Закарпаття Чудове Завжди (груповий Spa-варіант)

Мукачево-Берегово-Лумшори-Перечин-Ужгород

3 дні/2 ночі.

Вартість вказана під програмою

1-й день

-12:52- Зустріч групи на залізничному вокзалі Мукачево.
– Трансфер до готелю. Розміщення у готелі .
– 14:30-17:30–Екскурсія «Місто над Латорицею».
Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1124 р.) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною.

– 18:00 -Факультативно за додаткову плату пропонується дегустація у «Кельтському дворі». Пропонуємо дегустацію фруктових паленок і настоянок (слив’янка, кедрівка, черешнівка, дичковка, хурмовка…), а також декількох видів вермута приготованого на трьох десятках трав в Дегустація проходить в старовинному сорока п’ятиметровому підвалі біля підніжжя  Ловачки, на схилах якої вже більше 500 років вирощують виноград. (До Кельтського двору довозить автобус після екскурсії, після дегустації самостійне добирання на таксі – номери на звороті).   Вартість – 200 грн при групі не менше 4 осіб.

2-й день

-07:00Сніданок в готелі
-08:00 -10:00 Факультативно пропонується екскурсія-дегустація «Мукачево з ароматом кави». Аромат кави міцно увійшов в життя сучасної людини. На Закарпатті каву почали пити років на 50 раніше, ніж у Відні, років на 80 – ніж у Львові, а в радянські часи бренд «Кава по-закарпатськи» була невід’ємним рядком меню всіх порядних  ресторанів навіть тоді, коли інші за кавою видавали підфарбований в склянках окріп. На цій екскурсії туристи не тільки дізнаються про історію появи кави, види і способи приготування цього божественного напою, але і продегустують сім його сортів в кращій кав’ярні Мукачева.  Вартість: 100 грн з людини при групі не менше 4-х осіб.

НОВИНКА! ЕКСКЛЮЗИВ!
– 11:00 – 14:30 – Екскурсія «Мукачево – космічний форпост України». 

  Майже ніхто не знає, що Мукачево ще й космічне місто! Тут розташовано гордість України – ЗЦРТС, який входить до НЦУВКЗ у складі ДКАУ і забезпечує роботу СКАКО – його було  створено на базі ортв у складі СПРН ППО СРСР.

    Заплуталися? То замість того, щоб розбиратися у цих  фантастичних абревіатурах  пропонуємо особисто побачити те, що мало хто бачив, торкнутися славетних сторінок космічної історії нашої країни, відчути політ передової інженерної думки. Цю екскурсію для вас проведуть справжні «монстри» космосу, яких в Україні залишилося не більше кількох десятків і на яких лежала колись відповідальність за безпеку світу…
     Увага! До екскурсії допускаються лише громадяни України. Завчасно надати паспортні дані (дітям- ПІБ та дату народження). На об’єкт допускаються лише громадяни України по  узгоджених списках. На КПП  дорослі пред’являють паспорт, діти  проходять по списку у супроводі дорослих.

-14:30-21:00Екскурсія “Угорський чардаш”  Під час екскурсії відбудеться знайомство з видатними пам’ятками Берегсаса, історією, національними традиціями, культурою закарпатських угорців. Прикраса центру цього містечка – середньовічний собор Воздвиження Чесного Хреста з сонячним годинником, старовинна реформатська церква із зірочкою замість хреста на шпилі, помпезна будівля Королівського суду, «горбатий міст» – найстаріший на Закарпатті…
   У цьому місті можна скупатися в басейні з термальною мінеральною водою.
   А ще в Берегово можна за додаткову плату продегустувати найкращі закарпатські вина в трьохсотрічному “Старому підвалі”. Таких підвалів на вулиці Виноградній було колись близько двохсот і їх називали «господарськими». Дегустацію проводить справжній винороб, який знає не тільки толк у вині, але й істину в ньому приховану …

3-й день

-07:30 Сніданок. Виселення з готелю.
08:30-19:00 – Екскурсія «Лумшори + Унгвар древній град».  Руїни двох середньовічних замків, пам’ятник легендарному листоноші  Федору Фекете,  живописні пейзажі сіл у підніжжі Вулканічного хребта – далеко не все, що ми побачимо дорогою до Лумшор. В самій світовій «столиці чанів» ми зможемо на собі випробувати цілющий ефект цього чудо-казана поварившись у сірководневій воді та освіжившись в р. Туриця. Альтернативою чанам можуть стати мальовничі водоспади і чай з полонинських трав в колибі (10:30). Після див природи і рекреації слід підкріпитися – ми рекомендуємо корчму  «Підкова» (12:30) де здійснимо справжню гастро-екскурсію закарпатськими стравами (15 страв + узвар та сливовиця) під акомпанемент народних пісень.

Після обіду на нас чекає найменший і найзахідніший обласний центр України – Ужгород. Легендарний Ужгородський замок, що дав назву цілій європейській країні, майже три десятки міні-скульптур(кожна зі своєю «Великою історією), атмосферна вулиця Корзо – де  найбільша концентрація «крафтового пива на квадратний метр», величний Хрестовоздвиженський  кафедральний греко католицький собор XVIIст, багато затишних кав’ярень, чеський квартал та багато-багато іншого, що ви відкриєте для себе у місті над Ужем. За додаткову плату можна продегустувати найкращі закарпатські вина в старовинному винному підвалі  “Шардоне” (18:00).
Трансфер
на залізничний вокзал ст.  Мукачево.
-22:30 Самостійний від`їзд з Мукачева.

Закарпаття Чудове Завжди (груповий Spa-варіант), грн

8 туристів: 2150 х 8 = 17200*

15 туристів + 1 керівник: 2000 х 15 =30 000

20 туристів + 1 керівник: 1850 х 20= 37000

24** туристи+ керівник: 2000 х 24 = 48000

40 туристів+ 2 керівника: 1990 х 40 = 79600***

*Вартість може бути, як збільшена, наприклад у разі відсутності вільних номерів у міні-готелях (актуально для груп 8-21 турист). Або навпаки зменшена, у разі проживання у хостелі чи зелених садибах (актуально для всіх груп).

**Групи 24+1 і 40+2 прораховані на готелі типу Аполон, Аметист.

***Наведені ціни є мінімально-оптимальними для вказаної програми. Коректну вартість уточнюйте за допомгою контактів (див. знизу)

2 ночівлі в готелі,  2 сніданки,  транспортне і екскурсійне обслуговування, вхідний квиток до ЗЦРС

Вхідні квитки: Замок Паланок – 50/30, Шипот – 20/10, Синевир – 30/15,  РЦ Бурих ведмедів – 30/15.

Підйомник: Гимба 140/100, Маковиця – 100/80

Басейни: “Жайворонок” –200/2 години, 20 – шафка

Дегустації: Кельтський двір – 200,  “Мукачево з ароматом кави”  – 100.

Доплата за одномісне розміщення  від 100 /доба

-Ціни дано станом на сьогодні, вони можуть змінитися власниками закладів без попереджень.

-Туроператор залишає  за собою право змінювати програму, без зменшення загальною  об’єму послуг.

-Час вказаний в програмі є умовним і може змінюватися в залежності від об’єктивних обставини(прибуття/відбуття поїздів і.т.п.).

-Наведені ціни є мінімально-оптимальними для вказаної програми. Коректну вартість уточнюйте за допомгою контактів знизу.
   

Ігор Чернов – +38050-901-48-22, +38098-903-12-24