Унгвар - древній град •

УНГВАР - ДРЕВНІЙ ГРАД

Опис екскурсії:

Туристи познайомляться з історичним центром міста Ужгород та Ужгородським замком. З дерев’яною архітектурою нашого краю туристи познайомлять в музеї народної архітектури та побуту.

 Вартість – 225 грн.

Початок – 12:20

Тривалість – 5 год.

Маршрут 

Мукачево – Ужгород – Мукачево

Картинки по запросу ужгородУжгород — столиця Закарпаття!

Самобутнє місто, що увібрало в себе елементи багатьох культур – угорської, австрійської, чеської, а в останні роки ще й української. В Ужгороді цікавий середньовічний замок, закарпатський музей народної архітектури та побуту, загадкова Горянська ротонда з унікальними фресками XIV століття і величезний пласт міжвоєнної чехословацької архітектури, якої тут більше ніж де-небудь ще за межами Чехії та Словаччини. Відвідавши Ужгород, не можна скласти повне уявлення про Закарпаття, але, безумовно, він стане відмінним вступом до цього самобутнього регіону.

 

Картинки по запросу ужгородський замок

Ужгородський замок

Ужгородський замок – історичне серце міста Ужгород на Закарпатті.

Замок був зведений в Середні століття магнатами Другетами, потім неодноразово перебудовувався, нині відкрито в якості краєзнавчого музею. Фортеця розташована в серці міста Ужгород на пагорбі вулканічного походження в дуже зручному місці: на стику гір і низовини.

Картинки по запросу музей народної архітектури та побуту ужгород

Закарпатський музей народної архітектури та побуту

Музей складається з архітектурних пам’яток старовинного закарпатського села і зразків найдавніших і найбільш розповсюджених видів народного прикладного мистецтва.

Почав створюватися в 1965 році, відкритий для відвідувачів у червні 1970 року займає площу 5,5 га, розташований поблизу території Ужгородського замку. У музеї представлені зразки житла і садиб закарпатців низинних районів (долинян, румунів і угорців), а також — горян (бойківі гуцулів). У музеї просто неба розміщені 7 садиб, 6 житлових будівель, церква, дзвіниця, школа, кузня, млин, корчма. У музеї зберігається понад 14 тисяч експонатів.

 

 

  • Екскурсійно-транспортне обслуговування 

вхідні квитки:

  • до ужгородського замку -45/35/20
  • музею народної архітектури та побуту -35/20
*Ціни вхідних квитків дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!
**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.
Чернов Ігор Федорович
  • 0509014822  
  • 0989031224