колись відповідальність за безпеку світу…
     Увага! Запис – до 12:00 06.05.21.  До екскурсії допускаються лише громадяни України. Для запису надати паспортні дані (дітям- ПІБ та дату народження). На об’єкт допускаються лише громадяни України по завчасно узгоджених списках. На КПП  дорослі пред’являють паспорт, діти  проходять по списку у супроводі дорослих.
    Екскурсія може бути скасована у разі виконання Центром особливо важливих робіт по супроводу космічних об’єктів, виниктення нештатних ситуацій, або проведенні технічного обслуговування великої періодичності.

12:00 – 13:30- Переїзд у Перечин.
– 13:30 – 15:30 – Обід –дегустація закарпатських страв  у колоритній корчмі «Підкова».
15 страв різних народів Закарпаття дадуть туристам право називатися знавцями закарпатської кухні.
– 15:30 – 20:00 –Екскурсія «Ужгородський квест «Встигни сісти у поїзд».
Ужгород — найменший і найзахідніший обласний центр України. Місто з неповторнимстаровинним шармом. ЛегендарнийУжгородський замок, що дав назвуцілійєвропейськійкраїні, чарівний скансен – де зібрано зразки дивовижної народної архітектури, майже три десятки міні-скульптур(кожназісвоєю «Великою історією), атмосфернавулицяКорзо – де  найбільшаконцентрація «крафтового пива на квадратний метр», величнийХрестовоздвиженський  кафедральнийгреко-католицький собор XVIIст, найдовша у Європі липова алея, затишнікав’ярні, чеський квартал та багато-багатоіншоговивідкриєте для себе у місті над Ужем. Спробуємо все це побачити до поїзда.А не встигнемо – чекатимемо вас знову!

-20:00 – Трансфер на вокзал м. Ужгород.
-21:00– Самостійний від’їзд групи
поїздом №46.

У вартість включено:
– проживання: 2 ночі в готелі«Стар»,
– харчування: 2  сніданки, 1 обід,
– екскурсійне і транспортне обслуговування за програмою. 

Додатково оплачується (обов’язково) за основною програмою (грн):
-вхідні квитки: Санаторій Карпати – 20/10, Замок Паланок – 50/30, Долина Нарцисів – 30/20, Ужгородський замок – 50/40/20, Музей архітектури та побуту– 40/30/20.

Факультативно за додаткову плату  пропонується (у т.ч. під час планових екскурсій, грн): Дегустація у «Кельтському дворі» (з транспортом) – 250, екскурсія «Мукачево – космічний форпост України» – 200, Екскурсія по буйволиній фермі і дегустація продукції з молка буйволиці–95,Дегустація вина в «Старому підвалі» – 120/50, басейни Жайворонок – 200/2 години,шафка – 20.

Важливо!
-Ціни вхідних квитків дано станом на сьогодні, вони можуть змінитися власниками закладів без попереджень.
-Туроператор залишає  за собою право змінювати програму, без зменшення загальною  об’єму послуг.
-Час вказаний в програмі є умовним і можезмінюватися в залежності від об’єктивних обставин (прибуття/відбуття поїздів і.т.п.).