Закарпаття чудове завжди! Нарциси.

Закарпаття чудове завжди! Нарциси.

2200 грн (3 дні / 2 ночі)

1 день, 21.05.21
-12:52-
Зустріч групи на залізничному вокзалі Мукачево.
-Трансфер до готелю. Розміщення у готелі .
– 14:30-18:00
Екскурсія «Місто над Латорицею».

  
Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1125 р.) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов’язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать першу кінну скульптуру Закарпаття, оригінал пам’ятника Кирилу і Мефодію, кінний монумент св. Мартину. Загадають бажання, потерши бронзовий ґудзик сажотруса, відмітять час за найстарішим діючим годинником України, побачать будівлі будапештських, мукачівських архітекторів та навіть творіння “генія німецького бароко” – Балтазара фон Неймана…

– 18:00 -Факультативно за додаткову плату пропонується дегустація у «Кельтському дворі». 200 грн (при групі не менше 4 осіб).
Справжній гал пригостить вас напоями за стародавніми рецептами: ромом, граппою, орухо , кальвадосом, терновим джином, медовим вермутом, грюйтом… Тільки тут ви зможете скуштувати те, що пили кельти: ель, медове пиво, фраошан, збитень, сидр, граггерт.  А для тендітних жінок – вершково-кавовий лікер «Богиня Бригітта».  Дегустація проходить в старовинному підвалі біля підніжжя  Ловачки, на схилах якої більш ніж 2000 років тому було кельтське місто. (До Кельтського двору довозить автобус після екскурсії, а після дегустації – самостійне добирання на таксі ). 

2 день, 22.05.21
– 08:00–Сніданок в готелі.
Вільно поблукайте вуличками Мукачева, Насолодіться красою квітучого міста, випийте запашної кави, потеревеньте з мукачівцями про види на врожай вина. крумплів і киндериці…
                                                     
Або замовте факультативну екскурсію.

– 09:00 -10:45Факультативно пропонується Екскурсія-дегустація «Мукачево з ароматом кави». 
100 грн (при групі не менше 4-х осіб).
Аромат кави міцно увійшов в життя сучасної людини. На Закарпатті каву почали пити років на 50 раніше, ніж у Відні, років на 80 – ніж у Львові, а в радянські часи бренд «Кава по-закарпатськи» була невід’ємним рядком меню всіх порядних  ресторанів навіть тоді, коли інші за кавою видавали підфарбований в склянках окріп. На цій екскурсії туристи не тільки дізнаються про історію появи кави, види і способи приготування цього божественного напою, але і продегустують сім його сортів в кращій кав’ярні Мукачева.

НОВИНКА! ЕКСКЛЮЗИВ!
– 10:45 – 14:15 – Факультативно пропонується Екскурсія «Мукачево – космічний форпост України». 

200 грн (при групі не менше 3-х осіб).
  Хочете дізнатися, чому Мукачево ще й космічне місто?! Хочете торкнутися славетних сторінок космічної історії нашої країни, відчути політ передової інженерної думки?! Поїхали з нами на екскурсію, яку для вас проведуть справжні «монстри» космосу, яких в Україні залишилося не більше кількох десятків і на яких лежала колись відповідальність за безпеку світу…
     Увага! Запис – до 03.03.21.  До екскурсії допускаються лише громадяни України. Для запису надати паспортні дані (дітям- ПІБ та дату народження). На об’єкт допускаються лише громадяни України по завчасно узгоджених списках. На КПП  дорослі пред’являють паспорт, діти  проходять по списку у супроводі дорослих.

-14:30-19:00 – Трансфер до оздоровчо-рекреаційного комплексу Термальні води “Жайворонок” — вода, якою наповняються басейни комплексу, йде прямо зі свердловин глибиною 1200 м. Тобто, вона не піддається технічній або хімічній обробці. І завдяки цьому гості комплексу мають можливість відчути на собі цілющу силу термальної води.  Гарячі води комплексу надходять із магматичних інтрузій у районах активної вулканічної місцевості, на які багатий Берегівський край.

3 день, 23.05.21
– 08:00–Сніданок в готелі.
– 10:00 – Виселення з готелю.
-10:00 – 18:00 – Екскурсія “Долина нарцисів”.
  Маршрут пройде вздовж найбільшої закарпатської ріки Тиси та її притоки Ріки. Туристи продегустують різні сорти сиру  на на одній з сироварень. Відвідають єдину в Україні оленячу ферму де можна побачити ціле стадо цих тварин. Поруч розмістилась ферма равликів “Ранчо Хайленд” де буде можливість продегустувати равликів. Село Іза — ще й знаменитий центр лозоплетіння, туристи, здивовані майстерністю його жителів,  можуть придбати  тут сувеніри на пам`ять. Також туристи відвідають  Долину нарцисів — єдине місце в Європі, де в дикій природі на рівнині росте і на початку травня цвіте нарцис вузьколистий . В місті Хуст, яке колись було столицею Карпатської України, побачать будівлю Карпатської Січі, будинок Президента… Перед оточеною оборонними мурами церквою  ХIV сторіччя важко втриматись від захвату! Побачать туристи і Замкову гору з руїнами могутнього Хустського замку, який належав колись навіть предку славнозвісного Дракули.
– 18:00 – Трансфер на залізничний вокзал.

2 ночівлі в готелі,  2 сніданки,  транспортне і екскурсійне обслуговування.

Вхідні квитки (грн): Замок Паланок – 50/30, в Долину нарцисів 30/20/15, на Оленячу ферму 30/15, на равликову ферму 40/20,  дегустація равликів– 120.

Басейни: “Жайворонок” –220/110 – 2 години + 30 – шафка.
Дегустації: Кельтський двір – 200,  “Мукачево з ароматом кави”  – 100.
Екскурсія
“Мукачево- космічний форпост України” – 200 

Доплата за одномісне розміщення  від 100 /доба

-Ціни дано станом на сьогодні, вони можуть змінитися власниками закладів без попереджень.

-Туроператор залишає  за собою право змінювати програму, без зменшення загальною  об’єму послуг.

-Час вказаний в програмі є умовним і може змінюватися в залежності від об’єктивних обставини (прибуття/відбуття поїздів і.т.п.).

-Наведені ціни є мінімально-оптимальними для вказаної програми. Хочете дорожчий готель, додаткове харчування, або взагалі індивідуальне обслуговування? Телефонуйте! 

Ігор Чернов – +38050-901-48-22, +38098-903-12-24