Ужгород + Лумшори •

УЖГОРОД + ЛУМШОРИ

Опис екскурсії:

Спочатку дорога приведе нас до знаменитого пам’ятника листоноші в центрі м. Перечин, а там і до с. Лумшори недалеко. У цьому прекрасному куточку Карпат під полониною Руна, під шум гірської річки Туриці одні попаряться в чанах , під якими горять багаття, інші – повечеряють в колибі, треті – зроблять дивовижні кадри на тлі мальовничих водоспадів.  Після обіду на нас чекає Ужгород — місто з неповторним виглядом, цікавою історією і пам’ятниками історії та архітектури, що добре збереглися.

 Вартість – 350 грн.

Початок – 8:00

Тривалість – 8 год.

Маршрут 

Мукачево – Ужгород – Лумшори – Мукачево

Картинки по запросу памятник листоношиПам’ятник листоноші

Закарпаття славиться незвичними пам’ятниками. На цей раз туристам, що подорожують пропонується оглянути у районному центрі Перечин, що за 22 кілометри від Ужгорода бронзовий пам’ятник листоноші.

Його було споруджено в знак поваги до Федора Фекете, що трагічно загинув в 1838 році, під час переходу річки він провалився під лід, виконуючи, в черговий раз, важливе доручення односельчан по передачі кореспонденції. На його ж честь по дорозі у село Тур’ї Ремети, на стіні місцевої церкви, встановлений барельєф (меморіальна дошка) вище згаданому поштареві.

Похожее изображениеЛумшори

Невелике, сховане в глибинці Карпатських гір село Лумшори останнім часом стало своєрідною візитівкою Закарпаття. Така феноменальна популярність пояснюється просто – тут розташовані чани.

Величезні чавунні ємності для гарячого купання під відкритим небом, в яких одночасно можуть знаходитися до 10 осіб, що залежить від їх розміру. А розмірів тут вистачає, як, власне кажучи, і чанів, вірніше, закритих купалень на березі гірської річки Турички. Уздовж її русла влаштовані штучні перекати для підвищення рівня води в тих місцях, звідки відпочиваючі спускаються до річки, щоб охолодити розпарене в чані тіло.

Картинки по запросу ужгородУжгород — столиця Закарпаття!

Самобутнє місто, що увібрало в себе елементи багатьох культур – угорської, австрійської, чеської, а в останні роки ще й української. В Ужгороді цікавий середньовічний замок, закарпатський музей народної архітектури та побуту, загадкова Горянська ротонда з унікальними фресками XIV століття і величезний пласт міжвоєнної чехословацької архітектури, якої тут більше ніж де-небудь ще за межами Чехії та Словаччини. Відвідавши Ужгород, не можна скласти повне уявлення про Закарпаття, але, безумовно, він стане відмінним вступом до цього самобутнього регіону.

  • Екскурсійно-транспортне обслуговування 

вхідні квитки :

  • до Ужгородського замку -45/35 грн
  • Чани 200-250 грн, в залежності від чану
  • Дегустація Закарпатьких страв у “Підкові” – 175 грн
  • Дегустація вина в”Шардоне”-100 грн./ос, 200 грн – вино і сир
*Ціни вхідних квитків дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!
**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.
Чернов Ігор Федорович
  • 0509014822  
  • 0989031224