ЗАКАРПАТСЬКІ  РІЗДВЯНІ ПРИГОДИ-2019

Вартість – 2995 грн.

Діти (5-12 років) – 2795 грн.

Дати заїзду

04.01.2019

Тривалість

4 дні / 3 ночі 

Готель

“Ретро” 

АКЦІЯ!

Бронювання до 05.12.2018 р. – мінус 200 грн від вартості туру.

Діти без місця в готелі і без включених дегустацій, але зі сніданком та ін. –  1895 грн., до 01.12.2018 р. – 1695 грн

1 день, 04.01.2019

 08:05 – Зустріч з поїзда №29 з Києва на залізничній станції м. Мукачева. Вагон № 

– 09:30 – 11:30 – Екскурсія “Романтика графського палацу”. Туристи побувають на території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборнов (нині — санаторій “Карпати”), спробують злічити усі його вікна, димарі, двері і вежі, із здивуванням згадають відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, помолодшають, напившись з Джерела Краси, досхочу нафотографуются серед квітів сакури і магнолії навесні, в зелені дубів влітку, червоно-золотому різнобарв`ї буків восени, засніженою зеленню смерек узимку.

– 12:52 – Зустріч поїзда на залізничній станції м. Мукачева. Поїзд №46, вагон №

– 13:00 – 14:30 – Заселення в готель

– 14:30 – 17:30 – Екскурсія «Місто над  Латорицею». 
Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1122 р.) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво-Печерську Лавру, загадають бажання, потерши бронзові Гудзик сажотруса і палець князя Федора Корятовича.

– 20:00 – 23:00 – Факультативно за додаткову плату пропонується атракція “Закарпатський вечір в Замку кохання” .
У програмі вечора — екскурсія дорогою, яка вела з перевалу Руські ворота до замку Сент-Миклош XVст. Ви побачите Чинадіївський замок при факелах, мерехтливе світло яких вихопить з мороку століть таємниці і загадки його знаменитих власників, романтичні історії відважних лицарів і спокусливих красунь. Ви навчитеся танцювати угорський танець Чардаш, розучите декілька народних закарпатських пісень, спробуєте бограч — національне угорське блюдо, зап’єте його вином із закарпатських підвалів. І усе це під акомпанемент угорських, словацьких, русинських пісень у виконанні багатонаціонального ансамблю.

2 день, 05.01.2019

– 07:00 – Сніданок в готелі.

– 08:00 – 19:00 – Екскурсія «Смачний Севлюш». По дорозі до м. Виноградів туристи зможуть побачити ряд регіональних цікавинок — знамениті озера Мукачівщини та Іршавщини, “долину теплиць” поблизу Сільця та понад столітній млин у с. Великі Ком`яти.

Поблизу міста Виноградів туристи відвідають ферму «Карпатський буйвіл», де займаються відновленням популяції карпатських буйволів та виробництвом молочних продуктів, які ми і продегустуємо. У Виноградові (у минулому Севлюш) туристів зустріне «парад церков» різних конфесій ХV -ХVІІ століть, руїни замку Канко ХIV століття, палац барона Перені, знаменитий пам’ятник виноробу.

Тепер ми відвідаємо Єдиний в Україні дегустаційний зал лекварю (традиційне угорське повидло), що знаходиться у селі Ботар. Туристи спробують шість видів леквару з лісових ягід, запивши все яблучним соком. Крім того на цьому господарстві вирощують незвичайних волохатих свиней-мангалиць. М’ясо цих поросят  вважається надзвичайно корисним. Наскільки воно смачне – ми переконаємося скуштувавши м’ясну нарізку –3 сорти ковбас та сало з мангалиці і 50 грам традиційної закарпатської паленки. 
   По дорозі в Бене ми перетнемо найбільшу річку Закарпаття – могутню Тису, проїдемо вздовж Угорсько-Українського кордону, побачимо знаменитого Вилоцького турула та «Соляний дім» XVст., в с.Четфолво зробимо  фото, де в одному кадрі буде старовинна  реформатська церква з найвищою в Україні дерев’яною дзвіницею і сучасна католицька- незвичайно модерних обрисів, побачимо й середньовічну оборонну церкву в с.Бене.

По дорозі в Берегово туристи побачать сади найтеплішого району Закарпаття та  знаменитий Мужіївський золоторудник, В Берегові ми відвідаємо басейни з термальною мінеральною водою «Жайворонок». 
  А ще в Берегові можна за додаткову плату продегустувати найкращі закарпатські вина в трьохсотрічному “Старому підвалі (19:30). Таких підвалів на вулиці Виноградній було колись близько двохсот і їх називали «господарськими».  Дегустацію проводить справжній винороб, який знає не тільки толк у вині, але й істину в ньому приховану … 

3 день, 06.01.2019

– 08:00 – Сніданок. Вільний день, який можна провести інакше. 
Факультативно за додаткову плату пропонується:

а) – 09:00 – 22:30 –  Екскурсія «Мараморош – загадковий край» з Святковою вечерею  в “Колибі опришків”  на честь Різдва Христового  (1030 грн).
Маршрут пройде уздовж самої довгої закарпатської річки Тиси та її притоки Ріки. Туристи продегустують різні сорти сиру на сироварні в Ізі (тут можна погладити вівцю, сфотографуватися з козлом або конем). Село Іза — ще й знаменитий центр лозоплетіння, туристи, здивовані майстерністю його жителів, куплять тут сувеніри на пам’ять. В місті Хуст, який колись був столицею Карпатської України, побачать будівля Карпатської Січі, будинок Президента… Перед оточена оборонними стінами церквою ХIV сторіччя важко стримати захоплення! Побачать тут і Замкову гору з руїнами могутнього Хустського замку, який належав колись навіть знаменитого предка Дракули. В селі Данилово у туристів дух захопить від урочистої величі Миколаївської церкви (1779) – найвищою дерев’яної церкви України. На високому пагорбі розташувалася вона і немає серед дерев’яних храмів Закарпаття церкви з такими витонченими пропорціями, виразним силуетом і справді ракетно-космічної динамікою польоту в небо. Завершенням екскурсійного дня стане купання в басейні «Теплі води» села Велятино –термальна мінеральна вода змиє всю втому з тлінних тіл туристів. Святкова вечеря в “Колибі опришків” в с. Нижнє Селище на честь Різдва Христового.

б) – 09:00 –17:00 – Факультативно за додаткову плату пропонується виїзд на гірськолижний комплекс «Плай» (400 грн +спорядження+ підйомник).
 
На території гірськолижного комплексу (600 м над рівнем моря) є кілька витягів,  найдовший з яких –  1200 м, перепад висот сягає 260 м.  Гірськолижні траси прокладено як для досвідчених лижників так і для початківців – червоні (середнього рівня), сині (легкі) та у верхній частині гори – чорні  (складні).  Використовуються підйомники фірми Doppelmayar довжиною близько 1 км. При бажанні можна використати підйомники як оглядові і, насолодившись краєвидами, повернутися донизу. Увага: спуск на санях заборонено! Можна відвідати музей Бойківської та гуцульської культури та чисельні кав`ярні. А які тут краєвиди, повітря, смереки!..

в) – 16:00 – 22:30 – Виїзд на Святкову вечерю на честь Різдва Христового в “Колибу опришків” (с. Нижнє Селище)  – 1030 грн

г) – 17:30-21:30 – Святкова вечеря на честь Різдва Христового в ресторані “Креденс” (м. Мукачево) – 650 грн


4 день, 07.01.2019   ХРИСТОС  СЯ РОДИВ ! СЛАВІМО ГО!

– 08:00 – Сніданок. Виселення з готелю.

– 09:00-19:00 – Екскурсія «Лумшори + Унгвар — древній град». 
   
Дорога приведе до знаменитого пам’ятника листоноші в центрі м. Перечин, а там і до с. Лумшори недалеко. У цьому прекрасному куточку Карпат під полониною Руна, під шум гірської річки Туриці одні попаряться в чанах (11:30), під якими горить вогонь, інші – вип`ють чай з полонинських трав в колибі під , треті – зроблять дивовижні кадри на тлі мальовничих водоспаді…На західній околиці України на кордоні із Словаччиною розташувався Ужгород — обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і пам’ятниками історії та архітектури, що добре збереглися. Екскурсанти познайомляться з історичним центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо, пам’ятники Ліхтарнику, св. Миколайчику, Ференцу Листу, католицьку церкву св. Георгія, кафедральний греко-католицький собор Воздвиження Чесного Хреста і колишню синагогу ортодоксальної общини іудеїв. Туристів чекає зустріч з Ужгородським замком. Це єдиний замок Закарпаття в якому є бастіони з орильонами. Тут же, в залі зброї краєзнавчого музею, туристи побачать прекрасні його зразки серед яких дворучний меч XVI століття, списи, алебарди, кіраси, шпаги, і навіть особиста шабля Стефана Баторі, який переміг колись війська самого Івана Грозного.

-19:30 – Трансфер на залізничний вокзал м. Ужгород. Самостійний від’їзд

-20:30 – Трансфер на залізничний вокзал м. Мукачева. Самостійний від’їзд

 • проживання- 3 ночі в готелі «Ретро»
 • харчування- 3 сніданки в готелі
 • екскурсійне і транспортне обслуговування за програмою
 • дегустація виробів з молока буйволиці на фермі;
 • «Карпатський буйвол» та дегустація лекварів та ковбас на  екофермі у с. Ботар

Вхідні квитки з дорослого / студента / школяра:

 • до Мукачівського замку «Паланок» — 40 /40/20
 • на територію санаторія  “Карпати 15/15/10
 • до Ужгородського замку 45 /35/20
 • музею народної архітектури та побуту 45 /35/20.

Факультативно пропонується (грн.):

 • «Закарпатський вечір в  Замку кохання” – 400 
 • Під час планової екскурсії «Смачний Севлюш» – купання в басейні з термальною мінеральною водою «Жайворонок» –200/100 (2 години)
 • дегустація вина – 100;

Екскурсія «Мараморош – загадковий край» з Святковою вечерею  в “Колибі опришків”  на честь Різдва Христового – 1030.

Під час екскурсії  додатково оплачується

 • дегустація сиру в с.Іза ОСГ Бараново – 75 грн/ос.
 • купання в басейнах з термальною мінеральною водою – 200 грн/2 години)

Виїзд на  “Плай” –  400 +:

 • оренда лиж від 100 
 • вартість 1 підйома на бугельному підйомнику – 60
 • крісельний – 80.
 • Абонемент на пів- дня (13:00-17:00) –  400 грн.
 • Діти до 7 років у супроводі батьків – безкоштовно.

*Абонемент може використовуватися лише однією особою!);

Під час планової екскурсії «Лумшори + Унгвар — древній град»: 

 • чан в  Лумшорах-250
 • дегустація вина – 100

Різдвяна вечеря

 • в“Колибі опришків”  з трансфером (с. Нижнє Селище)  – 1030
 • в ресторані  “Креденс” (м. Мукачево) – 650
*Ціни вхідних квитків і  дегустацій дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!
**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.
Чернов Ігор Федорович
 • 0509014822  
 • 0989031224