Замки Мукачівщини

ЗАМКИ МУКАЧІВЩИНИ

Опис екскурсії:

Туристи побувають на території мисливського маєтку графів Шенборн, скуштуть справжню джерельну воду з “Джерела краси”, відвідають Чинадієвський замок кохання та овіяний легендами замок Паланок.

 Вартість – 175 грн.

Початок – 13:45

Тривалість – 5 год.

Маршрут 

Мукачево – Карпати – Чинадієво – Мукачево

Мукачівський замок 

Колоритне містечко Мукачево розкинулось у самому центрі мальовничого Закарпаття. Тут, на старій 68-метровій горі, яка колись була вулканом, височіє дивовижна фортеця.  Держави, імперії, повстання, інтриги та чвари, штурми і облоги – це історія замку Паланок. Величної і неприступної фортеці, яка назавжди залишиться однією з найкрасивіших історико-архітектурних пам`яток Закарпаття.

Загалом замок складався із чотирьох терас, на яких розташовувались Передворотній, Нижній, Середній та Верхній замки.

Кожен із чотирьох був на різній висоті, тому за необхідності міг оборонятися самостійно. Назва замку Паланок походить від укріпленого навколо нього в глибокому водяному рові частоколу-паланку. І зараз потрапити всередину можна лише перейшовши дерев’яний міст. 

 

Палац графів Шенборн 

Неоромантика на мінеральних водах
Замок Берегвар – романтична резиденція графів Шенборн. Сьогодні вона використовується в якості санаторію. У парку перед палацом можна напитися мінеральної води.

 

 

Чинадіївський замок Сент-Міклош

Фортеця любові. Старовинна фортеця “Сент-Міклош” була свідком однієї з найдраматичніших історій кохання в Європі. Сьогодні в її стінах не тільки проводять екскурсії, а й справляють шлюбні церемонії.
18 Квітня. 2018 58219

Невеликий, тісно оточений гірськими схилами, містечко Чинадієво розташований на берегах річки Латориця. Історія цього селища тісно пов’язана з Мукачево, від якого його відділяють лише 12 км. Туристів в Чинадієво приваблює можливість доторкнутися до історії, відвідавши замок Берегвар і старовинну фортецю “Сент-Міклош”.

  • Транспортне обслуговування 

вхідні квитки:

  • до Мукачівського замку Паланок- 40/20
  • сан. Карпати – 15/5
  • в замку Сент Міклош нема плати за вхід, але вітається благодійний внесок на його відновлення.
*Ціни вхідних квитків дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!
**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.
Чернов Ігор Федорович
  • 0509014822  
  • 0989031224