Закарпаття Чудове Завжди (регулярний SPA-Варіант)

Закарпаття чудове завжди (регулярний SPA-варіант)

Мукачево-Берегово-Лумшори-Ужгород

3 дні/2 ночі.
Заїзд щоп’ятниці

2300 грн/особа
ТУР ГАРАНТОВАНО ВІДБУДЕТЬСЯ

ПРИ 3 ТУРИСТАХ

1 день, п’ятниця

-12:52- Зустріч групи на залізничному вокзалі Мукачево.
-Трансфер до готелю. Розміщення у готелі .
– 14:30-17:30
Екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1124 р.) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною.
 

– 18:00 -Факультативно за додаткову плату пропонується дегустація у «Кельтському дворі». Вартість – 200 грн при групі не менше 4 осіб.
Справжній гал пригостить вас алкогольними напоями за стародавніми рецептами: ромом, граппою, орухо , кальвадосом, терновим джином, медовим вермутом, грюйтом… Тільки тут ви зможете скуштувати напої, які пили кельти: кілька видів елю, медове пиво, фраошан, збитень, сидр, граггерт. Питний мед від «Кельтського двору під Ловачкою» – історична реконструкція.  А для тендітних жінок – вершково-кавовий лікер «Богиня Бригітта».  Дегустація проходить в старовинному підвалі біля підніжжя  Ловачки, на схилах якої більш ніж 2000 років тому було кельтське місто. (До Кельтського двору довозить автобус після екскурсії, після дегустації самостійне добирання на таксі ). 

2 день, субота

-08:00–Сніданок в готелі.
НОВИНКА! ЕКСКЛЮЗИВ!

– 09:00 – 12:00 – Факультативно пропонується Екскурсія «Мукачево – космічний форпост України». 

  Майже ніхто не знає, що Мукачево ще й космічне місто! Тут розташовано гордість України – ЗЦРС, який входить до НЦУВКЗ у складі ДКАУ і забезпечує роботу СКАКО – його було  створено на базі ортв у складі СПРН ППО СРСР.
    Заплуталися? То замість того, щоб розбиратися у цих  фантастичних абревіатурах  пропонуємо особисто побачити те, що мало хто бачив, торкнутися славетних сторінок космічної історії нашої країни, відчути політ передової інженерної думки.

     Цю екскурсію для вас проведуть справжні «монстри» космосу, яких в Україні залишилося не більше кількох десятків і на яких лежала колись відповідальність за безпеку світу…
Вартість 250 грн з людини при групі не менше 3-х осіб.

     Увага! Запис – до 12:00 четверга.  До екскурсії допускаються лише громадяни України. Для запису надати паспортні дані (дітям- ПІБ та дату народження). На об’єкт допускаються лише громадяни України по завчасно узгоджених списках. На КПП  дорослі пред’являють паспорт, діти  проходять по списку у супроводі дорослих.

– 12:00 -13:30 – Факультативно пропонується екскурсія-дегустація «Мукачево з ароматом кави». Аромат кави міцно увійшов в життя сучасної людини. На Закарпатті каву почали пити років на 50 раніше, ніж у Відні, років на 80 – ніж у Львові, а в радянські часи бренд «Кава по-закарпатськи» була невід’ємним рядком меню всіх порядних  ресторанів навіть тоді, коли інші за кавою видавали підфарбований в склянках окріп. На цій екскурсії туристи не тільки дізнаються про історію появи кави, види і способи приготування цього божественного напою, але і продегустують сім його сортів в кращій кав’ярні Мукачева.
Вартість: 100 грн з людини при групі не менше 4-х осіб.

-14:30-18:30 – Трансфер до оздоровчо-рекреаційного комплексу Термальні води “Жайворонок” — вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.  Гарячі води комплексу надходять із магматичних інтрузій у районах активної вулканічної місцевості, на які багатий Берегівський край.

3 день, неділя

-07:30 Сніданок. Виселення з готелю.
-08:30-19:00 – Екскурсія «Лумшори + Унгвар древній град».  Руїни двох середньовічних замків, пам’ятник легендарному листоноші  Федору Фекете,  живописні пейзажі  підніжжя Вулканічного хребта ми побачимо дорогою до Лумшор. В самій світовій «столиці чанів» зможемо на собі випробувати цілющий ефект цього чудо-казана поварившись у сірководневій воді та освіжившись в р. Туриця. Альтернативою чанам можуть стати мальовничі водоспади і чай з полонинських трав в колибі . Після див природи і рекреації слід підкріпитися – ми рекомендуємо корчму  «Підкова» і здійснимо справжню гастро-екскурсію закарпатськими стравами (15 страв + узвар та сливовиця) під акомпанемент народних пісень.

Після обіду на нас чекає найменший і найзахідніший обласний центр України – Ужгород. Легендарний Ужгородський замок, що дав назву цілій європейській країні, майже три десятки міні-скульптур(кожна зі своєю «Великою історією), атмосферна вулиця Корзо – де  найбільша концентрація «крафтового пива на квадратний метр», величний Хрестовоздвиженський  кафедральний греко католицький собор XVIIст, багато затишних кав’ярень, чеський квартал та багато-багато іншого, що ви відкриєте для себе у місті над Ужем. За додаткову плату можна продегустувати найкращі закарпатські вина в старовинному винному підвалі  “Шардоне”.
– Трансфер на залізничні вокзали ст. Ужгород чи Мукачево.
Самостійний від`їзд.

 

2 ночівлі в готелі,  2 сніданки,  транспортне і екскурсійне обслуговування.

Вхідні квитки: Замок Паланок – 50/30, Ужгородський замок – 50/40/25.
Басейни: “Жайворонок” –200/2 години, 20 – шафка.
Чан: 200 – 250/особа.
Дегустації: Кельтський двір – 200,  “Мукачево з ароматом кави”  – 100, обід-дегустація в “Підкові” – 220, “Шардоне”(вино) 100

Доплата за одномісне розміщення від 100 /доба

-Ціни дано станом на сьогодні, вони можуть змінитися власниками закладів без попереджень.

-Туроператор залишає  за собою право змінювати програму, без зменшення загальною  об’єму послуг.

-Час вказаний в програмі є умовним і може змінюватися в залежності від об’єктивних обставини(прибуття/відбуття поїздів і.т.п.).

-Наведені ціни є мінімально-оптимальними для вказаної програми. Коректну вартість уточнюйте за допомгою контактів знизу.
   

Ігор Чернов – +38050-901-48-22, +38098-903-12-24