Закарпаття Чудове Завжди (Spa-варіант)

Дати заїзду

Під замовлення

Тривалість 

2 дні/1 ніч

Вартість
Вказана під програмою

1 день

-12:52–Зустрічаємо групу на залізничному вокзалі Мукачево. Поїзд № 46, вагон № – Трансфер до готелю. Розміщенняу готелі «Ретро» вул. Кошута, 13. але якщо приїдете раніше – також зустрінемо, доставимо, розкажемо чим зайнятися до початку екскурсії.
-14:30-17:30 Екскурсія «Місто над Латорицею». На нас чекає знайомство  «май ліпшим варишом» (найкращим містом) – Мукачевом та перлиною європейської фортифікації –замком «Паланок». Під час екскурсії ми побачимо середньовічні та модерні  храми різних конфесій, бароковий палац,  Ратушу. По фотографуємо і потремо бронзових  гусей, святих, сажотруса, кельтів, князів. Шенборни, Зріні, Ракоці, Коріатовичі, Мункачі з усіма їх титулами і досягненнями відкриються нам у неповторній розповіді екскурсовода.
-18:00 Факультативно за додаткову плату пропонується дегустація в «Кельтському дворі» Пропонуємо дегустацію фруктових паленок і настоянок (слив’янка, кедрівка, черешневка, дичковка, хурмовка…), а також декількох видів вермута приготованого на трьох десятках трав в Дегустація проходить в старовинному сорока п’ятиметровому підвалі біля підніжжя Ловачки, на схилах якої вже більше 500 років вирощують виноград. (До Кельтського двору довозить автобус після екскурсії, після дегустації самостійне добирання на таксі – номери на звороті).

2 день

-08:00–Сніданок в «Ретро».
-09:00-11:00Факультативно пропонується екскурсія-дегустація «Мукачево з ароматом кави» Аромат кави міцно увійшов в життя сучасної людини. На Закарпатті каву почали пити років на 50 раніше, ніж у Відні, років на 80 – ніж у Львові, а в радянські часи бренд «Кава по-закарпатськи» була невід’ємним рядком меню всіх пристойних ресторанів навіть тоді, коли інші за кавою видавали підфарбований в склянках окріп. На цій екскурсії туристи не тільки дізнаються про історію появи кави, види і способи приготування цього божественного напою, але і продегустують сім його сортів в кращій кав’ярні Мукачева.
-13:00-18:00– Виїзд  від готелю до м. Берегова у басейн з термальною мінеральною водою «Жайвронок».  Візьміть купальники, шльопанці, рушники.  


3 день

-07:30 Сніданок. Виселення з готелю.
– 08:30-19:00Екскурсія «Лумшори + Унгвар древній град». Руїни двох середньовічних замків, пам’ятник легендарному листоноші  Федору Фекете,  живописні пейзажі сіл у підніжжі Вулканічного хребта – далеко не все, що ми побачимо дорогою до Лумшор. В самій світовій «столиці чанів» ми зможемо на собі випробувати цілющий ефект цього чудо-казана поварившись у сірководневій воді та освіжившись в р. Туриця. Альтернативою чанам можуть стати мальовничі водоспади і чай з полонинських трав в колибі (10:30). Після див природи і рекреації слід підкріпитися – ми рекомендуємо корчму  «Підкова» (12:30) і здійснимо справжню гастро-екскурсію закарпатськими стравами (15 страв + узвар та сливовиця) під акомпанемент народних пісень.  Після обіду на нас чекає найменший і найзахідніший обласний центр України – Ужгород. Легендарний Ужгородський замок, що дав назву цілій європейській країні, майже три десятки міні-скульптур(кожна зі своєю «Великою історією), атмосферна вулиця Корзо – де  найбільша концентрація «крафтового пива на квадратний метр», величний Хрестовоздвиженський  кафедральний греко католицький собор XVIIст, багато затишних кав’ярень, чеський квартал та багато-багато іншого, що ви відкриєте для себе у місті над Ужем.  За додаткову плату можна продегустувати найкращі закарпатські вина в старовинному винному підвалі  “Шардоне” (18:00).
-Трансфер на залізничний вокзал ст.  Мукачево.
– 22:30 – Самостійний від`їд з Мукачева.

17+1: 1725 грн /особа Х 17 = 29325 грн

24+2: 1770 грн /особа Х 24 = 42480 грн

40+2: 1905 грн /особа Х 40 = 76200 грн

Ціни подано на типові групи і прораховані на мінімально-оптимальний транспорт. Їх можна корегувати у залежності від ваших побажань. 

  • Екскурсійно-транспортне обслуговування згідно програми
  • Проживання в готелі – 2 ночі
  • Сніданки – 2

Вхідні квитки(грн): 

Замок Паланок – 50/20,  Ужгородський замок – 50/40/30.

Термальні басейни та чани (грн):

Басейни з термальною мінеральною водою  «Жайворонок» – 200 /особа, 2 години, Чани в Лумшорах – 220 /особа, 1 година.

Дегустації(грн)

1.«Кельтський двір» – 200 , 2. Екскурсія-дегустація «Мукачево з ароматом кави» – 100, 3. «Шардоне» – 100 – вино, 200  – вино+сир, третій день 4. Дегустація закарпатських страв у «Підкові»  під акомпанемент народних пісень  – 210.

*Ціни вхідних квитків і  дегустацій дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!
**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.
Чернов Ігор Федорович
  • 0509014822  
  • 0989031224