Закарпаття. Перше побачення! •

ЗАКАРПАТТЯ. ПЕРШЕ ПОБАЧЕННЯ!

 Вартість – від 1320 грн. 

Дати заїзду – під запит

Тривалість – 3 дні / 2 ночі 

Готель –  

Для груп з керівником:

3 дні /
2 ночі/
2 сніданки

Кількість туристів / вартість на 1 людину

16+1 чол.

24+1 чол.

40+2 чол.

1 570

1 355

1 320

Для груп без керівника:

Роль керівника групи МКП «Екскурсія» бере на себе.
(цей тур ми проводимо від 2 осіб!) 

3 дні /
2 ночі /
2 сніданки

Кількість туристів / вартість на 1 людину

2 чол.

3 чол.

4-5 чол.

9 чол.

15 чол.

3 554

2 650

1 990

1 890

1 555

 • 1 день

– Прибуття групи на з/д вокзал м. Мукачево на потягу №, зустріч у вагона.
При наявності вільних місць можливе розміщення в готелі до розрахункової години.

 Екскурсія «Місто над Латорицею». Під час екскурсії відбудеться знайомство з давнім і вічно молодим містом Мукачево, з його дивною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже всіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, копія котрого прикрашає Києво-Печерську Лавру, загадають новорічні бажання , потерши бронзові ґудзик сажотруса і палець князя Федора Корятовича.

– Вільний час в центрі міста Мукачево.

– Екскурсія “Романтика графського палацу”. Туристи побувають на території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборнів, спробують порахувати всі його вікна, димарі, двері і башти, з подивом згадають відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, помолодшають, напившись із Джерела Краси, досхочу нафотографіруються серед кольору сакури і магнолії, молодої зелені дубів, буків, сосен і ялин …

– Вільний час. Ночівля.

– 20:00 – 23: 00 – Факультативно пропонується атракція «Закарпатський вечір у Замку любові». У програмі вечора – екскурсія по дорозі, яка вела з перевалу Руська ворота до замку Сент-Міклош XVст. Ви побачите Чинадіївський замок при світлі смолоскипів, мерехтливе світло яких вихопить з мороку століть таємниці та загадки його знаменитих власників, романтичні історії відважних лицарів і звабливих красунь. Ви навчитеся танцювати угорський танець Чардаш, розучите кілька народних закарпатських пісень, спробуєте бограч – національне угорське блюдо, зап’єте його вином із закарпатських підвалів. І все це під акомпанемент угорських, словацьких, русинських пісень у виконанні багатонаціонального ансамблю.

 • 2 день

– 08:30 – Сніданок в готелі.

– 09:00 – 16:00 – Екскурсія «Угорський чардаш». На Закарпатті є містечко Берегово, де мешкають переважно угорці. Під час екскурсії відбудеться знайомство з видатними пам’ятками Берегсаса, історією, національними традиціями, культурою закарпатських угорців. Прикраса центру цього містечка – середньовічний собор Воздвиження Чесного Хреста з сонячним годинником, старовинна реформатська церква із зірочкою замість хреста на шпилі, помпезна будівля Королівського суду, «горбатий міст» – найстаріший на Закарпатті… У цьому місті можна скупатися в басейні з термальною мінеральною водою. А ще в Берегово можна за додаткову плату продегустувати найкращі закарпатські вина в трьохсотрічному “Старому підвалі”. Таких підвалів на вулиці Виноградній було колись близько двохсот і їх називали «господарськими». Дегустацію проводить справжній винороб, який знає не тільки толк у вині, але й істину в ньому приховану …

– Вільний час. Ночівля.

 • 3 день

– 08:30 – Сніданок в готелі. Виселення з готелю.

– 09:00 – 16:00 – Екскурсія «Унгвар – древній град». На західній околиці України на кордоні зі Словаччиною розташувався Ужгород – обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і добре збереженими пам’ятками історії та архітектури. Екскурсанти познайомляться з центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо, пам’ятники ліхтарника, св. Миколайчику, Ференцу Лісту, католицьку церкву св. Георгія, кафедральні греко-католицький і православний собори Воздвиження Чесного Хреста, колишню синагогу ортодоксальної громади іудеїв … Туристів чекає зустріч з Ужгородським замком. З дерев’яною архітектурою Закарпаття туристи познайомляться в музеї народної архітектури та побуту.

Переїзд до з / д вокзалу станції Мукачево.

– Посадка на станції Мукачево на потяг №..

 • Проживання в стандартному номері готелю «Вишневий сад», «Аполлон», «Ретро» – 2 ночі;
 • Харчування – 2 сніданки;
 • Екскурсійне та транспортне обслуговування відповідно до програми.

Вхідні квитки:

 • в Мукачівський замок «Паланок» – 40/20,
 • на територію сан. «Карпати» і в мисливський замок графів Шенборнів – 15/10,
 • в Ужгородський замок – 45/25/15 ,
 • в музей народної архітектури та побуту – 35/25/15,
 • в басейн з термальною мінеральною водою УСБ «Закарпаття» –
  1 година-80/30/20, «Жайворонок» -160 /80, дегустація вина 100/25 (сік).

Пропонується факультативно:

 •  Атракція «Закарпатський вечір у Замку Любові» – 3 години, 350 грн. / чол. – при групі не менше 30 чол.
*Ціни вхідних квитків і  дегустацій дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!
**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.
Чернов Ігор Федорович
 • 0509014822  
 • 0989031224