Закарпатський вікенд

Мукачево-с. Лумшори-Перечин-Ужгород

2 дні/1 ніч.
Заїзд щосуботи

 

1400/особа

Субота

-12:52 – Зустрічаємо групу на залізничному вокзалі Мукачево. Поїзд № 46, вагон
Трансфер до готелю. Розміщенняу готелі «Ретро» вул. Кошута, 13. але якщо приїдете раніше – такожзустрінемо, доставимо, розкажемо чим зайнятися до початку екскурсії ).
-14:30-17:30 Екскурсія «Місто над Латорицею». На нас чекає знайомство  «май ліпшим варишом» (найкращим містом) – Мукачевом та перлиною європейської фортифікації –замком «Паланок». Під час екскурсії ми побачимо середньовічні та модерні  храми різних конфесій, бароковий палац,  Ратушу. По фотографуємо і потремо бронзових гусей, святих, сажотруса, кельтів, князів. Шенборни, Зріні, Ракоці, Коріатовичі, Мункачі з усіма їх титулами і досягненнями відкриються нам у неповторній розповіді екскурсовода.

-18:00 Факультативно за додаткову плату пропонується дегустація у «Кельтському дворі». Пропонуємо дегустацію фруктових паленок і настоянок (слив’янка, кедрівка, черешнівка, дичковка, хурмовка…), а також декількох видів вермута приготованого на трьох десятках трав в Дегустація проходить в старовинному сорока п’ятиметровому підвалі біля підніжжя  Ловачки, на схилах якої вже більше 500 років вирощують виноград. (До Кельтського двору довозить автобус після екскурсії, після дегустації самостійне добирання на таксі – номери на звороті).  Вартість – 200 грн при групі не менше 4 осіб.

Неділя

-07:30 Сніданок. Виселення з готелю.
-08:30-19:00
Екскурсія «Лумшори + Унгвар древній град». Руїни двох середньовічних замків, пам’ятник легендарному листоноші  Федору Фекете,  живописні пейзажі сіл у підніжжі Вулканічного хребта – далеко не все, що ми побачимо дорогою до Лумшор. В самій світовій «столиці чанів» ми зможемо на собі випробувати цілющий ефект цього чудо-казана поварившись у сірководневій воді та освіжившись в р. Туриця. Альтернативою чанам можуть стати мальовничі водоспади і чай з полонинських трав в колибі (10:30). Після див природи і рекреації слід підкріпитися – ми рекомендуємо корчму «Підкова» (12:30) і здійснимо справжню гастро-екскурсію закарпатськими стравами (15 страв + узвар та сливовиця) під акомпанемент народних пісень.

Після обіду на нас чекає найменший і найзахідніший обласний центр України – Ужгород. Легендарний Ужгородський замок, що дав назву цілій європейській країні, майже три десятки міні-скульптур(кожна зі своєю «Великою історією), атмосферна вулиця Корзо – де  найбільша концентрація «крафтового пива на квадратний метр», величний Хрестовоздвиженський  кафедральний греко католицький собор XVIIст, багато затишних кав’ярень, чеський квартал та багато-багато іншого, що ви відкриєте для себе у місті над Ужем. За додаткову плату можнапродегустувати найкращі закарпатські вина в старовинному винному підвалі “Шардоне”(18:00).
Трансфер на залізничний вокзал ст.  Мукачево.
-22:30 Самостійний від`їд з Мукачева.

1 ніч в готелі,  1 сніданок,  транспортне і екскурсійне обслуговування.

Вхідні квитки: Замок Паланок – 50/30, Ужгородський Замок – 50/30/20,

Чани: 200/особа

Дегустації: Кельтський двір – 200,  “Гастро-екскурсія в Підкові”  – 220, вино в “Шардоне” – 100.

Доплата за одномісне розміщення  від 100 /доба

-Ціни дано станом на сьогодні, вони можуть змінитися власниками закладів без попереджень.

-Туроператор залишає  за собою право змінювати програму, без зменшення загальною  об’єму послуг.

-Час вказаний в програмі є умовним і може змінюватися в залежності від об’єктивних обставини(прибуття/відбуття поїздів і.т.п.).

-Наведені ціни є мінімально-оптимальними для вказаної програми. Коректну вартість уточнюйте за допомгою контактів знизу.
   

Ігор Чернов – +38050-901-48-22, +38098-903-12-24