Закарпаття чудове завжди (Група)

Дати заїзду

Під Замовлення

Тривалість 

2 дні/1 ніч

Вартість
Вказана під програмою

1 день
-12:52- Зустріч групи на залізничному вокзалі Мукачево.Поїзд № 46, вагон
– Трансфер до готелю. 
-14:30-18:00
Екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1122 р.) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною.
-18:00 Факультативно за додаткову плату пропонується дегустація в «Кельтському дворі». Пропонуємо дегустацію фруктових паленок і настоянок (слив’янка, кедрівка, черешнівка, дичковка, хурмовка…), а такождекількохвидіввермута приготованого на трьох десятках трав в Дегустація проходить в старовинному сорока п’ятиметровому підвалі біля підніжжяЛовачки, на схилах якої вже більше 500 років вирощують виноград. 
2 день
-08:00 – Сніданок у ресторані готелю.
-09:00 -11:00
Факультативно пропонується екскурсія-дегустація «Мукачево з ароматом кави». Аромат кави міцно увійшов в життя сучасної людини. На Закарпатті каву почали пити років на 50 раніше, ніж у Відні, років на 80 – ніж у Львові, а в радянські часи бренд «Кава по-закарпатськи» була невід’ємним рядком меню всіх пристойних ресторанів навіть тоді, коли інші за кавою видавали підфарбований в склянках окріп. На цій екскурсії туристи не тільки дізнаються про історію появи кави, види і способи приготування цього божественного напою, але і продегустують сім його сортів в кращій кав’ярні Мукачева.  .
-11:00-19:00 – Екскурсія «Угорський чардаш». На Закарпатті є містечко Берегово, де мешкають переважно угорці. Під час екскурсії відбудеться знайомство з видатними пам’ятками Берегсаса, історією, національними традиціями, культурою закарпатських угорців. Прикраса центру цього містечка – середньовічний собор Воздвиження Чесного Хреста з сонячним годинником, старовинна реформатська церква із зірочкою замість хреста на шпилі, помпезна будівля Королівського суду, «горбатий міст» – найстаріший на Закарпатті… У цьому місті можна скупатися в басейні з термальною мінеральною водою. А ще в Берегово можна за додаткову плату продегустувати найкращі закарпатські вина в трьохсотрічному “Старому підвалі”. Таких підвалів на вулиці Виноградній було колись близько двохсот і їх називали «господарськими». Дегустацію проводить справжній винороб, який знає не тільки толк у вині, але й істину в ньому приховану …


3 день

-06:45 – Сніданок у ресторані готелю.
-07:45 -19:00 –Екскурсія «Синевир+ Шипот». Гірське озеро Синевир, яке називають в народі Морським оком – це одне з семи природних чудес України. Маршрут до нього проходить по звивистих дорогах Українських Карпат. Туристи почують таємничі легенди гірського краю, побачать чудову панораму гір, бурхливі потоки річок, мальовничий водоспад Шипіт, на повні груди вдихнуть чисте повітря, а по дорозі спробують мінеральної води прямо з джерела і будуть здивовані як старовинної дерев’яної церквою так і суворим побутом сучасних горян. При бажанні тут можна побачити навіть бурих ведмедів, що живуть в оточеному надійною огорожею лісі єдиного в Україні реабілітаційного центру. Якщо вистачить часу, сил і грошей – туристи можуть навіть піднятися на крісельному гірськолижному підйомнику до неймовірних красот Боржавських полонин, які відкриваються з гори Гимба або Маковиця і там, нагорі, відчути себе справжнім горцем, попиваючи гарячий чай в «Чайовні» над прірвою. Візьміть з собою теплі речі і захист від дощу – у горах може бути холодна і дощова погода !
-19:00 – Трансфер на залізничний вокзал ст.  Мукачево.
-22:32
– Самостійний від`їзд поїздом №45.

17+1: 1815 грн /особа Х 17 = 30855 грн

24+1: 1835 грн /особа Х 24 = 44040 грн

40+2: 1970 грн /особа Х 40 = 78800 грн

Ціни подано на типові групи і прораховані на мінімально-оптимальний транспорт. Їх можна корегувати у залежності від ваших побажань. 

  • Екскурсійно-транспортне обслуговування згідно програми
  • Проживання в готелі – 1 ніч
  • Сніданки – 1

Вхідні квитки(грн): 

Замок “Паланок” – 50/30, Синевирьске озеро – 25/10, РЦ Бурих Ведмедів – 25/10, Водоспад “Шипіт”-10/5.

Дегустації(грн):

Кельтський двір – 200“Старий Підвал”- 100.
“Мукачево з ароматом кави” 100

Підйомник(грн):

На гору Гимба –120/80

Термальні басейни(грн):

“Жайворонок”200 /2 години.

Шафка20 

*Ціни вхідних квитків і  дегустацій дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!
**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.
Чернов Ігор Федорович
  • 0509014822  
  • 0989031224