В гостях у Австро-Угорщини

 24+1

160 

 

45+1

 130

Тривалість

3 дні / 2 ночі 

Без нічних переїздів!   Мукачево–Будапешт–Відень–Егер–Мукачево


 

1 день

– 09:00-16:00 Переїзд в Будапешт (400 км).
– 16:00-17:00 – Вільний час для обіду.
– 17:00-20:00 – Оглядова екскурсія Будапештом (у вартості туру).
  
Будапешт – справедливо вважається одним з найгарніших міст Європи! Під час оглядової екскурсії в нас буде чудова нагода познайомитися з історією міста, ми побачимо старовинну Буду та елегантний Пешт, монументальну площу Героїв та казковий замок Вайдахуняд, неокласичну базиліку Святого Іштвана та готичну церкву Матьяша, тераси Рибацького бастіону та Королівський палац у могутній Будайській фортеці. А крім того, майже з кожного місця Будапешту можна милуватися неповторними видами могутнього Дунаю.
– 21:00-22:00 – Екскурсію «Сяйво вечірнього Дунаю» 
(за додаткову плату 18 євро) – прогулянка на кораблику по величному Дунаю. Ми будемо насолоджуватись надзвичайними панорами вечірнього Будапешту. Яскраві самоцвіти підсвічених будівель розкинулись вздовж усієї набережної – помпезний Парламент, Академія наук, Королівський палац, і, звичайно ж, незабутні дунайські мости… Ми отримаємо незабутні враження від неспішної подорожі із келихом шампанського та зможемо зробити безліч чудових фото, які збережуть наші емоції про сяюче і славетне місто Будапешт.
– 22:30 – Поселення в готель
. Вільний час. Ночівля. 


2 день

– 07:00-07:30 – Сніднок.
– 07:30-13:00 – Переїзд у Відень.  Оглядова екскурсія Віднем
(у вартості туру).  Відень зачаровує з першого погляду, з першим ароматом кави, з першими шматочками штруделя і торту Захер, з першими звуками проїжджаючих карет, з першим бокалом вина на терасі навпроти Опери. Це неймовірне місто вишуканої музики, дивовижної архітектури, найкращих музеїв, галантних кавалерів і прекрасних дам. Під час цієї мандрівки ми наче здійснимо подорож у часі, перенесемося в епоху величної і квітучої Габсбургської імперії. Будинки і палаци підхоплять нашу уяву і віднесуть її у глибину історії, магія старовини відкриється нам у старій бруківці, яка пам’ятає ходу імператорів і королів. Ми побачимо готичну церкву Святого Августина і величний собор Святого Стефана, імперський палац Гофбург   та Іспанську школу верхової їзди, Швейцарське подвір’я та Імператорську скарбницю (додатково 22 є), площу Героїв і Віденську Ратушу, дім «Без брів» і Чумний стовп. Уся краса Відня постане перед нашими очима.
– 13:00-14:00 – Вільний час для обіду.
– 14:00-18:00
Відвідання «Імператорських покоїв» (за додаткову плату). Палац Шенбрунн — найбільш відвідувана з визначних пам’яток Відня. І це не випадково! Колишня літня резиденція імператорської сім’ї в стилі високого бароко вражає своїми архітектурними ансамблями. Шенбрунн поєднує у собі архітектуру та природу, чудовий парк – гармонійне продовження дивовижного витвору архітектури. Свою назву палац отримав на честь джерела, знайденого на цьому місці 400 років тому. У давні часи тут стояв мисливський будиночок, який був зруйнований турками під час нападу на Відень. Після розгрому загарбницької армії Імператор Леопольд Перший в 1659 році наказв придворному архітектору Йоганну Бернарду Фішеру фон Ерлаху звести на цьому місці величний палац. Тут точилися інтриги і змови, вирували пристрасті і бали, плітки і фаворити змінювали ходу історії, а маленький Моцарт грав у Дзеркальній залі для імператриці Марії-Терезії.
– 22:00 – Повернення в Будапешт. Вільний час. Ночівля.

3 день

– 07:00 – Одержання сніданку сухим пайком. Виселення з готелю.
– 07:00-12:00 – Екскурсія «Егер». По доро зі в сторону Егера ми проїжджаємо через Хортобадь (самий великий національний парк Угорщини), озеро Тиса, яке є другим по величині в країні після Балатона. Ппи під`їзді до Егера нас з усіх сторін оточують виноградники. Егер — одне з найгарніших древніх містечок Угорщини. Головною родзинкою міста є старовинний замок і єдиний у середній Європі мінарет.
– 13:00-15:30 – Віддвідання Долини красунь. Обід та дегустація угорських вин в підвалі одного з виноробів (за  додаткову плату).
-12:00-21:00 –Трансфер на залізничний вокзал м. Мукачева.
-22:32 – Від’їзд потягом №46 з м. Мукачева.

– Проживання – 2 ночівлі в Будапешті.

– Харчування – 2 сніданки.

– Транспортне і екскурсійне обслуговування за програмою.

Груповий страховий поліс – 60 грн., власні витрати, вхідний квиток в Шенбрунн – 18 , екскурсія «Сяйво вечірнього Дунаю» – 18 , навушники  під час проведення екскурсій по Будапешту та Відню– 5 . 

Факультативнопропонується:
– Обід та дегустація угорських вин в підвалі одного з виноробів – 18 €

– Відвідання «Імператорських покоїв» у палаці Шенбрунн – 20 €  

*Ціни вхідних квитків і  дегустацій дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!
**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.
Чернов Ігор Федорович
  • 0509014822  
  • 0989031224