ВИХІДНІ НА ЗАКАРПАТТІ

ВИХІДНІ ЗА ЗАКАРПАТТІ

 Вартість – 1250 грн. 

Дати заїзду – кожна субота

Тривалість – 2 дні/1 ніч 

Готель –  

 • 1 день,  Субота

Зустрічаємо групу на залізничному вокзалі Мукачево.

– Екскурсія «Місто над Латорицею». На нас чекає знайомство  «май ліпшим варишом» (найкращим містом) – Мукачевом та перлиною європейської фортифікації –замком «Паланок». Під час екскурсії ми побачимо середньовічні та модерні  храми різних конфесій, бароковий палац,  Ратушу. По фотографуємо і потремо бронзових  гусей, святих, сажотруса, кельтів, князів. Шенборни, Зріні, Ракоці, Коріатовичі, Мункачі з усіма їх титулами і досягненнями відкриються нам у неповторній розповіді екскурсовода. (3.5 години)

-13:00 – 18:00 -Факультативно за додаткову плату пропонується (якщо виходить по часу) виїзд  від готелю до м. Берегова у басейн з термальною мінеральною водою«Жайвронок» (2 години – 200/100 грн).  Візьміть купальники, шльопанці, рушники. 

 • 2 день,  Неділя

-06:45/07:30 – Сніданок. Виселення з готелю.

Екскурсія «Лумшори + Унгвар древній град» або «Синевир + Шипот»

– 08:30-19:00 –  Екскурсія «Лумшори + Унгвар древній град».
Руїни двох середньовічних замків, пам’ятник легендарному листоноші  Федору Фекете,  живописні пейзажі сіл у підніжжі Вулканічного хребта – далеко не все, що ми побачимо дорогою до Лумшор. В самій світовій «столиці чанів» ми зможемо на собі випробувати цілющий ефект цього чудо-казана поварившись у сірководневій воді та освіжившись в р. Туриця. Альтернативою чанам можуть стати мальовничі водоспади і чай з полонинських трав в колибі (10:30). Після див природи і рекреації слід підкріпитися – ми рекомендуємо корчму  «Підкова» (12:30)де здійснимо справжню гастро-екскурсію закарпатськими стравами (15 страв + узвар та сливовиця) під акомпанемент народних пісень. Після обіду на нас чекає найменший і найзахідніший обласний центр України – Ужгород. Легендарний Ужгородський замок, що дав назву цілій європейській країні, майже три десятки міні-скульптур(кожна зі своєю «Великою історією), атмосферна вулиця Корзо – де  найбільша концентрація «крафтового пива на квадратний метр», величний Хрестовоздвиженський  кафедральний греко католицький собор XVIIст, багато затишних кав’ярень, чеський квартал та багато-багато іншого, що ви відкриєте для себе у місті над Ужем. За додаткову плату можна продегустувати найкращі закарпатські вина в старовинному винному підвалі  “Шардоне” (18:00).

Або

– 07:30 – 18:45 – Екскурсія  «Синевир+ Шипот». 
Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, мальовничий водоспад Шипіт (10/5 грн), на повні груди вдихнуть чисте повітря, а по дорозі спробують мінеральної води прямо з джерела і будуть здивовані як старовинної дерев’яної церквою так і суворим побутом сучасних горян. Якщо вистачить часу, сил і грошей – туристи можуть навіть піднятися на крісельному гірськолижному підйомнику до неймовірних красот Боржавських полонин, які відкриваються з гори Маковиця. По дорозі до озера Синевир можна побачити бурих ведмедів, що живуть в оточеному надійною огорожею лісі єдиного в Україні реабілітаційного центру. (якщо дозволяє час). Гірське озеро Синевир, яке називають в народі Морським оком – це одне з семи природних чудес України, яке знаходиться на висоті 989 м.н.рм. 

Трансфер на залізничні вокзали ст. Воловець, Мукачево.

– Самостійний від`їд.

 • 1 ніч в готелі (10 хвилин від центральної пішохідної  частина міста)
 • сніданок
 • 2 екскурсійні дні інформаційна підтримка туристів  у всі дні туру

Вхідні квитки:

 • Замок Паланок – 40/20 грн.
 • Ужгородський замок – 45/35/25 грн.
 • Басейни з термальною мінеральною водою  «Жайворонок» – 200 грн/особа, 2 години.
 • «НПП» Синевир –25/10 грн/особа
 • РЦ Бурих ведмедів – 25/10 грн/особа
 • Водоспад «Шипіт» – 10/5 грн.

Факультативно пропонується:

Дегустації:

 • «Кельтський двір» – 200 грн/особа
 • Екскурсія-дегустація «Мукачево з ароматом кави» – 100 грн/особа
 • «Шардоне» – 100 грн/особа – вино, 200 грн/особа – вино+сир, третій день
 • Дегустація закарпатських страв у «Підкові»  під акомпанемент народних пісень  – 210 грн/особа.

Чани: 220 грн/особа

Підйомник: 100 грн/особа

*Ціни вхідних квитків і  дегустацій дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!
**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.
Чернов Ігор Федорович
 • 0509014822  
 • 0989031224