“Закарпаття чудове завжди. Особливо 8 березня!”

2300 грн

06-09.03.2021
Тур гарантовано відбудеться при 3 туристах

1 день, 06.03.2021
-12:52-
Зустріч групи на залізничному вокзалі Мукачево.
-Трансфер до готелю. Розміщення у готелі .
– 14:30-17:30
Екскурсія «Місто над Латорицею».
Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1124 р.) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною.

– 18:00 -Факультативно за додаткову плату пропонується дегустація у «Кельтському дворі». Вартість – 200 грн при групі не менше 4 осіб.
Справжній гал пригостить вас напоями за стародавніми рецептами: ромом, граппою, орухо , кальвадосом, терновим джином, медовим вермутом, грюйтом… Тільки тут ви зможете скуштувати те, що пили кельти: ель, медове пиво, фраошан, збитень, сидр, граггерт.  А для тендітних жінок – вершково-кавовий лікер «Богиня Бригітта».  Дегустація проходить в старовинному підвалі біля підніжжя  Ловачки, на схилах якої більш ніж 2000 років тому було кельтське місто. (До Кельтського двору довозить автобус після екскурсії, після дегустації самостійне добирання на таксі ). 

2 день. 07.03.2021
– 08:00–Сніданок в готелі.
– 09:00 -10:30 – У подарунок жінкам – поїздка на фотосесію з крокусами
у знаменитий Березинський дендропарк. Напевно, стільки крокусів одночасно ви ще не бачили!

НОВИНКА! ЕКСКЛЮЗИВ!
– 10:30 – 13:30 – Факультативно пропонується Екскурсія «Мукачево – космічний форпост України».  Вартість 250 грн з людини при групі не менше 3-х осіб.

  Хочете дізнатися, чому Мукачево ще й космічне місто?! Хочете торкнутися славетних сторінок космічної історії нашої країни, відчути політ передової інженерної думки?! Поїхали з нами на екскурсію, яку для вас проведуть справжні «монстри» космосу, яких в Україні залишилося не більше кількох десятків і на яких лежала колись відповідальність за безпеку світу…
     Увага! Запис – до 03.03.21.  До екскурсії допускаються лише громадяни України. Для запису надати паспортні дані (дітям- ПІБ та дату народження). На об’єкт допускаються лише громадяни України по завчасно узгоджених списках. На КПП  дорослі пред’являють паспорт, діти  проходять по списку у супроводі дорослих.

-14:30-18:30 – Трансфер до оздоровчо-рекреаційного комплексу Термальні води “Жайворонок” — вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.  Гарячі води комплексу надходять із магматичних інтрузій у районах активної вулканічної місцевості, на які багатий Берегівський край.

3 день. 08.03.2021 З святом, любі жінки!
-07
:30 – Сніданок. Виселення з готелю.
-08:30-19:00Екскурсія «Лумшори + Унгвар древній град».  Руїни двох середньовічних замків, пам’ятник легендарному листоноші  Федору Фекете,  живописні пейзажі сіл у підніжжі Вулканічного хребта – далеко не все, що ми побачимо дорогою до Лумшор. В самій світовій «столиці чанів» ми зможемо на собі випробувати цілющий ефект цього чудо-казана поварившись у сірководневій воді та освіжившись в р. Туриця. Альтернативою чанам можуть стати мальовничі водоспади і чай з полонинських трав в колибі (10:30). Після див природи і рекреації слід підкріпитися – ми рекомендуємо корчму  «Підкова» (12:30) і здійснимо справжню гастро-екскурсію закарпатськими стравами (13 страв + узвар та сливовиця) під акомпанемент народних Після обіду на нас чекає найменший і найзахідніший обласний центр України – Ужгород. Легендарний Ужгородський замок, що дав назву цілій європейській країні, майже три десятки міні-скульптур(кожна зі своєю «Великою історією), атмосферна вулиця Корзо – де  найбільша концентрація «крафтового пива на квадратний метр», величний Хрестовоздвиженський  кафедральний греко католицький собор XVIIст, багато затишних кав’ярень, чеський квартал та багато-багато іншого, що ви відкриєте для себе у місті над Ужем. За додаткову плату можна продегустувати найкращі закарпатські вина в старовинному винному підвалі  “Шардоне” (18:00).
Трансфер на залізничний вокзал ст.  Мукачево.
-22:30 – Самостійний від`їзд з Мукачева.

2 ночівлі в готелі,  2 сніданки,  транспортне і екскурсійне обслуговування.

Вхідні квитки: Замок Паланок – 50/30, Ужгородський замок – 50/40/25.
Басейни: “Жайворонок” –200/2 години, 20 – шафка.
Чан: 200 – 250/особа.
Дегустації: Кельтський двір – 200,   обід-дегустація в “Підкові” – 220, “Шардоне”(вино) 100,
ексурсія “Мукачево- космічний форпост України”-
250/200 грн

Доплата за одномісне розміщення від 100 /доба

-Ціни дано станом на сьогодні, вони можуть змінитися власниками закладів без попереджень.

-Туроператор залишає  за собою право змінювати програму, без зменшення загальною  об’єму послуг.

-Час вказаний в програмі є умовним і може змінюватися в залежності від об’єктивних обставини(прибуття/відбуття поїздів і.т.п.).

-Наведені ціни є мінімально-оптимальними для вказаної програми. Коректну вартість уточнюйте за допомгою контактів знизу.
   

Ігор Чернов – +38050-901-48-22, +38098-903-12-24