ЗАКАРПАТТЯ ЧУДОВЕ ЗАВЖДИ

ЗАКАРПАТТЯ ЧУДОВЕ ЗАВЖДИ

 Вартість – 2200 грн. 

Дати заїзду – кожна п’ятниця

Тривалість – 3 дні/2 ночі 

Готель –  

 • 1 день. П’ятниця

-12:52- Зустрічаємо групу на залізничному вокзалі МукачевоПоїзд № 46. Трансфер до готелю. Розміщенняу готелі «Ретро» вул. Кошута, 13. але якщо приїдете раніше – також зустрінемо, доставимо, розкажемо чим зайнятися до початку екскурсії. 

– 14:30 –17:30  – Екскурсія «Місто над Латорицею». На нас чекає знайомство  «май ліпшим варишом» (найкращим містом) – Мукачевом та перлиною європейської фортифікації –замком «Паланок». Під час екскурсії ми побачимо середньовічні та модерні  храми різних конфесій, бароковий палац,  Ратушу. По фотографуємо і потремо бронзових  гусей, святих, сажотруса, кельтів, князів. Шенборни, Зріні, Ракоці, Коріатовичі, Мункачі з усіма їх титулами і досягненнями відкриються нам у неповторній розповіді екскурсовода.

– 18:00 -Факультативно за додаткову плату пропонується дегустація в «Кельтському дворі».  Пропонуємо дегустацію фруктових паленок і настоянок (слив’янка, кедрівка, черешневка, дичковка, хурмовка…), а також декількох видів вермута приготованого на трьох десятках трав в Дегустація проходить в старовинному сорока п’ятиметровому підвалі біля підніжжя Ловачки, на схилах якої вже більше 500 років вирощують виноград. (До Кельтського двору довозить автобус після екскурсії, після дегустації самостійне добирання на таксі – номери на звороті).

 • 2 день.  Субота

-08:00– Сніданок в «Ретро».

-09:00 -11:00 – Факультативно пропонується екскурсія-дегустація «Мукачево з ароматом кави» (100 грн з людини при групі не менше 5-ти осіб)Аромат кави міцно увійшов в життя сучасної людини. На Закарпатті каву почали пити років на 50 раніше, ніж у Відні, років на 80 – ніж у Львові, а в радянські часи бренд «Кава по-закарпатськи» була невід’ємним рядком меню всіх перелічених ресторанів навіть тоді, коли інші за кавою видавали підфарбований в склянках окріп. На цій екскурсії туристи не тільки дізнаються про історію появи кави, види і способи приготування цього божественного напою, але і продегустують сім його сортів в кращій кав’ярні Мукачева.

-13:00-18:00– Виїзд  від готелю до м. Берегова у басейн з термальною мінеральною водою «Жайвронок».  Візьміть купальники, шльопанці, рушники.  

 • 3 день. Неділя

-07:30 – Сніданок. Виселення з готелю. 

– 08:30-19:00 – Екскурсія «Лумшори + Унгвар древній град».
Руїни двох середньовічних замків, пам’ятник легендарному листоноші  Федору Фекете,  живописні пейзажі сіл у підніжжі Вулканічного хребта – далеко не все, що ми побачимо дорогою до Лумшор. В самій світовій «столиці чанів» ми зможемо на собі випробувати цілющий ефект цього чудо-казана поварившись у сірководневій воді та освіжившись в р. Туриця  Альтернативою чанам можуть стати мальовничі водоспади і чай з полонинських трав в колибі (10:30).

Після див природи і рекреації слід підкріпитися – ми рекомендуємо корчму  «Підкова» (12:30)де здійснимо справжню гастро-екскурсію закарпатськими стравами (15 страв + узвар та сливовиця) під акомпанемент народних пісень.

Після обіду на нас чекає найменший і найзахідніший обласний центр України – Ужгород. Легендарний замок, що дав назву цілій європейській країні, майже три десятки міні-скульптур(кожна зі своєю «великою історією), атмосферна вулиця Корзо – де  найбільша концентрація «крафтового пива на квадратний метр», величний Хрестовоздвиженський  кафедральний греко католицький собор XVIIст, багато затишних кав’ярень, чеський квартал та багато-багато іншого, що ви відкриєте для себе у місті над Ужем. За додаткову плату можна продегустувати найкращі закарпатські вина в старовинному винному підвалі  “Шардоне” (18:00).

– Трансфер на залізничний вокзал ст.  Мукачево.

– Самостійний від`їд поїздом  з Мукачева.

 • 2 ночі в готелі (10 хвилин від центральної пішохідної  частина міста)
 • сніданки
 • 3 екскурсійні дні (дві екскурсії+ транспортне обслуговування – Берегово )
 • інформаційна підтримка туристів

Вхідні квитки:

 • у Замок Паланок – 40/20 грн.
 • Ужгородський замок – 45/35/25 грн.
 • Басейни з термальною мінеральною водою  «Жайворонок» – 200 грн (2 години).

Факультативно пропонується:

Дегустації:

 • «Кельтський двір» –200 грн з людини при групі не менше 4 осіб, 
 • Екскурсія-дегустація «Мукачево з ароматом кави» – 100 грн/особа,
 • «Шардоне» – 100 грн/особа – вино, 200 грн/особа – вино+сир, третій день 
 • Дегустація закарпатських страв у «Підкові»  під акомпанемент народних пісень  – 210 грн/особа\

Чани:  220 грн/особа

*Ціни вхідних квитків і  дегустацій дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!
**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.
Чернов Ігор Федорович
 • 0509014822  
 • 0989031224