Весняний відпочинок на Закарпатті

01-03.05.2021,               08-10.05.2021         
Тур гарантовано відбудеться при 3 туристах

foto nartsissa

1 день
-12:56  – Зустріч   групи у Мукачеві біля вагону.
– 13
:00 – 14:30 – Розміщення у готелях  «Ретро» і «Злата Прага»  у м. Мукачево.
14:30 – 18:00- Екскурсія «Легенди старого міста».
Мукачево – древнє місто! Хрещення мукачівців сталося набагато раніше за хрещення киян. Кілька володарів Мукачева правили Угорщиною, кілька – Трансільванією, дехто був у особистому листуванні з Королем Сонцем. Туристи побувають у замку – про його володарку у кожному номері 2 роки поспіль писала найстаріша у Британії«London Gazette». Бурхлива історія Мукачева пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи. Туристи побувають в історичному центрі міста, колись оточеному міською стіною. Побачать пам’ятник Кирилу і Мефодію, кінний монумент св. Мартину, загадають бажання, потерши бронзовий ґудзик сажотруса, орлиний ніс правителя Угорщини Ференца ІІ Ракоці, клюв зрадливого гусака і вказуючий перст князя Федора Корятовича.

Під час екскурсії  екскурсовод посприяє бажаючим купити традиційну паску і покаже собори у яких вночі чи зранку їх можна буде посвятити.

Сакура у цвіту

2 день
– 08:00–Сніданок.
– 10:30— 15:00 –
Екскурсія «Казка про Високіі гори, Бурхливі водоспади, Морське око і Село десяти музеїв».
  На звивистих дорогах Українських Карпат туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудові краєвиди, бурхливі потоки річок, мальовничий водоспад Шипот. Ті, хто забажає – підніметься крісельним підйомником до неймовірних красот Боржавських полонин, що відкривається з гори Гимба і там, нагорі, відчує себе справжнім  верховинцем, попиваючи вино (дітям-чай з полонинських трав) в гірській «Чайовні» над прірвою.  Озеро  Синевир, або Морське око, оточене могутніми смереками – одне з семи природних чудес України. Воно знаходиться на майже кілометровій висоті і, напевно, чистішої води годі й шукати. Так би і залишитися у цих диких суворих місцях… Але час рушати у “село десяти музеїв”, яке загубилося серед гір. Усі музеї Колочави нам не осилити, тому відвідаємо лише два – “Старе село” і “Колочавська залізниця”.

3 день
– 08:00–Сніданок. Виселення з готелю.
– 09:00 – 21:00 – Екскурсія «Квітуче Закарпаття».
  Дорогою ми побачимо мальовничі долин річок Тиси і Ріки, місце, де давні люди мільйон років тому створили своє найдавніше у Центральній Європі поселення, Красне поле – символ мужності захисників Карпатської України. Чекає нас зустріч з новинкою – «Ранчо Хайленд». Тут можна не тільки побачити екзотичних для нас «шотландців» – корів  породи Хайленд з мультяшними чубчиками та мініатюрних дружніх поні, овець Рацька, баранів Святого Якова, страусів, але й скуштувати надзвичайно смачну екзотичну страву – равликів! Ми відвідаємо єдине місце в Європі, де в природі росте і цвіте вузьколистий нарцис. Село Іза – визнаний центр лозоплетіння Закарпаття, тут з лози, напевно, можуть зплести і космічний корабель, а не тільки кошари.  У місті Хуст піднімемося на руїни Хустського замку, що колись належали дідові легендарного Дракули. Суворі стіни, могутні башти – охоронці давніх таємниць. А які дивні звідси відкриваються краєвиди!  

    Подальший маршрут пройде через с. Велика Копаня з його Джерелом близнюків, повз руїни Королівського замку Ньолаб, через м. Виноградово (в минулому Севлюш), де у вікна автобуса побачимо руїни замку Канко ХIV століття, палац барона Перені, церкви різних конфесій ХV століття і квітучі сади найтеплішого району Закарпаття. У місті Берегово, який, як і Севлюш, колись був комітатським містом угорського королівства, туристи познайомляться з традиціями і національною культурою закарпатських угорців. Прикраса центру цього містечка – середньовічний собор Воздвиження Чесного Хреста з сонячним годинником, кінний монумент Ференцу ІІ Ракоці, старовинна реформатська церква із зірочкою замість хреста на шпилі, «горбатий міст» — найстаріший на Закарпатті, помпезна будівля Королівського суду.
    А ще у Берегові можна скупатися у басейні з термальною мінеральною водою – вона змиє всю втому цього довгого дня.

– 21:00 – Трансфер на залізничний вокзал м. Мукачева.
– 22:36 – Самостійний від`їд з Мукачева.

У вартість включено:
Проживання -2 ночі у готелі.
–  Харчування –2 сніданки. 
– Екскурсійне обслуговування.

Додатково оплачується *
(грн, дорослий/школяр):
Вхідні квитки: замок Паланок– 50/30, водоспад Шипот – 20/10, Синевирське озеро – 30/15, «Старе село»– 70/50,  Долина нарцисів – 30/20,
«Ранчо Хайленд»- 30/20 (6-12 років).


Факультативно пропонується
(грн, дорослий/ школяр): 
Підйомник на гору Гимба – 140/100 (до 12 років),
басейн «Жайворонок-Пачірта» -200/100 (зріст до 150 см) – 2 години+20 (шафка), майстер-клас по лозоплетярству – 80, дегустація на «Ранчо Хайленд» – равлики -100, сири – 100.

*Ціни дано станом на сьогодні і можуть змінитися власниками закладів без попереджень.